Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: [8P] Wymiana glosnikow w audio bose

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny [8P] Wymiana glosnikow w audio bose

    Witam,

    Chciałbym poprawić troche audio (bose) w moim autku. Zastanawiam się na wymiana wszystkich głośników. Bawił się w to ktoś ? Po zdjęciu tapicerki ze słupków widziałem, że głośniki są blaupunkta, a to raczej malo hi-endowa firma jeżeli chodzi o car-audio.

    Zastanawiam się tylko czy sama wymiana głośników na jakieś wyższej klasy ma sens zostawiając radio i wzmacniacz ?

    Może macie jakieś inne doświadczenia/propozycje ?
    A3 Ambition 2007r

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audinka :)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Re: Wymiana glosnikow w audio bose

    Cytuj Oryginalnie napisane przez CeglA
    Witam,

    Chciałbym poprawić troche audio (bose) w moim autku. Zastanawiam się na wymiana wszystkich głośników. Bawił się w to ktoś ? Po zdjęciu tapicerki ze słupków widziałem, że głośniki są blaupunkta, a to raczej malo hi-endowa firma jeżeli chodzi o car-audio.

    Zastanawiam się tylko czy sama wymiana głośników na jakieś wyższej klasy ma sens zostawiając radio i wzmacniacz ?

    Może macie jakieś inne doświadczenia/propozycje ?

    widze ze kolega ambitnie podchodzi (hi end) Skoro masz takie audiofilskie zapedy to raczej same glosniki nic Ci nie dadza... Musisz miec wzmak i jednostke rowniez z gornej hi endowej polki a to juz raczej "grubszy" pieniadz

  3. #3
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Jeśli masz naprawdę BOSE i Ci nie odpowiada, to rzeczywiście jesteś wymagającym słuchaczem . Sądząc po Twoim poście - nie masz pojęcia o sprawach technicznych CAR - AUDIO proponuję Ci żebyś się zgłosił do jakiejś porządnej firmy, bo samemu to możesz tylko pogorszyć sytuację. A masz fajne autko. Szkoda by było...

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez e-mako
    Jeśli masz naprawdę BOSE i Ci nie odpowiada, to rzeczywiście jesteś wymagającym słuchaczem . Sądząc po Twoim poście - nie masz pojęcia o sprawach technicznych CAR - AUDIO proponuję Ci żebyś się zgłosił do jakiejś porządnej firmy, bo samemu to możesz tylko pogorszyć sytuację. A masz fajne autko. Szkoda by było...
    Bose mam naprawde i nie gra wcale to tak rewelacyjnie. Hertze ESK 165 pod Alipnka 9855 i wzmakiem V12 w poprzednim autku chyba graly lepiej.

    Pojecie o car-audio jakies mam. Sam montowalem kiedys cala instalacje razem z wygluszaniem drzwi itd.
    Zdaje sobie sprawe aby osiagnac znacznie lepszy efekt nalezaloby wymienic jednostke sterujaca, wzmacniacz ( a najlepiej dwa), wygluszyc drzwi itd.
    Nie wiem dokladnie jakie "bebechy" ma audio bose. Podobno jest wzmak 6-kanalowy, dlatego zastanawiam sie czy wymiana na poczatek samych glosnikow na np infinity nie dalaby lepszego efektu.

    Jak wyglada sytuacja w przypadku wymiany jednostki sterujacej? Obecne radio jest znacznie wieksze niz standartowe. Czy sa jakies "zaslepki" aby zamontowac np alpinke?
    A3 Ambition 2007r

  5. #5
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Nie wiem jak w 8P ale w 8L zaślepki kosztują około 25 PLN w ASO. Nie powinieneś mieć problemów z kupnem. Ale proponuję sprawdzić , albo niech ktoś kto miał z tym do czynienia niech się wypowie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •