Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 22

Temat: Nokia

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mrągowo
    Auto
    inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Nokia

    witam. przedłużam abonament i chcę wziasc jakiś telefon.I tu moje pytanie miał ktoś w posiadaniu nokie e65 lub SE k800i ? jak sie spisuja te telefony ?

  2. #2
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Mam miedzy innymi K800i i odradzam.Ten piep.... joystick robi co chce i moze doprowadzic do szalu

  3. #3
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez James Dünn
    Ten piep.... joystick robi co chce i moze doprowadzic do szalu

    ale się uśmiałem

    Ja mam awersję do SE. Nigdy nie robił dobrych telefonów, choć 750i mi się podobał.
    Jestem przekonany do Nokii, bo mnie nigdy nie zawiodła. Słyszałem że model e50 też nie jest pozbawiony wad ale mimo wszystko wybrałbym e65.
    Srebrny pocisk ...



  4. #4

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mrągowo
    Auto
    inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    mam tez do wyboru : Nokie n70ME , nokie 6288,Lg kg800 , lub samsung e900 . co byscie polecili z tych 6 telefonów?

  5. #5
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    w moim poprzednim SE, bardzo szybko padl joystick. mialem E65, ogolnie super telefeon, ale po 2 miesiacach padlo mi oswietlenie klawiszy. Teraz mam E50, cos prawie jak 3310, czyli pancerny telefon, spadal mi ze 100 razy i dziala.

  6. #6
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    zalezy w jakich cenach mozesz dostac te telefony, bo zawsze mozesz zrobic tak, ze wziac ten za ktorego potem wezmiesz najwiecej i kupic to co chcesz . k800i mialem i narzekac na niego nie narzekałem, uzywałem go z 6miesiecy i wszystko bylo ok, ale mi sie znudził , chociaz slyszalem ze sa problemy z tymi dżojami no i otwierajaca sie klapka aparatu co bylo czasami troche meczace.... nokie n70me, nie wiem jak z tym modelem ale poprzedni moze i cieszyl sie duzo popularnoscia ale z tego co mi wiadomo rownie mocno byl awaryjny, no chyba ze byles szczesciarzem i trafiles na model ktory sie nie zawieszal ... o 6288 nie wiem nic , samsunga miałem ale d840 i musze przyznac ze ma bardzo proste menu i rewelacyjny wyswietlacz, niestety po pewnym czasie siadla tasma i niezle na tym telefonie stracilem , nokia e65 to nowy telefon wiec za wiele o nim nie slyszalem, chociaz mialem go pare razy w rece i wiem ze pisanie smsow na nim to niezla katorga ale fajnie wyglada

  7. #7
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jesli uzywasz telefonu do czegos wiecej niz dzwonienie i SMS to polecam Nokie E65. Mozesz smialo wrzucic do niej Tomtoma i uzywac jako navi. Generalnie jesli nie przeszkadza Ci slider to ja wad w niej nie widze (co nie znaczy ze ich nie ma). E900 i KG800, dotykowe przyciski i w sumie poza ciekawym wygladem zadnych fajerwerkow. N70ME i 6288 odradzam od razu. W sumie do czego bys telefonu nie uzywal to i tak polecam E65 No chyba ze jest duza roznica cenowa miedzy pozostalymi. To wtedy E900 za wyswietlacz i jakosc wykonania.

  8. #8
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez s4_
    mam tez do wyboru : Nokie n70ME , nokie 6288,Lg kg800 , lub samsung e900 . co byscie polecili z tych 6 telefonów?
    Chocolate nie bierz absolutnie..dostaniesz szalu z dotykowym wyswietlaczem..pozatym nie ma wejscia na karte pamieci..samsungi sa bajeranckie ale bardzo delikatne i ta delikatna tasma..se k800 prawda ze czasem sa probelmy z joyem ale to tylko dlatego ze wpadaja do niego jakies paprochy..wystarczy podmuchac i smigaja..oprocze tego zadnej wady w nim nie widze..wiec pozostaja nokie..n70 fajna ale troche przyciezkawa..jednak ME robi swoje.. ale ma jedna wade,czesto padaja oprogramowania w niej i generalnie sa jaja..e65 fajny telefonik ale tez czesto pada w nim program..6288 ma najlepszy duzy wyswietlacz,fajne menu ale to telefon z tasma,chociaz z tego co wiem nie sa one tak awaryjne jak w samsungach....ja osobiscie bralabym se k800i..

  9. #9
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja bym wybrał najdroższy i kupił e50
    Srebrny pocisk ...



  10. #10

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mrągowo
    Auto
    inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Coolfon
    Ja bym wybrał najdroższy i kupił e50
    e50 tez jest.ale te ktore podałem mnie najbardziej interesuja .
    mam to wyboru te telefony ktore sa podane na tej stronie http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/p...fa_elastyczna/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •