Strona 1 z 3099 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 30989

Temat: O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

  1. #1
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny O wszystkim i niczym na temat S3 i innych pierdołach ;)

    Więc może tu piszmy wszystkie pierdoły i problemy dotyczące S3

    PS. Zauważyłem przeglądając allegro że często w S3 są fotele krzywe, a mianowicie oparcie ktoś coś ma takiego u siebie może?
    Ostatnio edytowany przez rapix - 04-04-13 o 10:49

  2. #2
    Pabler's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja miałem tylko poprzecierane kabelki od elektrycznego sterowania oparciem, niestety czesto ktoś musiał używac tylniego siedzenia. Naszczescie tapicer poradził sobie z rozebraniem fotela i wszystko już działa. Co do krzywego fotela ciekawe jeszcze sie z tym nie spotkałem.
    The Four Ring Mafia
    Sponsor of the power is CompSport

  3. #3
    cloud_mj's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    To ja dodam coś od siebie - jeżeli przy parkowaniu, zawracaniu, skręcaniu slyszysz ze hałas wdziera sie do samochodu to wiedz ze trzeba wymienić Olej w Haldex

  4. #4
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    wiec ja mam pytanie ostatnimi czasy wymienilem sobie plyn hamulcowy przeplukalem odpowietrzylem uklad hebel jest o niebo lepszy ale na zagerach palila sie kontrolka ABS czasami gasla i dzialal ABS ale wystraczylo dotknac pedal i juz bylo czuc jak pedal pulsuje no wlaczala sie pompa ABS a auto sobie minimalnie hamowalo jak depnalem pedal w podloge to auto latalo po calej drodze raz na lewa strone i zaraz ciagnelo na prawa strone tak jakby raz lewa strona brala a zachwile prawa dodam ze auto nie szlo utrzymac,, jak ABS nie dzialal to auto ladnie prosto hamowalo. Tak bylo przez pierwszy dzien od wymiany pozniej wszystko wrocilo do normy kontrolka sie nie palila ABS dzialal prz miesiac jak ta lala hamulec jest niesamowity ale kur.... od wczoraj znowu mam ten problem jade zahamuje delikatnie i czuje ze juz pedal pulsuje i zachwile zapala sie lampka od AbS-u i juz nie dziala pojezdze troche lapmka gasnie wszystko gra normalnie az znowu poczuje ze pedal zacznie pulsowac przy delikatnym hamowaniu i to samo lampa sie zapala. dodam tylko ze teraz jak sie lampka nie pali to hamuje dobrze nie ciaga mnie po drodze ale co moze byc przyczyna to znak ze juz pompa sie konczy caly czas bylo dobrze problemy zaczely sie od wymiany plynu, a moze jeszcze jest tam powietrze w co watpie raczej dobrze odpowietrzylem robilem to juz pare razy w innych samochodach i zawsze bylo git
    Ostatnio edytowany przez nosus - 02-05-12 o 12:39

  5. #5
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Pabler, a ja właśnie przeglądałem kilka aukcji i często widać że oparcie kierowcy jest delikatnie przekrzywione, kiedyś nawet u znajomego w S3 to widziałem i fotele słabo się otwierały u siebie nie mam tego problemu przynajmniej jak narazie, a jak jest u was?

    cloud_mj
    trzeba zmieniać co jakiś czas i nie będzie problemu

  6. #6
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    wrzuć jakąs fotę jak to ma wyglądać te przekrzywienie

    nosus a vag żadnych blędów nie wywala?
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  7. #7
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    vaga nie posiadam ale mam znajomego mechanika do ktorego wybiore sie na dniach i sprawdze co sie dzieje. Co do tych foteli mi peklo koleczko co wchodzi w prowadnice. Podczas wkladania fotela kierowcy zle cos tam podeszlo i sie kolko rozlecialo no i mam delikatnie fotel krzywy ale nie tak mocno zeby wplywalo to kmofort jazdy no i ciezko sie odsuwa, a zeby wyjac dywanik z tylu musze zlapac za oparcie i delikatnie pchnac zeby uniesc jedna strone A jesli chodzi o plyn hamulcowy to zalelem motul ale jaki to niewiem bym musial sprawdzic wiem ze DOT to 5.1
    Ostatnio edytowany przez nosus - 02-05-12 o 13:35

  8. #8
    Pabler's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cloud jak coś hrupie w haldexie to zdecydowanie za puzno, olej wymienia sie co 30 tyś km a filterek co 60 tyś. Jako że nie sa to jakies kosmiczne pieniadze to ja wymieniam filterek przy kazdej wymianie oleju.

    Nosus ja bym obstawiał ze nie jest dokładnie odpowietrzony.
    The Four Ring Mafia
    Sponsor of the power is CompSport

  9. #9
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    no ale miesiac bylo spoko, no ale tez mi sie wydaje ze moze byc tam powieterze wystraczy ze tylko dotkne pedal auto wogle nie hamuje a czuc jak pulsuje chwile i zaraz przestaje ogolnie dzialaja hamulce jakbym chcial sie zatrzymac to bym sie zatrzymal tylko neiwiadomo kiedy ABS zadziala dlatego chce to zrobic jak najszybciej bo kiedys bym sie przejechal w poprzednim aucie bylem pewny ze mam ABS a tu dupa kola zblokowaly i lece prosto malo brakowalo a nieszczescie by sie stalo nie zuwazylem ze mi sie kontrolka zapalia okazalo sie ze czujnik padl przy ktoryms kole.

  10. #10
    Pabler's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Od siebie dodam żebyś pamiętał że sprzegło też jest zasilane z tego samego zbiorniczka co hamulce, może warto to sprawdzić
    The Four Ring Mafia
    Sponsor of the power is CompSport

Strona 1 z 3099 12311511015011001 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •