Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Włącznik świateł awaryjnych świeci sie cały czas

  1. #1
    bartek87711's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Włącznik świateł awaryjnych świeci sie cały czas

    WItam dziwczyna dzis kupiła 8p z 2003 roku w momencie gdy zostawia auto na swiatłach w pozycji auto po zamknieciu auta wszystkie swiatła ladnie sie gasza po za przełacznikiem do świateł awaryjnych takrze ten sam problem jest na wyłaczonych swiatłach przełacznik swiateł swieci sie co to moze byc??
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 13:54
    DO SPRZEDANIA MOJA A3 1,8T APP WIECEJ NA PRIV

  2. #2
    RobertGTI's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    nic, to tak ma być ;] Przez jakiś czas będzie podswietlony przycisk od awaryjnych.

  3. #3
    Qid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    145 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ogólnie podświetlenie przycisku od awaryjnych powinno gasnąć po kilku sekundach od zamknięcia pojazdu. Nie raz dzieje się tak, iż to podświetlenie nie gaśnie i świeci sie cały czas. Podobny objaw miałem, ale nie ustaliłem co było tego przyczyną :/ Wystarczyło po zamknięciu auta jeśli podświetlenie nie gasło nacisnąć kilka razy otwieranie tylnej klapy bagażnika i za chwilę podświetlenie przełącznika od awaryjnych gasło. Na chwile obecną nie mam już praktycznie takiego objawu, a jeśli już, to bardzo sporadycznie. Być może, że to ma związek, ze słabym akumulatorem.

  4. #4
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Bylo wiele razy walkowane... Ten typ tak ma. Gasnie po dluzszym czasie. Nie szukaj problemow na sile.

  5. #5
    Gorek78's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Po zamknięciu samochodu nie gaśnie kontrolka świateł awaryjnych

    Koledzy i koleżanki, jestem nowym użytkownikiem samochodu Audi A3 3.2 V6, zauważyłem pewien problem...
    Po zamknięci u samochodu wszystkie światła (zegary, podsufitka gasną prawidłowo) natomiast podświetlenie świateł awaryjnych ciągle się świeci (nie gaśnie) gadzie szukać problemu, wierze że ktoś się z tym spotkał i jest rozwiązanie zanim rozkręce pół samochodu (nie świeci mi także lampka w schowku, ale może ją poprzedni właściciel odłączył aby nie pobierała prądu i nie rozładowała akumulatora)

    Proszę o pomoc !!

    Dziękuje z góry
    Andrzej

  6. #6

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Lampka w schowku:
    -Do sprawdzenia pod zaślepką z prawej strony schowka (tak jak z lewej do bezpieczników) mały siłownik teleskopik - lubi pękać. 8E1880324 (Ja 2x kleiłem)

    Trójkąt awaryjnych:
    Powinien zgasnąć po ~30-40s (u mnie tak gaśnie) świadczy to o tym że wszystkie systemy przeszły w stan uśpienia.
    -Na początek sprawdzenie VCDS jakie masz błędy na wszystkich systemach (wyeliminowanie ich)
    -Sprawdzenie poboru prądu na akumulatorze który masz bagażniku (po zamknięciu auta i odczekaniu ponad 1min-5min.) (pamiętaj o zamknięciu zamka w klapie ręcznie) powinno być hm.... 0,02A-0,06A (ideał) a u mnie jest 0,07-0,15A skacze i też szukam tego małego poboru prądu od roku hehe co ciekawe z wpiętym radiem skacze co 2 min na chwilke do 0,5A po zamknięciu a radio sprawdzone na stole i sprawne 100% oryginalne nawet podmieniane na takie samo ale inne i to samo (RNSE) a u mnie trójkąt się wygasza.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •