Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: [F] i [Z] 2.12.2007 - Chełmska Barbórka- Tor Lublin

  1. #1
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny [F] i [Z] 2.12.2007 - Chełmska Barbórka- Tor Lublin

    Dzisiaj wybralem sie na lubelski tor, zeby wystartowac w imprezie Chełmska Barbórka. Byla to moja pierwsza w zyciu jazda na torze. Kiedys sie troche bawilem w KJSy, ale to bylo dawno temu. Moze kiedys wynajmiemy sobie tor dla klubu, koszty nie sa duze, a zabawy jest sporo. Maksymalna predkosc jaka osiagnalem na torze to 110kmh, nawierzchnia jest rowna. Niszcza sie w zasadzie tylko opony, zawieszenie i przeniesienie napedu- nie bardziej niz jak sie na ulicy przycisnie. W momencie jak wyjezdzalem z toru, bylem 22 na czterdziestu paru startujacych. Wiecej nie bylem w stanie wykrecic, konkurencja byla ostra. Pierwsza 10 wogole nie osiagalna- sami sponsorowani zawodnicy, autami, w ktorych nawet klatki mieli. Dobre wyniki gwarantowala umiejetnosc hamowania lewa stopa, czego ja niestety jeszcze nie potrafie, ale bede sie doskonalil. Do 20 miejsca, stali bywalcy takich imprez, duzo szybszych aut typu Civici Typer-R, Polo G40 itp. Pierwsze miejsce zajal zawodnik startujacy wybebeszonym lanosem z silnikiem 2.0.Pozdrowienia dla Cukra i jego malzonki, ktorzy chyba niezle wymarzli, bo pogoda byla srednia. Wspolnie reprezontawilismy A3 Klub, sporo bylo innych klubow, w ilosci 2-3 samochodow (tigry, hondy, nissany). Mam tylko 3 fotki, Cukier nakrecil 2 filmiki, ktore zostana wrzucone pozniej.

    (fotki by slonik)
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A5smt7yMkJQ[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UMEU_eGW6uk[/youtube]
    (filmy by CUKIER)

  2. #2
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    momo a jak opony po wizycie na torze?
    Mam najlepsze Audi na forum !

  3. #3
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    jeszcze wygladaja na calkiem nowe przejechalem na nich dopiero 4000km+5 przejazdow przez tor , ale taki profil jak mam-65 to straszne dziadostwo na tor, bo jak juz jechalem na granicy przyczepnosci to strasznie bylo czuc jak opona na profilu pracuje

    Juz mam wyniki:

    Bylem w generalce 25/52, w klasie 10/20, 7/28 debiutatntow.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •