Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: buczenie w głośnikach przy włączonych światłach

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny buczenie w głośnikach przy włączonych światłach

    witam a moim A3 mam problem a mianowicie mam buczenie w glosnikach przy wlaczonych swiatlach i nie wiem jak to naprawic wydaje mi sie ze problem tkwi w elektryce ale czy to prawda co to moze byc w serwisie powiedzieli mi ze najpradopodomnie radio jest uszkodzone jest ono z nawigacaj wlasnie moze ktos jest w stanie to naprawic prosze o pomoc albo moze bezpieczniki tylko tutaj mam 2 pytanie ktory to bezpiecznik i gdzie szukac skrzynkiz bezpiecznikami czy to jest ta pod maska ? prosze o pomoc
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 13:53

  2. #2
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Kup sobie filtr przeciwzakoceniowy na allegro, np SINUSLIVE (http://allegro.pl/sinuslive-filtr-pr...318098636.html). Pewnij pomi?dzy kabel +12V id?cy do radia. Umnie zak??ca? alternator, po u?ycia filtru przesz?o.

    Bezpiecznik nic do tego nie ma.

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipno
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny Problem z nagłośnieniem audi bosse a3 8p 2003r

    Podczas włączenia radia i połączenia się ze wzmacniaczem, buczy mi w głośniku, albo brzęczy, ciężko to opisać, problem jest gdy jest odpalony silnik i światła, przy krótkich ( ciche bzyczenie ) przy długich ( bzyczenie się bardzo nasila )

    Nie ma znaczenia czy dodaje gazu czy stoję w miejscu, było to sprawdzane na oryginalnym radiu, teraz zmieniłem na pioniera i to samo, słychać to oczywiście jak mam głośność na 0 albo 1 czy 2, jak mam głośniej muzyke to nie słychać tego ponieważ nie nasila się to z mocą głośności.

    Problem na początku był tylko w zimę, czasem nawet odpuszczał na jakiś czas, teraz mam ten sam problem cały czas.

    A3 8P 2.0 FSI 2003r ( Bosse )

    Oddałem auto do znajomego który sprawdził bezpieczniki ( wszystko oki ) oraz wzmacniacz, dał nową izolacje lecz problem nie ustąpił, prawdopodobnie wymiana wzmacniacza ale czemu problem pojawia się przy włączeniu świateł..

    W ostatnim roku regeneracja alternatora, myślałem że może szczotki się kończą i dlatego taki problem


    Jestem laikem, niestety sam nie rozbiorę i nie wrzucę żadnych fotek, dużo osób miało problem z buczeniem czy czymś innym, ale nie podczas włączenia świateł

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •