Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 54

Temat: Czernidło do opon MATOWE

  1. #11

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A3 S-tronic
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marszal12321 Pokaż post
    Nic nie scieram, wszystko "wsiaka"
    Ok, dzięki bardzo za pomoc!


    Cytuj Oryginalnie napisane przez M4ciek Pokaż post
    to jakaś prowokacja, czy może wytłumaczysz cel tego?
    Nie do końca rozumiem. Masz na myśli dlaczego takie "picowanie" tych opon? Otóż trzeba jakoś dostać się do klienta,a na pewno dużo schludniej i pewniej wyglądają opony,które są czyste,a przy okazji widać w Trybie makro,czy opona nie jest przetarta,wyząbkowana,czy posiada inne wady. Jeżeli chodziło koledze o coś innego,to proszę pisać.

  2. #12

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nd-Szczn
    Auto
    BMW E93
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Jeżeli chodzi tylko o przygotowanie opon do zdjęć, kupiłbym na Twoim miejscu pierwszy lepszy ''dressing'' do opon ze stacji benzynowej. Najważniejsze żeby był w formie spray'a, spryskujesz całą suchą oponę następnie przecierasz fibrą i masz efekt jak na zdjęciach.

    Do prywatnego samochodu, żeby efekt pozostał na kilka dni polecam szczerze ValetPro Tyre Dressing. Niesamowicie prosta aplikacja, bardzo wydajny środek i przede wszystkim efekt pozostaje na dłużej. Aplikowałem w sobotę, dziś jest wtorek i dressing idealnie się trzyma. Przejechane około 200km - miasto, trasa...

  3. #13

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A3 S-tronic
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez koza21 Pokaż post
    Najważniejsze żeby był w formie spray'a,
    Co racja to racja. Kupię na próbę ten z AutoLandu oraz jakiś Tescowy,czy Stacjowy. Myślę, że różnica będzie tylko w utrzymywaniu się tego preparatu na oponie,a mi nie jest potrzebne długie utrzymywanie tymbardziej, że opony w tym czasie nie będą eksploatowane

  4. #14
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Ja ostatnio mia?em Autoland Blag: http://allegro.pl/autoland-blag-czer...293948391.html

    Jest to przezroczysty spray, nie brudzi felg, nie trzeba niczego ?ciera?/wciera? w opon?. Po prostu pryska si? i jest. Po zastosowaniu opona nie jest specjalnie b?yszcz?ca, jak za tak? kas? efekt dla mnie zadowalaj?cy. Utrzymuje si? na oponie ko?o tygodnia codziennej jazdy. Jedyny minus to wydajno??. Taka pucha za 10z? wystarczy?a mi na max 7-8 aplikacji. Teraz pewnie kupi? na pr?b? co? innego, ale w razie czego jestem w stanie kupi? ponownie Autolanda.

  5. #15

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A3 S-tronic
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Wojt, akurat mam tego Blaga i jeżeli chodzi o pryskanie opon prywatnie dla nabłyszczenia ich,to również nie mam zastrzeżeń,bo sam go używam. Ale na poczet sprzedaży szukam typowego matu,jak z linku w 1. poście.

  6. #16

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Komorniki
    Auto
    Audi TT MK2
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Ja do testów kupiłem w Lidlu w promocji piankę do opon W5. Efekt po nich jest całkiem matowy.

  7. #17
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez badej Pokaż post
    Ja do test?w kupi?em w Lidlu w promocji piank? do opon W5. Efekt po nich jest ca?kiem matowy.
    Trzeba j? jako? wciera?, czy wystarczy spryska?? Jest te? pianka do opon z Autolandu (troch? dro?sza od klasycznegho czernid?a), kt?r? wystarczy spryska? opon?, ale nie pisze jednoznacznie, ?e ma by? do zaczerniania. Nie wiem, czy j? kupi? i spr?bowa? czy zosta? czy Blagu, jest w sumie dobry...

    Chodzi o t?:
    http://allegro.pl/autoland-blag-plus...293948467.html

    EDIT:
    Teraz doczyta?em, ?e kolega marszal12321 j? stosowa?. W takim razie kupi? teraz t? piank? i por?wnam.
    Ostatnio edytowany przez wojt - 05-05-12 o 15:22

  8. #18

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Komorniki
    Auto
    Audi TT MK2
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Nie trzeba wcierać. Piskasz i po kilku minutach ta biała piana znika i robi się ładne czarne matowe koło

  9. #19
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ten produkt daje satynową powłokę: http://carok.pl/towar.532.poorboys.b...zer.473ml.html
    Fajnie odnawia gumę, wygląda jak nowa.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  10. #20
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    A propos dressingów do opon do nasz faworyt to Endurance Megs'a http://www.pielegnowacauto.pl/kosmet...meguiar-s.html Większość dressingów zaraz po nałożeniu pozostawia lekki połysk ale utrzymuje się on tylko n początku. Później zostaje ładnie przyciemniona opona.
    Z "budżetowych" środków polecamy Nielsen Brilliance http://www.pielegnowacauto.pl/kosmet...llance-1l.html


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •