Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: oc/ac w liberty direct?

  1. #1
    wicek121's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oborniki Śląskie/Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny oc/ac w liberty direct?

    Witam, ktos ma jakieś doświadcznia z Liberty Direct? zamierzam tam kupic pakiet oc/ac i zastanawiam się czy warto? ktoś może wypowiedziec sie na ten temat?

  2. #2
    fredi.master's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    63 razy

    Domyślny

    Ja i brat mamy tam OC ale nie miałem żadnych przygód z tą firmą i innych sytuacji - tylko zawieranie ubezpieczenia.
    Mój brat ma tam już 2 lata i zero nieporozumień czy jakiś dziwnych rzeczy.
    Z tego co pamiętam mają dodatki do OC jak np ubezpieczenie pasażerów czy szyb i takie tam...

    Moi rodzice doświadczenie mają z czymś tam Poczta gdzie wciskano im kit.

    Doświadczenia z OC i AC mam natomiast z Warty.
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic7010_7.gif

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    Witam

    Miałem pakiet ac/oc w Liberty, po pierwsze jeżeli chcesz tam być ubezpieczony to dobrze jest mieć konto w ING wtedy mega zniżki.
    np. za golfa 5 2006r 2.0 tdi na wypasie, 40% znizki w oc zaśpiewali ok3500 po informacji ze mam konto w ING dostałem stałą wartość pojazdu , pakiet premium, koszt całości 2700zł.
    Ale w praktyce nie wiem czy w ogóle to sprawdzają ;p bo w sumie tylko powiedziałem że mam i już inna rozmowa.

    Co do wypłat to zaniżają strasznie z AC za navigacje rns 510 (wartość serwisowa ok 10 000) wypłacili 2000 i powiedzieli że reszte dopłacą po pokazaniu faktury zakupu, za poduszki powietrzne NIE PŁACĄ (element bezpieczeństwa punkt umowy 19) dopiero faktura z serwisu co ważne musi byc kupione w serwisie i u nich zamontowane ( po 2 e-mailach i 3 telefonach sie o tym dowiedziałem).
    wypłate o dziwo dostałem po 2-3 tygodniach od zgłoszenia więc WOW.

    Wczytaj się w OWU Ogólne Warunki Ubezpieczenia masz to na stronie LIBERTY tam jest wszystko opisane

    Za podobne uszkodzenia w PZU znajomemu wypłacili 3x tyle

    Z OC nie miałem z nimi do czynienia więc się nie wypowiem.

    Na pocieszenie powiem że podobno W Link 4 wypłata z ac graniczy z cudem
    Pozdro

  4. #4
    gwizdzius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    AC nie polecam - chyba że po to aby nabić zniżkę. Ja tak zrobiłem bo przenosili zniżki z OC na AC, a na OC już miałem 60%. Niestety z własnej winy uszkodziłem samochód i oczywiście z wypłatą z AC był problem. Auto oczywiście nie najnowsze, więc po pierwsze "amortyzacja części" i wartość naprawy obniżona o 50%. Gdyby nie zaradny warsztat to musiałbym z własnej kieszeni dołożyć 3k PLN aby dokonać naprawy jak należy.

  5. #5
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    ja mam już drugiego klaka w liberty. Samo oc i powiem, że bez problemów przy zawarciu/w trakcie/przy rozwiązaniu.

    Oferta na samo oc na a3 '05 zarejestrowane w WOT (7strefa) bagatela 505zł (!).

    We wszystkich swoich samochodach mam oc w link4 a na to dla porównania zaproponowano mi ~650zł.
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ja do S3 swojej szukałem ostatnio ubezpieczenia OC, sporo na internecie symulacji wykonałem, byłem w Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych na wycenę, pytałem wujka, który na co dzień zajmuje się ubezpieczaniem samochodów i na internecie w Liberty zawarłem polisę. Najtańsza opcja to była.
    Po AC z kolei nikt Ci nie poleca tam się udawać.

    Ja także polecam PZU albo PZM. Tam z AC zawsze da się coś wykombinować na Twoją korzyść bądź wyjście na tzw. zero.

    Co do AXY - w tył mojego poprzedniego samochodu wjechał mi mercedes lekko.
    Ile to ja się z nimi naszarpałem - bardzo powyginanej tablicy rejestracyjnej uporczywie wyceniali mi naprawę bezpłatną.
    Dopiero za którymś moim listem uwzględnili jej wymianę; malowanie zderzaka policzyli, a dokładki nie chcieli już, nawet pomimo wysyłania im zdjęć - w końcu uznali, że lakiernik pomaluje i zderzak i dokładkę w jednej cenie i nie chcieli ustąpić.

    Ramkę od tablicy rejestracyjnej nawet policzyli mi jako wymianę za zero złotych z mojej strony! Nie chciałem takiego cwaniactwa odpuścić i dopiero po długim czasie przyznali mi na nią 3,9 zł!
    Nie widziałem jeszcze tak tanich, pomimo, że pracuję w firmie Bottari - a tam takie mamy w ofercie do handlu.

    Tragedia jednym słowem.
    Od AXY jak najdalej.

  7. #7

    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    Podobno Generali jest wypłacalne może tam spróbuj? Ma ktoś z nimi doświadczenia?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •