Strona 1425 z 3099 PierwszyPierwszy ... 4259251325137514151423142414251426142714351475152519252425 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 14,241 do 14,250 z 30989

Temat: O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

  1. #14241
    mkotek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)

    Domyślny

    a to ja się pochwalę S3 Limousine S-tronic zamówione odbiór dopiero luty/marzec niestety..... ale trzeba to jakoś przeczekać

  2. #14242
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro95 Pokaż post
    Posłańca z kwiatami?
    Dobry pomysł

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro95 Pokaż post
    I proszę Cię nie pisz mi wiadomości typu ,,za takie coś jest pstryczek w nos'' bo najdzie mnie ochota na wizytę w Sokółce i będzie dopiero ,,pstryk''.
    Kwiaty weź od razu .

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro95 Pokaż post
    Aż miło robić transakcje z ludźmi którzy najpierw dzwonią i pytają o przedmiot przed zakupem o jego dostępność, ogólny stan, wady itd.
    1. Włącz telefon, ew. wpisz dobry numer telefonu, bo nie mogłem się do Ciebie dodzwonić przez tydzień.
    2. Czekałem na maila od Ciebie tydzień czasu, przez tydzień było 0 kontaktu.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro95 Pokaż post
    Jeśli zasłużyłem to wstaw negatyw i po sprawie a nie drążysz temat na który nie mam czasu...
    Negatyw za negatyw? O to Ci chodzi? Ja mam w 100% pozytyw konto, a Ty masz 0 komentarzy.

  3. #14243
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mkotek Pokaż post
    a to ja się pochwalę S3 Limousine S-tronic zamówione odbiór dopiero luty/marzec niestety..... ale trzeba to jakoś przeczekać
    Gratki,
    kolejna V sucz na forum będzie
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  4. #14244
    mkotek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)

    Domyślny

    będzie będzie

  5. #14245
    czaro95's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Scythe Pokaż post
    Dobry pomysł


    Kwiaty weź od razu .


    1. Włącz telefon, ew. wpisz dobry numer telefonu, bo nie mogłem się do Ciebie dodzwonić przez tydzień.
    2. Czekałem na maila od Ciebie tydzień czasu, przez tydzień było 0 kontaktu.


    Negatyw za negatyw? O to Ci chodzi? Ja mam w 100% pozytyw konto, a Ty masz 0 komentarzy.
    Telefony były podane dwa jeden allegro drugi na a3 club. Z odrobiny chęci wszedłbyś napisał na forum do mnie na pw albo na drugi nr podany na forum zadzwonił ale przecież lepiej napisać do całej społeczności a3 clubu niż bezpośrednio do mnie - dobry jesteś Maila napisałeś do mnie po kliknięciu kup teraz... Tak Ci się spieszyło? Maila przeglądam sporadycznie raz w tygodniu - forum codziennie.

    Druga sprawa nie zależy mi na żadnym negatywie żeby sb wstawiać nawzajem. Chcesz to mi wstaw masz do tego pełne prawo (ja dałem ciała bo nie usunąłem aukcji). Tylko Cie gościu nie rozumiem dlaczego żalisz się na forum zamiast napisać do mnie i załatwić sprawę jak przystało na A3-clubowicza a nie jak na p****

  6. #14246
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Spokój AUMowcy!
    Dac sobie po liściu nawzajem i tyle
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  7. #14247
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Na Twoją aukcje trafiłem poprzez wystawienie jej w okazjach na forum, tam nie było numeru telefonu. Ktoś wtedy wstawił licznik, a 10 minut później było kliknięte KUP TERAZ. Jak się wystawia gdzieś w internecie rzeczy, to się sprawdza maila, a nie konto na forum, bo nie koniecznie na forum Ciebie ludzie znajdą tylko poprzez aukcję. Następna sprawa, to jak się podaje numer kontaktowy na aukcjach, to się z niego korzysta, a nie się gasi telefon i ma się w kiju kupującego. Napisać do Ciebie? Na odpowiedź czekać tydzień jak za każdym razem? do usranej śmierci byśmy mailowali między sobą. Skleiłem się, że to Ty sprzedajesz rzeczy dopiero wtedy, gdy cała akcja wyszła na forum. Przypadkowo trafiłem na Twoje tematy w sprzedam i znalazłem Cię dopiero wtedy na allegro.

    Te 95 w nicku to chyba nie koniecznie Twój rok urodzenia, bo zachowujesz się jak dziecko wystawiając rzeczy, nie odbierając telefonów, po tygodniu tłumacząc, że przedmiot sprzedany..

    Naucz się na przyszłość częściej sprawdzać maile jak coś sprzedajesz i pisać normalny numer telefonu.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudy92 Pokaż post
    Spokój AUMowcy!
    Dac sobie po liściu nawzajem i tyle
    Kolejny AUMowiec się odezwał

  8. #14248
    czaro95's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Odnośnie zachowania dziecka to je reprezentujesz swoją postawą Jeśli znalazłeś mnie na forum to dlaczego nie napisałeś albo nie zadzwoniłeś? Słuchaj wysłał bym Ci piwo czy flaszke i sprawa ugadana bo dałem ciała że nie usunąłem aukcji ale widać Twoja postawa jest prosta - trzeba zmieszać kogoś z błotem. Sprzedałem, kupiłem już wiele gratów na tym forum i nikt nigdy nie miał pretensji o nic, zawsze szło się dogadać więc chyba tylko z Tobą coś nie tak jest gościu...

  9. #14249
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro95 Pokaż post
    Jeśli znalazłeś mnie na forum to dlaczego nie napisałeś albo nie zadzwoniłeś?
    Wtedy już byłeś oburzony, że się przyczepiłem do Ciebie, że tak się nie robi . Gdybym chciał Ciebie zmieszać z błotem to bym nie odpuścił i sprawę poprowadził przez allegro, a wtedy byś musiał wysłać ten licznik, gdybyś go nawet musiał spod ziemi wydobyć.
    Ja kupuje i sprzedaje też wiele rzeczy, jakoś problemów nie było. Ostatnio nawet preferuje odbiór osobisty (czyt. RC-men). Pojechałem, pogadaliśmy, odebrałem i wszystko hula jak powinno. Następnym razem jak coś zamówię u Ciebie to odbiorę osobiście.

    Koniec off'u, bo ludzi zapewne to nudzi.

  10. #14250
    warsza65's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Szukam dobrego lakiernika z wielkopolski znacie kogoś?

Strona 1425 z 3099 PierwszyPierwszy ... 4259251325137514151423142414251426142714351475152519252425 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •