Strona 545 z 3099 PierwszyPierwszy ... 4544549553554354454554654755559564510451545 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 5,441 do 5,450 z 30989

Temat: O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

  1. #5441
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    mkbewe musisz na raz obiema półośkami kręcić bo przecierz w dyfrze jest układ róznicowy i jak jedną będziesz kręcił to nic nie da możesz zrobić tak że blokujesz mocowanie wału, blokujesz jedną półośkę, a drugą będziesz satarał się obrócić oczywiście pompka włączona jak tak zrobisz jak Ci napisałem to nie ma uja nie obrócisz półośka wtedy napęd (sprzęgło) jest sprawne. Jutro wrzuce film jak ja to robiłem

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kwass3 Pokaż post
    nosus a co sie dzieje z twoim wozem?
    powiem tylko tyle..... będzie dobrze trochę polepszyła mi się sytuacja finansowa i są grube plany jak zaczne coś działac będę się chwalił obecnie jestem skupiony na garażu i zakładaniou swojej działalności, ale nie napalam się zabardzo co do tych palnów do eski bo w życiu bywa różnie raz kwadratowo raz podłużnie ale zrobię wszystko aby je zrealizować bo to żyć mi już nie daje śnią mi się głupoty po nocach i takie różne dziwne akcje

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stolniczkow Pokaż post
    Bez urazy ale to właśnie typowy Polak. Kupi używkę, spodziewa się nówki i potem narzeka. Ja na przykład tego nie mogę zrozumieć, na zachodzie auta są używane i eksploatowane inaczej nie bez powodu. Coś się psuje to się wymienia, u nas się łata dziurę za dziurą, byle taniej bo auto to niestety w Polsce dla wielu dobro luksusowe a nie przedmiot użytkowy. Kończy się to tak, że ludzie kupują auta, na które ich nie stać i potem dziadują.
    Masz 100% racji dzisiaj przy piwku pogadałęm ze szwagrem uświadomiłem go i zrozumiał dlaczego chciałem aby zwiększył budżet na samochód bo tak czy siak dołoży tyle że będzie warta nie 20tys tylko dużo, dużo więcej no ale stało się ważne że ja narazie daję radę ogarniać te jego bolączki
    Ostatnio edytowany przez nosus - 28-09-13 o 23:37

  2. #5442
    kwass3's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Babice/Lublin/Garwolin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nosus Pokaż post
    powiem tylko tyle..... będzie dobrze trochę polepszyła mi się sytuacja finansowa i są grube plany jak zaczne coś działac będę się chwalił obecnie jestem skupiony na garażu i zakładaniou swojej działalności, ale nie napalam się zabardzo co do tych palnów do eski bo w życiu bywa różnie raz kwadratowo raz podłużnie ale zrobię wszystko aby je zrealizować bo to żyć mi już nie daje śnią mi się głupoty po nocach i takie różne dziwne akcje

    takie po****ne czasy, rozumiem Cie, a jesli chodzi o sny nie jestes jedyny... wczorajsza noc to mialem juz apogeum, najpierw ***** jakies wypadki samochodowe, przebudzilem sie, znowu zasypiam i jeb jak z jasnego nieba, przed oczami dwa roz****ne motocykle trupy flaki, trwalo to pol sekundy zerwalem sie z lozka na proste nogi, mysle co do cholery, przeciez nie piłem... jakies prorocze sny, cos sie stalo, sen trwal chwile ale tak mi utkwil w glowie ze nawet drzewo ci moge na drodze pokazac w ktore te motocykle uderzyly... od dzis postanowilem ze nie bede spal

  3. #5443
    stolniczkow's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DG
    Auto
    MK5 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kwass3 Pokaż post
    od dzis postanowilem ze nie bede spal
    Widzisz a już kiedyś radziłem żebyś zmienił dilera - problemy znikną

  4. #5444
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Stolniczkow dobrze prawi czy to a4 czy s3 kupią tanie złomy, a później płaczą że to czy tamto trzeba zrobić...
    Co do tdi to pracując w hurtowni z częściami za dużo się na sprzedawałem części do diesli, idzie zima filtr paliwa świece i dodatki do paliwa bo może zamarznię, do tego wałek popyhacze, pompowtryski, vacum pompa zapieczone łopatki, długie nagrzewanie się itd itp taki standard, do tego wcale takie ekonomiczne nie są

  5. #5445
    mkbewe's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A8D3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    ok, test nr 2:



    nie spina...

  6. #5446
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    mkbewe właśnie pamiętaj żeby dać plus z prostownika na żółty kabel od pomki a minus na czarny kabel od pompki bo jak dasz odwrotnie pompa będzie chodzić w kierunku przeciwnym i wtedy sprzęgła nie zapnie. Sorrry zapomniałem o tym zrób 3 test
    ale na filmiku widzę że dobrze podpiąłeś kable sprawdź jeszcze olej w haldexie może go tam nie ma bo może gdzieś tam leżał do góry nogami i wyleciał przez odpowietrzenie haldexa tak samo w dyfrze
    Jeśli ten sterownik jest sprawny to wrzuć go do swojego haldexa w esce i lataj dalej

  7. #5447
    Biauy's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    a3 8p 3.2 vr6 sportback sline manual
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Ile powinien wskazywac zegarek doladowania w seryjnej esce ? przy maksymalnym obciazeniu ? ;p

  8. #5448
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    seria powinna mieć 0.9bara w maks doładowaniu

  9. #5449

    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    ile macie km nalatane w Eskach? i ile km robicie rocznie?

  10. #5450
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    heh tylko nieliczni znają swój prawdziwy przebieg np ja niewiem ile tak naprawde mam nalatane

Strona 545 z 3099 PierwszyPierwszy ... 4544549553554354454554654755559564510451545 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •