Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: [8L] Jakie audio??

  1. #1
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny [8L] Jakie audio??

    Mam teraz dylemat w sprawie audio ponieważ mam seryjne chorus concert na kasetę i gra to nie za fajnie. Mam tez radyjko clariona DXZ 465 na mp3. Ale to zawsze motaczka z tym panelem i ukraść mogą? do tego nie wiem jak to będzie grało na seryjnych głośnikach czy lepiej niż ten chorus?
    Dlatego może lepiej kupić przejściówkę i podłączyć IPODa żeby było sensowne źródło dzwięku.
    Może lepsze głosniki załatwią sprawę??
    Czy może kupić jakieś CD orginalne - jak one grają??


    Mod: tagi...

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audinka :)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Re: Jakie audio??

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zitek
    Mam teraz dylemat w sprawie audio ponieważ mam seryjne chorus concert na kasetę i gra to nie za fajnie. Mam tez radyjko clariona DXZ 465 na mp3. Ale to zawsze motaczka z tym panelem i ukraść mogą? do tego nie wiem jak to będzie grało na seryjnych głośnikach czy lepiej niż ten chorus?
    Dlatego może lepiej kupić przejściówkę i podłączyć IPODa żeby było sensowne źródło dzwięku.
    Może lepsze głosniki załatwią sprawę??
    Czy może kupić jakieś CD orginalne - jak one grają??
    Moim zdaniem zmien radio np na tego Clariona.... bo jakos nie widze sensu na zabawy z ipod`em

  3. #3
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zitek
    do tego nie wiem jak to będzie grało na seryjnych głośnikach czy lepiej niż ten chorus?
    15 min roboty, sprawdz to sam...w czym problem ?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zitek
    Dlatego może lepiej kupić przejściówkę i podłączyć IPODa żeby było sensowne źródło dzwięku.
    Może lepsze głosniki załatwią sprawę??
    Czy może kupić jakieś CD orginalne - jak one grają??
    Normalne CD jako źródło i odseparowany zestaw przedni, to początek prawidłowego grania, i od tego powinieneś zacząć.

    pozdr,
    Kuba

  4. #4
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    15 min roboty, sprawdz to sam...w czym problem ?
    I tak zrobilem - gra?y tylko przednie glosniki bo na tylni zestaw bede potrzebowa? przejsciowke. I juz to duzo lepiej gra?o ni? ten chorus - tylko nie wiem jakby chorus gra? z IPODem wiec nie mam porownania

    Teraz rozkminiam ze moze lepiej bedzie pu?ci dodatkowe kable z radia i omin?? ten wzmak w subwooferze bo pewnie bedzie wymiekkal w porowaniu do przodu podlaczonego do wzmaka z radia na mosfetach

    Normalne CD jako ?r?d?o i odseparowany zestaw przedni, to pocz?tek prawid?owego grania, i od tego powiniene? zacz??.

    pozdr,
    Docelowo tak bedzie ale dopiero autko kupi?em i jest sp?okany wi?c trzeba kaske zarobi? na jakies Hertze wzmacniacz i skrzynie.
    No i tutaj mam pytanie czy op?aca sie rze?ba i wsadzanie 16,5 do przodu?? Czy
    zestawik 13 przod Hertz DSK 130 pod radio (daja rade te male bo osobi?cie nie slyszalem takich)

    + skrzynia z g?o?nikiem Hertza
    http://allegro.pl/item278881440_glos...gwarancja.html
    + wzmacniacz Audisona na skrzynie
    http://allegro.pl/item273545271_audi..._promocja.html

    czy mo?e lepiej taki zestawik - 2 kanaly na mostek i na skrzynie 2 kanly na przod na hertze??
    http://allegro.pl/item278914144__bla...owe_gwar_.html

  5. #5
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zitek
    + skrzynia z g?o?nikiem Hertza
    http://allegro.pl/item278..._gwarancja.html
    + wzmacniacz Audisona na skrzynie
    http://allegro.pl/item273...j_promocja.html

    czy mo?e lepiej taki zestawik - 2 kanaly na mostek i na skrzynie 2 kanly na przod na hertze??
    http://allegro.pl/item278...nowe_gwar_.html
    Es250 jest ok, w zamnietej fajnie gra, audison ten jest ok, ale kup SRx 3 i bedziesz mia? temat zamkniety zasilania przodu i suba, na temat blaupunkta sie nie wypowiadam, bo szkoda s??w. DSK nie kupuj , tweetery wydzieraj? sie w niebog?osy, Helix blue bedzie zdecydowanie lepszy.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zitek
    No i tutaj mam pytanie czy op?aca sie rze?ba i wsadzanie 16,5 do przodu??
    Zawsze si? op?aca, kwestia czy zap?acisz za robienie paneli.

    pozdr,
    Kuba

  6. #6
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    W końcu podlączylem radyjko! Roznica jest kolosalna mimo iż coś się stalo prawdopodobnie z jednym kanalem we wzmacniaczu w tubie bo nie hula 1 glosnik i tuba na jednym kanale. Srpawa do przepatrzenia ale to na wisone bo zimno zeby cokolwiek gmerać. Chyba ze ktoś coś mial wcześniej taki problem??

    Wal jest straszny z tymi ramkami do radia - moje odstawaly po zamontowaniu tak jak przewidywal to producent ramek - albo radiao wystawalo 1 cm poza obrys deski Pomoglo przymocowanie samych zatyczek na tasmie klejacej - ciekawe jak dlug to sie utrzyma przy przyspieszeniu 1.8 T

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •