Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: awaria (?) elektryki

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów/Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny awaria (?) elektryki

    Od pewnego czasu gnebi moja A3 pewna niezbyt (chyba) powazna ale za to wysoce upierdliwa awaria elektrycznosci. Otoz, zdaza sie, ze po przekreceniu kluczyka w stacyjce zegary na desce rozdzielczej zamiast podswietlic sie na jasny czerwonawy kolorek jak do tej pory, zaswiecaja sie co prawda ale tak slabym swiatlem ze sa ledwie widoczne. Ponadto, towazyszy temu calkowite wylaczanie sie podswietlania klimatronika na kikla- kilkanascie sekund. Regulacja temp. i sily nawiewu mimo to jednak dziala (co slychac i czuc ).
    Co jakis czas zdarza sie ze wszystko pracuje bez zarzutu... tzn zegary i klima podswietlone jak nalezy..
    Jak rzeklby jakis fachowiec: cos gdzies nie styka... moje pytanie brzmi co i gdzie moze nie stykac? Od czego zaczac poszukiwania aby nie rozkrecic polowy samochodu i nie spedzic w nim paru dni z multimetrem?
    A moze ktos dysponuje opisem instalacji elektrycznej do A3 w jakims cywilizowanym jezyku (pl, ang)? Ja mam jakies ale po krzyzacku wiec sa dla mnie prawie calkowicie bezurzyteczne

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    zaczalbym od stacyjki, ew regulacji jasnosci podswietlenia (tej kolo wlacznika swiatel - calu modul)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •