Strona 28 z 86 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 271 do 280 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #271
    L@mberT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    OOOO
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    dokładnie tak jak kolega TeeVar napisał ... w PZU jest na 99,9% wzwyżka za wiek ... jak ubezpieczalem poprzednie auto z silnikime 1.8 w pzu z full znizkami wyszlo 540 zł ja chcialm byc wspolwlaścicielem to mi naliczyli prawie 900 zł juz sie chyba lepiej opłaca zamiast wspolwlaściciela wziąśc Ac jak masz skonczone 25 lat to nie ma wzwyżek .. ale wiem, że w HDI cos jst chyba wyżej ..niż te 25 lat

  2. #272
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    ale nie zrozumielismy sie... nie chodzi o wspolwlasciciela samochodu... tylko np kowalski wiek 50lat... znizki oc/ac max czyli po 60% pozycza synkowi auto (synek ponizej lat 25) powoduje kolizje... czy wtedy jest zwrot z ac? bo wiem z autopsji, ze w compensie zabierali 3000zl jezeli opcja nie byla wykupiona, czyli szkoda wyliczona na 3880, zwrotu 880, z kolei w pzu wydaje mi sie, ze nie patrza kto jest kierujacym, o to pytam wlasnie!?
    chcesz to mnie oceń i wystaw mi stopień
    idąc tym tropem zmierzasz do piekła
    byłeś tam? nie kłam bo bluźnisz...

  3. #273
    TeeVar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    0000
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    100 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Trzeba bylo tak od razu. Najlepiej przedzwon do PZU, bedziesz mial dokladne informacje.
    Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią. Jedyna zmienna to dlaczego.

  4. #274
    L@mberT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    OOOO
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    heh noo to zamieszaleś pytaj w PZU , nie mam zielonego pojęcia czy cos potracaja czy nie ... ( jeśli potrącaja jak inna osoba prowadzi samochód niż jest w papierach to wtedy na pewno juz nie ma znaczenia czy ona ma < 25 lat czy nie )

  5. #275
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    no i tu jest caly haczyk... dobra jutro dryndne
    chcesz to mnie oceń i wystaw mi stopień
    idąc tym tropem zmierzasz do piekła
    byłeś tam? nie kłam bo bluźnisz...

  6. #276
    kaska777's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Tczew
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Panowie w każdej firmie są inne zasady i każdy z Was ma po części rację. Jedna firma daje zwyżkę za wiek inna nie. Oprócz wieku patrzą również na długość posiadania prawa jazdy (obecnie to już chyba wszystkie firmy). Ja osobiście interesuje się tym tematem i powiem, że na rynku jest tyle firm, że z niektórymi nazwami mam styczność po raz pierwszy. Ale jeżeli chodzi o OC to wiadomo, że szukamy gdzie najtaniej (bo co nas później obchodzi, że ktoś nie może kasy wyrwać ha, ha).

    Dodam tylko, tak od siebie, że jeżeli robicie na swoje Niunie auto casco to jest kilka podstawowych zasad:
    1. pytamy czy udział własny został zniesiony
    2. czy jest amortyzacja (jeśli tak to prosimy o tabelkę amortyzacyjną)
    3. czy firma posiada warsztaty współpracujące (jeśli tak to jakie i czy na naszym terenie zamieszkania)
    4. czy jest franszyza redukcyjna lub integralna (od jakiej kwoty wypłacają odszkodowanie)

    Przestrzegam Was, czasami wabią nas niską składką a później są tylko problemy przy odszkodowaniu.

  7. #277
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez massiwo Pokaż post
    ale nie zrozumielismy sie... nie chodzi o wspolwlasciciela samochodu... tylko np kowalski wiek 50lat... znizki oc/ac max czyli po 60% pozycza synkowi auto (synek ponizej lat 25) powoduje kolizje... czy wtedy jest zwrot z ac? bo wiem z autopsji, ze w compensie zabierali 3000zl jezeli opcja nie byla wykupiona, czyli szkoda wyliczona na 3880, zwrotu 880, z kolei w pzu wydaje mi sie, ze nie patrza kto jest kierujacym, o to pytam wlasnie!?
    właśnie Panowie jak ta sama sytuacja ma się do OC? Jeśli młody spowoduje kolizje albo będzie kolizja z nie jego winy to jak to wyliczą?
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  8. #278
    cichyStw's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Staszów
    Auto
    BMW e61 LCI 235KM+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    pytanie z innej beczki...chodzi mi o firmy typo link 4 , liberty direct itd. Jak tam mają się sprwy np. z wypłacaniem odszkodowan?? długo trzeba czekać??wypłacają pełną sumę?? mnie kończy się ac+oc+nw z uniqi, a że naliczyli mi o 700żl więcej niż w zeszłym roku:/ za to ze ktoś mi lusterko podpierniczył to rezygnuję

    byłem w Warcie i tam za ac+oc+nw wyliczyła mi kobitka 1400zl na rok. Samochod oczywiscie na ojca .

    Ps. miał ktoś do czynienia z wartą?

  9. #279
    kaska777's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Tczew
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cichyStw Pokaż post
    Ps. miał ktoś do czynienia z wartą?
    Ja mam w Warcie i już likwidowałam szkodę - szybko i bezboleśnie. Polecam

  10. #280
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal Pokaż post
    właśnie Panowie jak ta sama sytuacja ma się do OC? Jeśli młody spowoduje kolizje albo będzie kolizja z nie jego winy to jak to wyliczą?
    chyba chodzi Ci o AC... bo z OC nie ma zadnych problemow... klopoty sa z AC wszystko zalezy czy wykupiles opcje, czy jest ona w cenie tak jak pisze kaska
    bo jest wzwyzka przy wspolwlascicielu jezeli ten nie ma znizek badz tez nie ma 25lat i jest rowniez wzywzka jezeli kierujacym powiedzmy pozyczacie komus auto bedzie osoba ponizej 25roku, ale wszystkiego trzeba sie dopytac kazda ubezpieczalnia co innego oferuje
    chcesz to mnie oceń i wystaw mi stopień
    idąc tym tropem zmierzasz do piekła
    byłeś tam? nie kłam bo bluźnisz...

Strona 28 z 86 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •