Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 181

Temat: Środek do czyszczenia wewnętrznych plastików (deska rozdzielcza itp)

  1. #71
    carok.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz, Bełchatów, Luboń, Lisków
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    panus1 , APC Blit Hambera jest bardzo mocne także musisz je odpowiednio rozcieńczyć żeby nie zniszczyć tapicerki i wtedy jak najbardziej możesz wyczyścić tapicerkę.

    Jeżeli chciał byś środek specjalnie do prania tapicerki materiałowej to polecamy NIELSEN NAP LOW FOAM ma bardzo pozytywne opinie naszych klientów.
    Kosmetyki samochodowe Taniej dla A3-club.net o 10%. Dostawa gratis od 150zł
    Każdego dnia pracujemy i testujemy kosmetyki z naszego sklepu, pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego produktu. Prowadzimy Szkolenia detailingowe
    Dla klubowiczów A3-club.net specjalne warunki na usługi w studio.carok.pl w tym: Ceramiczna ochrona lakieru

  2. #72
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez panus1 Pokaż post
    Stosował ktoś na nasze plastiki w 8L produkt APC Bilt Hambera? Ma ktoś może porównanie z VP Interior, które APC wypada lepiej ?
    w zasadzie każde APC można użyć do wnętrza, ale trzeba je odpowiednio rozcieńczyć. Bilt Hamber to jedno z mocniejszych APC dlatego zdecydowanie bezpieczniej jest wziąć VP. Pomijając tutaj np. walory zapachowe tego drugiego i przy okazji przyjemność podczas pracy wewnątrz auta


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  3. Podziękowania dla Wiolka za pomoc w problemie

    panus1 (27-03-13)

  4. #73

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez carok.pl Pokaż post
    panus1 , APC Blit Hambera jest bardzo mocne także musisz je odpowiednio rozcieńczyć żeby nie zniszczyć tapicerki i wtedy jak najbardziej możesz wyczyścić tapicerkę.

    Jeżeli chciał byś środek specjalnie do prania tapicerki materiałowej to polecamy NIELSEN NAP LOW FOAM ma bardzo pozytywne opinie naszych klientów.
    dzięki, ale na tapicerce mam tylko 2 plamy więc wg mnie nie ma sensu kupować czegoś specjalnego do tapicerki

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiolka Pokaż post
    w zasadzie każde APC można użyć do wnętrza, ale trzeba je odpowiednio rozcieńczyć. Bilt Hamber to jedno z mocniejszych APC dlatego zdecydowanie bezpieczniej jest wziąć VP. Pomijając tutaj np. walory zapachowe tego drugiego i przy okazji przyjemność podczas pracy wewnątrz auta
    dziękuje bardzo za konkretną i jasną odpowiedź więc wybieram VP

  5. #74
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ja używam Meguiar's Natural Shine Protectant, miałem go też w poprzednim aucie, o ile wcześniej robił niesamowity efekt to w 8p już takiego wow nie robi. Struktura kokpitu w 8p jest specyficzna może dlatego. Nie zamierzam zmieniać MNSP na coś innego bo jest bardzo dobry.

    Do czyszczenia używam APC Bilt Hamber Surfex Hd 5L po co brać VP jak można mieć niewiele drożej coś mocniejszego ?? a jak jest za mocno to poprostu bardziej rozcieńczasz i starcza na dłużej. Ja używam BH do wszystkiego od wnętrza po lakier i okolice silnika.

  6. #75
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lorence Pokaż post
    Do czyszczenia używam APC Bilt Hamber Surfex Hd 5L po co brać VP jak można mieć niewiele drożej coś mocniejszego ?? a jak jest za mocno to poprostu bardziej rozcieńczasz i starcza na dłużej. Ja używam BH do wszystkiego od wnętrza po lakier i okolice silnika.
    Tak jak napisałam oczywiście można tylko trzeba uważać z rozcieńczeniem, bo BH to mocne APC Jeżeli ktoś zaczyna przygodę z detailingiem to czasami bezpieczniej jest użyć czegoś słabszego do wnętrza żeby nie narobić bałaganu


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  7. #76
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Witam serdecznie.

    Ostatnio w ręce wpadło mi coś takiego :



    Bardzo fajnie pachnie i wydaje mi sie że najdłużej z moich dotychczasowych środków (PLAK), jest wydajny bo w płynie, i co najważniejsze daje efekt matowy nie świecący
    nanoszenie najlepiej na ściereczke z mikrofibry a później na plastiki.

    zobaczymy jak długo będzie z tą antystatycznością...

  8. #77
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    przydało by się zainwestować z jakiś dobry środek do kokpitu
    myślałem aby coś kupić z firmy MEGUIARS?
    co byście polecili dobrego do tego kopkitu chropowatego w Audi A3 żeby ładnie się prezentowało ?

  9. #78
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    było...


    Poorboy's World Natural Look ze względu na zapach i wytrzymałość
    Shiny Garage Apple Dressing (patrz raptem post wyżej) ze względu na wytrzymałość

    ja wolę NL, bo jest w formie mleczka i jednak dużo lepiej pachnie (do następnego dnia czuć to w aucie)


    oba dają przyciemnienie koloru i raczej satynowe wykończenie a o to chodzi
    Meguiars jest cienki w te klocki, generalnie przereklamowane kosmetyki gdzie się płaci za opakowanie, nie są złe, ale można i taniej i lepiej; jedynie ich żel Endurance do opon jest niepokonany
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  10. #79
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    tak widzę że pomiędzy tymi dwoma jest różnica w cenie i to mniej wiecej 2x za ten pierwszy trzeba zapłacić pytanie czy warto dla zapachu płacić 2x tyle? a przy tych środkach po zastosowaniu do powierzchni mniej czepia się kurz?

    a z tym żelem do opon Endurance to jak idzie z aplikowaniem tego? jest to wydajne? bo jest też w płynie, który jest trwalszy?

  11. #80
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szewczi90 Pokaż post
    tak widzę że pomiędzy tymi dwoma jest różnica w cenie i to mniej wiecej 2x za ten pierwszy trzeba zapłacić pytanie czy warto dla zapachu płacić 2x tyle? a przy tych środkach po zastosowaniu do powierzchni mniej czepia się kurz?

    a z tym żelem do opon Endurance to jak idzie z aplikowaniem tego? jest to wydajne? bo jest też w płynie, który jest trwalszy?
    Szewczi środek Shiny Garage Apple Dressing jest naprawdę b.dobry. zastosowałem go 1,5 tygodnia temu i nie ma śladu kurzu zapach faktycznie utrzymywał się przez krotki okres, jednak satynowe wykończenie i antystatyczność jest do dziś więc śmiało mogę Ci go polecić

    Co do Endurance do opon to mam go w płynie. Ten płyn nie jest taki strasznie lejący się. aplikowanie na gąbkę ( ja mam z endurance ) i bezpośrednio na oponę Efekt baaardzo zadowalający tak więc również śmiało polecam

    Pozdrawiam
    Komander

Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •