Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 146

Temat: radio Audi Concert + aux

  1. #31

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Odświeżam

    Od razu mówię że jestem nowy dlatego jak coś to się nie złościć
    Mam stare radyjko audi chorus na kasety i płyty ( bez mp3 ) i wiadomo że w dzisiejszych czasach to już historia, aktualnie chciałbym mieć radyjko na usb i karty sd + aux ( czyli to co nowe radia mają )
    Oglądałem trochę części na allegro i zauważyłem że jeżeli chciałbym lepsze radio muszę wymienić konsolę z 1DIN na 2 DIN , koszt samej konsoli nie jest duży ale radio audi concert dalej nie oferuje nic ciekawego ( czyli brak usb itp. ) Oczywiście najłatwiejszym sposobem było by kupić sobie pionnera za 2 stówki i kasetę na radio i po kłopocie ale oryginalne radia wyglądają świetnie i nie chce na takich nie oryginalnych radyjkach jechać. Czy audi oferuje jakieś radio które ma usb + aux? ( już nie ważne te karty sd ) , na pierwszej stronie czytałem że można przerobić audi concert ale wszystkie linki i odnośniki odsyłają mnie do archiwum albo wygasły, więc dużo się nie dowiedziałem... Bardzo bym prosił o pomoc

  2. #32
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmzkwiatek Pokaż post
    Odświeżam

    Od razu mówię że jestem nowy dlatego jak coś to się nie złościć
    Mam stare radyjko audi chorus na kasety i płyty ( bez mp3 ) i wiadomo że w dzisiejszych czasach to już historia, aktualnie chciałbym mieć radyjko na usb i karty sd + aux ( czyli to co nowe radia mają )
    Oglądałem trochę części na allegro i zauważyłem że jeżeli chciałbym lepsze radio muszę wymienić konsolę z 1DIN na 2 DIN , koszt samej konsoli nie jest duży ale radio audi concert dalej nie oferuje nic ciekawego ( czyli brak usb itp. ) Oczywiście najłatwiejszym sposobem było by kupić sobie pionnera za 2 stówki i kasetę na radio i po kłopocie ale oryginalne radia wyglądają świetnie i nie chce na takich nie oryginalnych radyjkach jechać. Czy audi oferuje jakieś radio które ma usb + aux? ( już nie ważne te karty sd ) , na pierwszej stronie czytałem że można przerobić audi concert ale wszystkie linki i odnośniki odsyłają mnie do archiwum albo wygasły, więc dużo się nie dowiedziałem... Bardzo bym prosił o pomoc
    Ja u siebie zamontowałem coś takiego http://allegro.pl/adapter-bluetooth-...756565448.html . I działa dobrze. Obeszło się bez dodatkowego adaptera. Masz w tym zestaw głośnomówiący i wyjście USB na zmieniarkę. Jakby co to pisz na priv. Pozdrawiam

  3. Podziękowania dla renegat207 za pomoc w problemie

    kmzkwiatek (11-11-14)

  4. #33

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Hmmm ciekawe, a na dodatek w ogłoszeniu napisał że adapter pasuje do chorus I i II czyli nawet bym nie musiał zmieniać konsoli i radia na audi concert.
    Tylko pytanko w którym miejscu masz umiejscowiony ten adapter w samochodzie? schowek? miałeś jakieś problemy z podłączeniem tego do radia?
    Ty napisałeś że obeszło się bez dodatkowego adaptera, w ogłoszeniu piszą jednak że jest potrzebny ( naciągają czy o co im chodzi ? ) Masz może jakieś zdjęcie jak to wygląda u Ciebie w samochodzie
    Bardzo bym był wdzięczny za jeszcze jedną odpowiedź. Pozdrawiam

  5. #34
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Adapter umiejscowiłem w schowku pod panelem klimy. Rozwierciłem otwór na przewody i puściłem pod tapicerką i licznikiem. Problem jest z kostką tą od zmieniarki trzeba ją przeciąć na pół albo przepiąć piny w miejsce oryginalnej kostki. Te przewody co piszą o tym dodatkowym adapterze doszedłem po schemacie i obeszło się bez adaptera. Mam gdzieś zapisane kolory. Potrzebne są piny mini iso i koszulki termokurczliwe. Mikrofon umiejscowiłem na klapie zasłonki słonecznej a przewód puściłem pod uszczelką drzwi.

  6. #35
    a-j-p's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŁDZ
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Renegat207 zwolnij wiadomości bo nie można do Ciebie priv pisać a mam parę pytań.

  7. #36
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Ok. Już usuwam

  8. Podziękowania dla renegat207 za pomoc w problemie

    a-j-p (13-11-14)

  9. #37
    w!ras's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T BWA

    Domyślny

    Panowie mam concerta II 1 DIN brak zmieniarki, czy takie coś będzie u mnie hulać? http://allegro.pl/adapter-aux-in-vw-...828326695.html
    Zależy mi tylko na wyjściu jacka żeby grało bez utraty jakości. Korzysta ktoś z podobnej rzeczy? Po podłączeniu trzeba coś ustawić w radiu czy automatycznie wykrywa urządzeniu podpięte pod jacka?

  10. #38
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    musisz zamontowac coś aby działało jako emulator zmieniarki coś w podobnym stylu jak ten adapter, on też będzie działał u ciebie ale mozna postarac sie o coś bardziej estetycznego podłączając gniazdo aux-a, tylko mimo podłączenia bez zakodowania jako zmieniarka nie będzie ci to chulało.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  11. #39
    w!ras's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T BWA

    Domyślny

    zakodować trzeba vcds'em ? i będzie gitara?

  12. #40
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez w!ras Pokaż post
    zakodować trzeba vcds'em ? i będzie gitara?
    tak jak podłączysz to w raiu musisz zakodowac że masz zmieniarkę.
    Jakośc dzwieku poprzez taki emulator dupy nie urywa ale można zawsze posłuchac.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •