Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 544

Temat: Nieoznakowane radiowozy Policji

  1. #1
    rl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Nieoznakowane radiowozy Policji

    Witam. Jeśli się nie pogniewacie założe tutaj taki nowy temat, a mianowicie o Nieoznakowanych Radiowozach Policji dalej zwanymi wideorejestratorami i błędnie videoradarami. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje, a najlepiej zdjęcia na ten temat w swojej okolicy to będę mu strasznie wdzięczny. Ogólnie zajmuję się tematyką fotoradarową i właśnie nieoznakowanymi furami których przybywa na naszych drogach co raz więcej. Tylko proszę nie wklejajcie listy z 2004 roku ponieważ połowa tego sprzętu albo dawno pozmieniała rejestrację albo poszła na żyletki. Pozdrawiam i liczę na owocną współpracę....z tym forum.
    Pozdrawiam
    Ps. Jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam do dyskusji bądź na PW.

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    rl, rl jak dobrze wiesz itak rotacja aut jest duzo co miesiac zauta przechodza do innich miast... np znajomego vectra ta 280KM z wawy zatrzymala w okolicach rzeszowa :/ ostatnio wiec po ciula pisac ? trzeba patrzec w lusterka bo itak zmienia albo numery albo auta wymieszaja i znowu jakas nowosc... wkoncu nas udobruchaja nie ma na to rady bedzie tyle tego ze bokami nam wyjdzie , zwlaszcza jak wporwadza pomiar na jakims odcinku czyli na wlocie masz fotke na wylocie masz fotke i jak srednia jest 90 na 60 to masz mandacik i juz po frytkach...

    mysle ze temat zbedny mnie np jeszcze niedawno zlapal wideoradar z rzeszowa laguna a byla w tarnobrzegu ... wiec mozna sobie wiedziec jakie auta jezdza i gdzie ale za miesiac to sie zmieni bedziesz przekonany (jak ja ) zeby uwazac na np mondeo granatowe a zlapie cie laguna.

    [ Dodano: Wto 27 Lis, 2007 06:57 ]
    aha jeszcze reasumujac jesli jedziec cos za toba np opel renault czy ford i nei jestes pewien rob jak ja... zawsze poczekam az mnie wyprzedzi jak juz sobie ogladne co to jest to wyprzedzam go i lece przynajmniej wiem co mam za plecami ... albo CB .... i wsio antyradar niestety nie pomoze ci na wideoradar chyba ze majas sprzet laserowy na pokladzie ale w PL dopiero o tym mysla... minus taki ze jak antyradar pokaze ci ze jestes namierzany laserem to itak juz po tobie nie masz co zwalniac bo to krotki dokladny pomiar czyli jak cie strzeli to po frytkach moze ci pikac tyle ze wiesz wczesniej ze dostaniesz mandat
    420 500 km
    1

  3. #3
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Proxa, właśnie po to zmieniają ,bo w internecie wszyscy wiedzą Jeśli ludzie będą o tym pisać i informować na bieżąco tym bardziej Policja będzie nerwowo zmieniać lokalizacje i numery... Może ktoś w pewnym miejscu zauważy ile na ten sprzęt i całą akcję idzie pieniędzy.. Może w końcu z mandatów tego nie utrzymają...

    Jestem za tym ,żeby takie metody były tępione w każdy możliwy sposób , mimo ,że może się wydawać ,że to jest skazane na porażkę.

  4. #4
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    rl prowadzisz forum o nieoznakowanych radiowozach?
    Mam najlepsze Audi na forum !

  5. #5
    rl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    rl jak dobrze wiesz itak rotacja aut jest duzo co miesiac zauta przechodza do innich miast... np znajomego vectra ta 280KM z wawy zatrzymala w okolicach rzeszowa :/ ostatnio wiec po ciula pisac ? trzeba patrzec w lusterka bo itak zmienia albo numery albo auta wymieszaja i znowu jakas nowosc... wkoncu nas udobruchaja nie ma na to rady bedzie tyle tego ze bokami nam wyjdzie , zwlaszcza jak wporwadza pomiar na jakims odcinku czyli na wlocie masz fotke na wylocie masz fotke i jak srednia jest 90 na 60 to masz mandacik i juz po frytkach...
    Nie mam za bardzo czasu teraz odpowiadać, ale wieczorem przy okazji rozwinę się bardziej. Powiem tylko tyle że troszeczkę mijasz się z prawdą. Reszta jak powiedziałem później. I warto robić im zdjęcia, zapamiętywać numery itp. Uwierz mi na słowo że warto.

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    rl, czekamy w takim razie, bo naprawde jestem ciekaw, szczegolnie malopolska mnie interesuje
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Oczywiście że warto. Ostatnio z Poznania przyszedł do nas ten nowy srebrny passat 2.0TDI co wcześniej był u was na A2. Jest na leszczyńskich blachach czyli PL. Z tego co mi wiadomo oni wcale tak często nie zmieniają tablic.
    jestem wawjack z Leszna , syn króla pomidorów

  8. #8
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    rl, no powiem Ci ze jednak nie zgodze się z toba,
    swego czasu po internecie latała lista (jakies 1,5 roku temu) ponad 80 aut z całej polski
    model/kolor/numery rejestracyjne/rejon
    policja zmienia średnio co 1-2 tygodnie blachy,
    auta też często jeżdzą po innych rejonach,
    ja nie widze sensu nawet tworzenia takich list,
    co z tego ze bedziesz miał liste z blachami, skoro jak zauważysz w lusterku gościa i zanim przeczytasz blachy, to juz po ptakach,

    W wawie jeździ 3 specyficzne vectry, w większości to trasa siekierkowska i wał miedzeszyński. Dlaczego specyficzne? bo mają 3 anteny na dachu. Wszyscy się wystrzegali tych autek i jak widzieli to odpuszczali na maxa. 2 tygodnie temu widziałem jedną z tych vectr właśnie na trasie siek. i co ? miała już jedna antene,

    Nie realne jest zrobienie listy i wystrzeganie się tych aut.
    jedynymi sensownymi rozwiązaniami jest:
    1. CB
    2. Jak się nie spieszysz to po co zapi....ć
    3. Po coś postawili w polsce te ograniczenia i zakazy wyprzedzania,
    4. Jak chcesz łamać przepisy, i wyprzedzać na 3ciego, to lepiej zamiast listy, napisz jaką trasą będziesz jechał, abym mógł unikać takich wariatów drogowych.

    Święty nie jestem, nie raz wyprzedzałem na podwójnej ciągłej,
    często zdarza mi się jechać 100 na 90-tce
    Ale jeśli mi się nie spieszy to nie przekraczam prędkości i nie łamię przepisów.
    A jak wiem ze gdzies mam dojechać na konkretną godzinę to wyjeżdzam wczesniej, a nie pędzę później jak wariat

    Ja akurat jestem za fotoradarami, wideorejestratorami, itp. bo są debile którzy wogóle nie uzywają głowy do tego do czego jest przeznaczona, i są królami lewego pasa, oraz czują się ku...a niezniszczalni. Niestety nie pomyślą o tych którzy nie raz aby uniknąć zderzenia spie...ją do rowu, bo debilowi się k...a spieszy
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  9. #9
    Grzechu's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marki koło Wawy
    Auto
    KIJEK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no to prosze prosto z forum mercedesa dane z lipca

    dolnośląskie:
    -
    -
    -

    kujawsko - pomorskie:
    -
    -
    -

    lubuskie:
    -
    -
    -

    lubelskie:
    - srebrny OPEL VECTRA C GTS - 2 kamery - przednia i wsteczna na podczerwień CB-Radio do użytku służbowego za zgodą komendanta wojewódzkiego
    - srebrny OPEL VECTRA C GTS - 2 kamery - przednia i wsteczna na podczerwień CB-Radio do użytku służbowego za zgodą komendanta wojewódzkiego
    -

    łódzkie:
    - błękitny OPEL VECTRA B
    - czerwone RENAULT TALIA (fotoradar)
    - bordowy FIAT BRAVA EPD G173 powiat Poddębice
    - RENAULT THALIA EPD G254 (fotoradar przenośny) powiat Poddębice
    - zielony POLONEZ CARO PLUS EPD F453 (fotoradar przenośny) powiat Poddębice

    małopolskie:
    - granatowy VOLKSWAGEN PASSAT KR 25803
    - błękitny OPEL VECTRA KVK 5218
    - czarny VOLKSWAGEN PASSAT KVC 3134
    - wiśniowy FORD MONDEO KVV 1963
    - czarny FORD MONDEO KR 44583
    - granatowy VOLKSWAGEN PASSAT KR 25803
    - granatowy VOLKSWAGEN PASSAT KWD 3142
    - błękitny OPEL VECTRA KVL ****
    - śliwkowy FORD MONDEO KVS 9335
    - śliwkowy FORD MONDEO KVV 1975
    - śliwkowy FORD MONDEO KR 01121
    - niebieski VOLKSWAGEN PASSAT KR 20239
    - granatowy VOLKSWAGEN PASSAT KWD 3159
    - granatowy FORD MONDEO KR 44583
    - zielony FORD MONDEO KVS 9345

    mazowieckie:
    - zielony metalic RENAULT MEGANE WRA 43GC
    - szary metalic RENAULT MEGANE
    - ciemno - zielony FORD MONDEO II WBR R301
    - ciemno - granatowy FORD MONDEO II WRA ...
    - kakaowe DAEWOO NUBIRA WRA ...
    - zielony metalic RENAULT MEGANE WGR ...
    - RENAULT MEGANE WBR ...
    - czarny FORD MONDEO II
    - srebrny OPEL VECTRA C
    - niebieski OPEL VECTRA B
    - złote RENAULT MEGANE
    - granatowy FORD MONDEO
    - srebrny OPEL VECTRA III WI 90774
    - srebrne BMW 320d WI 1260G powiat radomski
    - ciemnozielony PEUGEOT 306(7) WGM ...
    - szara SKODA OCTAVIA WPR ...

    opolskie:
    - czerwone AUDI A4 OP *****
    - biały OPEL ASTRA I kombi
    - zielony FORD MONDEO

    podkarpackie:
    -
    -
    -

    podlaskie:
    -
    -
    -

    pomorskie:
    -
    -
    -

    śląskie:
    -
    -
    -

    świętokrzyskie:
    - granatowa SKODA OCTAVIA TK...
    -
    -

    warmińsko - mazurskie:
    - granatowy VOLKSWAGEN PASSAT NO 20600
    - bordowy FORD MONDEO
    - zielony FORD MONDEO
    - RENAULT MEGANE rej. z woj. Mazowieckiego powiat radomski

    wielkopolskie:
    -
    -
    -

    zachodniopomorskie:
    - ciemny PEUGEOT 607 ZST 20KM
    - srebrny POLONEZ
    - FORD MONDEO II
    - FORD MONDEO III
    - srebrny FORD MONDEO III
    - ciemno - zielony FORD MONDEO III ZS ...
    - srebrna LANCIA ZS ...
    - czarny OPEL VECTRA GTS C ZST ...
    - niebieskie RENAULT MEGANE II COMBI WE ...
    - niebieski VW VENTO ZS ...
    - żółty FORD TRANSIT MAXI ZS ... (przenośny fotoradar)
    - zielony FIAT 126P SCZ 2650
    - ciemnozielony FORD MONDEO ZGL 74FG
    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej

    TANIE CZĘŚCI

    TERAZ KIA "KIJEK"

  10. #10
    rl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wawjack
    Oczywiście że warto. Ostatnio z Poznania przyszedł do nas ten nowy srebrny passat 2.0TDI co wcześniej był u was na A2. Jest na leszczyńskich blachach czyli PL. Z tego co mi wiadomo oni wcale tak często nie zmieniają tablic.
    Nie przyszedł tylko jeździ czasami na pokazowe wypady. Mogę ci nawet powiedzieć gdzie parkuje i w które dni jakie ma trasy Tak na marginesie są dwa takie Passaty jeden PO 58024 wczoraj urzędował na Dk nr 92 z Poznania do Wrześni i back. Dziś lata na Dk nr 5 z Poznania do Pobiedzisk i z powrotem. O tym którym mówiłeś stał wczoraj całe popołudnie pod komisariatem na A2 na wlocie do Komornik i jeździ na rejestracji PO 71278 i dzisiaj obrabia od rana trasę do Śmigla i back. Rejestracji nie zmieniły odkąd zostały zarejestrowane. W gwoli uściślenia u Ciebie też urzędują dwa wózki Mondeo takie zielona na poznańskich blatach PO 18963 i Ventyl na POZ 07RE ale ma iść na demobil bo już się konkretnie sypie i śmiga w Rawiczu. Wszystkie wózki w wlkp prócz tych w Kaliszu urzedują na rejestracjach zaczynających się na PO czy Poznań.

    [ Dodano: Wto 27 Lis, 2007 15:31 ]
    no powiem Ci ze jednak nie zgodze się z toba,
    swego czasu po internecie latała lista (jakies 1,5 roku temu) ponad 80 aut z całej polski
    model/kolor/numery rejestracyjne/rejon
    policja zmienia średnio co 1-2 tygodnie blachy,
    auta też często jeżdzą po innych rejonach,
    ja nie widze sensu nawet tworzenia takich list,
    co z tego ze bedziesz miał liste z blachami, skoro jak zauważysz w lusterku gościa i zanim przeczytasz blachy, to juz po ptakach,
    Nie będę się bił z wiatrakiem skoro wiesz lepiej! Nie chcesz w tym uczestniczyć nikt cię nie zmusza przecież. Tyle w temacie.

    W wawie jeździ 3 specyficzne vectry, w większości to trasa siekierkowska i wał miedzeszyński. Dlaczego specyficzne? bo mają 3 anteny na dachu. Wszyscy się wystrzegali tych autek i jak widzieli to odpuszczali na maxa. 2 tygodnie temu widziałem jedną z tych vectr właśnie na trasie siek. i co ? miała już jedna antene,
    Tak wiem znam je wszystkie chodź 1 jeszcze nie miałem okazji zrobić zdjęcia ani nigdzie go zdobyć.Stąd międzyinnymi moja wizyta tutaj.

    Nie realne jest zrobienie listy i wystrzeganie się tych aut.
    jedynymi sensownymi rozwiązaniami jest:
    1. CB
    2. Jak się nie spieszysz to po co zapi....ć
    3. Po coś postawili w polsce te ograniczenia i zakazy wyprzedzania,
    4. Jak chcesz łamać przepisy, i wyprzedzać na 3ciego, to lepiej zamiast listy, napisz jaką trasą będziesz jechał, abym mógł unikać takich wariatów drogowych.
    Ludzie z CB są najczęściej łapaną grupą przez te auta tyle co ci mogę powiedzieć.

    Święty nie jestem, nie raz wyprzedzałem na podwójnej ciągłej,
    często zdarza mi się jechać 100 na 90-tce
    Ale jeśli mi się nie spieszy to nie przekraczam prędkości i nie łamię przepisów.
    A jak wiem ze gdzies mam dojechać na konkretną godzinę to wyjeżdzam wczesniej, a nie pędzę później jak wariat

    Ja akurat jestem za fotoradarami, wideorejestratorami, itp. bo są debile którzy wogóle nie uzywają głowy do tego do czego jest przeznaczona, i są królami lewego pasa, oraz czują się ku...a niezniszczalni. Niestety nie pomyślą o tych którzy nie raz aby uniknąć zderzenia spie...ją do rowu, bo debilowi się k...a spieszy
    Do reszty się nie ustosunkuje.

    [ Dodano: Wto 27 Lis, 2007 15:34 ]
    Kolego Grzechu ta lista mija się troszeczkę z prawdą. Najlepsze listy są takie które poparte są zdjęciami w/w aut. Ale dzieki za oddew.

Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •