Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 39 z 39

Temat: Moduł drzwi

  1. #31

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    @Kamil20392

    Czy wymieniałeś moduł na inny? Jeżeli tak, to z jakiego na jaki? Może pomieszane masz przedliftowe z poliftowym?
    anonimowe A3 8P.

  2. #32
    Kamil20392's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi quattro
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Właśnie modułu nie ruszałem. Zdemontowałem boczki, włożyłem poliftowe włączniki szyb i lusterek,spiąłem kostki i założyłem. Od tego czasu nie trybi str. pasażera. Jeśli byłby uszkodzony włącznik to by tylko on nie działał a tutaj nie działa włącznik podświetlenie klamki lampka czerwona i biała . Głośnik i szyba działa z przełącznika kierowcy , drzwi reagują na otwarcie.

  3. #33

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Sprawdź czy dobrze wpiąłeś szarą kostkę(T32), bo często się przy dłubaniu zdarza, że gdzieś ona nie dochodzi. Od tego jest ta różowa(lub fioletowa) blokada, która przy rozpięciu powinna być do końca odbezpieczona, a później przy wpinaniu kostki przy jej pomocy, kostka powinna być dociągnięta do samego końca.
    anonimowe A3 8P.

  4. #34
    Kamil20392's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi quattro
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    W życiu bym nie powiedział że winowajcą będzie kostka... wyglądała na dobrze wpiętą,różowa blokada trzymała a jednak nie do końca po kilku próbach się udało.

    Dzięki !

    Pozdro

  5. #35

    Data dołączenia
    Oct 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Hej pytanko odnośnie tego modułu kupiłem audi a3 2004 rok i lewa strona lusterko przestało grzać, oraz nie ma sterowania lusterkiem, podświetlenie przycisków jest szyba działa, centralny nie i nie wiem czy działał. Prawe działa normalnie i grzeje moduł do podmiany ? sprawdzałem nie ma zasilania lusterka z modułu nie wychodzi ? co można sprawdzić ?

  6. #36
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    86 razy

    Domyślny

    Uszkodzony jeden z przewodów od zasilania w przelotce? Napięcie dochodzi na styk 12 czarnej wtyczki 20 stykowej?
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  7. #37

    Data dołączenia
    Oct 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Jutro sprawdzę a ewentualnie jak będzie to czego szukać ? Na przelotce z tego co pamiętam 4 przewody tylko i ktoś grzebał bo jeden luźny nie wiem gdzie byl ..jutro zdjęcie wstawie. https://zapodaj.net/plik-a3YxwhcNA6 Tutaj wstawiłem zdjęcie gdyż nie mogę dodać.https://zapodaj.net/plik-XJGegqEoqa i bardziej mi chodzi o grzanie lusterka a jak przy okazji resztę bym ogarnął to plus. Z audi nie miałem jeszcze do czynienia. Więc proszę o wyrozumiałość
    Ostatnio edytowany przez wojtekski - 29-10-23 o 17:21

  8. #38
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    86 razy

    Domyślny

    Właśnie o ten przewód tj. czerwony z żółtym paskiem chodzi. Musisz go połączyć. Wchodzi w styk 13 tej wtyczki w słupki A.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  9. #39

    Data dołączenia
    Oct 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Jak byś mi zdjęcie wysłał gdzie dokładnie ma iść ten przewód ? odsłaniając dalej nie widać wcale przewodu wiec może położę nowy jak coś ? on jest od grzania lusterka czy sterowanie też na nim jest ? On wychodzi ze słupka z karoserii i nie widać aby gdzieś dalej w drzwi szedł ?
    Ostatnio edytowany przez wojtekski - 30-10-23 o 09:13

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •