Strona 2350 z 3099 PierwszyPierwszy ... 13501850225023002340234823492350235123522360240024502850 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 23,491 do 23,500 z 30989

Temat: O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

  1. #23491
    gabi901120's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarosław
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Misiakejra Pokaż post
    Tez od forumowicza miało byc p&p i o No nic...
    jak bys miał w sobie jakies umiejetnosci aby to zamontowac to by było dobrze a ze masz z tym problem to trzeba dac do mechaniora jakiegos tez kumatego bo inaczej zaraz wytniesz sobie całe serwo u mnie jest 1cm luzu a to jest duzo, dostales nawet zdjecia , kilka osob z forum nie mialo z tym problemu tylko wlasnie co niektórzy maja z takimi rzeczami problem bo jak trzeba delikatnie przestawic rurkę hamulcową to juz jest płacz.
    druga sprawa po co wypowiadaja sie osoby ktore nie maja "zielonego" pojecia na te tematy.

    z mojej strony jest wszystko dobrze i nie czuje sie w ogole winny, moge nawet publicznie Ci go przyjac bo nie chce mi sie czytac tych bzdetów. najlepiej dam 2 cale i bedziesz miał wtedy znakomity przepływ. EOT


    mody,kolektory,dp,tipy,fmicy, doloty,wydechy,turbinki --> https://www.facebook.com/spectig
    PIERWSZY W PL KOLEKTOR 4-2-1 POD K04H

  2. #23492
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    haha od razu z grubej rury i wiadomo czyja robota ale jak to mówią, winny się tłumaczy
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  3. #23493
    gabi901120's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarosław
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudy92 Pokaż post
    haha od razu z grubej rury i wiadomo czyja robota ale jak to mówią, winny się tłumaczy
    lepiej napisac niz udawac leszcza Panie


    mody,kolektory,dp,tipy,fmicy, doloty,wydechy,turbinki --> https://www.facebook.com/spectig
    PIERWSZY W PL KOLEKTOR 4-2-1 POD K04H

  4. #23494
    stolniczkow's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DG
    Auto
    MK5 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    A dokładniej lepiej wyjść na prymitywa niż udawać leszcza Szacun Mistrzu!

  5. #23495
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Ma ktoś środki lamp poliftowych hella na sprzedaż? Mogą być z angola.

  6. #23496
    CaliforniaKid's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    CCCO
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Koledzy kto ma białe 8P sportback 3.2 z czarnymi felgami, chyba czarnym dachem, ledami z przodu i małą dyskretną białą naklejką na tylnej szybie?

  7. #23497
    Misiakejra's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gabi901120 Pokaż post
    jak bys miał w sobie jakies umiejetnosci aby to zamontowac to by było dobrze a ze masz z tym problem to trzeba dac do mechaniora jakiegos tez kumatego bo inaczej zaraz wytniesz sobie całe serwo u mnie jest 1cm luzu a to jest duzo, dostales nawet zdjecia , kilka osob z forum nie mialo z tym problemu tylko wlasnie co niektórzy maja z takimi rzeczami problem bo jak trzeba delikatnie przestawic rurkę hamulcową to juz jest płacz.
    druga sprawa po co wypowiadaja sie osoby ktore nie maja "zielonego" pojecia na te tematy.

    z mojej strony jest wszystko dobrze i nie czuje sie w ogole winny, moge nawet publicznie Ci go przyjac bo nie chce mi się czytac tych bzdetów. najlepiej dam 2 cale i bedziesz miał wtedy znakomity przepływ. EOT
    Po to tutaj sieje zamęt żeby właśnie nie wyciąć sobie całego serwa i nie giąć rurek, ale jak nie ma innej metody to to zrobię i co się Spinasz... nie napisałem że to ty robiłeś ani nie obraziłem cię w żadne sposób

  8. #23498

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    U mnie lekko tylko musiałem przygiąc jedną rurkę serwa i było ok- to jeśli chodzi o TIP. Natomiast co do DP to uratowała mnie twarda wkładka powerflex tzw "lizaka". DP 3" nie kupujcie do Quattro na odległość. Szanujące się firmy na odległość tego nie robią. Lepiej podjechać do kogoś, na wstepie zapłacić więcej te powiedzmy ~~ 200zł i mieć to zrobione profi.
    Kolejna sprawa, nie rozumiem po co pod seryjne k04 za wszelką cenę robić tipy takiej wielkości, które się nie mogą zmieścić bez rzeźby?

  9. #23499
    CaliforniaKid's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    CCCO
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez killerx Pokaż post
    U mnie lekko tylko musiałem przygiąc jedną rurkę serwa i było ok- to jeśli chodzi o TIP. Natomiast co do DP to uratowała mnie twarda wkładka powerflex tzw "lizaka". DP 3" nie kupujcie do Quattro na odległość. Szanujące się firmy na odległość tego nie robią. Lepiej podjechać do kogoś, na wstepie zapłacić więcej te powiedzmy ~~ 200zł i mieć to zrobione profi.
    Kolejna sprawa, nie rozumiem po co pod seryjne k04 za wszelką cenę robić tipy takiej wielkości, które się nie mogą zmieścić bez rzeźby?
    Nie zgodzę się, ja zamawiałem na odległość TIP i siadł bez problemów. TYLKO fakt faktem w S3 jest turbo ciasno i trzeba się nagimnastykować. Ale nie ma reguły, że na odległość się nie uda. Wydech również na odległość i również siadł przy DP 3". Kwestia fachury, który robi to raz. I kwestia czy nasze auto jest w fabrycznej "geometrii"

  10. #23500
    Pabler's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez killerx Pokaż post
    Kolejna sprawa, nie rozumiem po co pod seryjne k04 za wszelką cenę robić tipy takiej wielkości, które się nie mogą zmieścić bez rzeźby?
    Żeby zwiększyć sobie ego A tak poważnie to racja na siłę wszyscy dążą do 3 cali a spokojnie mniejsze wystarczają
    The Four Ring Mafia
    Sponsor of the power is CompSport

Strona 2350 z 3099 PierwszyPierwszy ... 13501850225023002340234823492350235123522360240024502850 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •