Strona 34 z 86 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 331 do 340 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #331

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wawa
    Auto
    Audii
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    Powinieneś mieć możliwość wymówienia umowy tak żeby nie płacić drugiej raty, chociaż w tym wypadku to już i tak wszystko jedno, będziesz wiedział żeby następnym razem samemu załatwić ubezpieczenie

  2. #332
    wieku's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zaklików/Zaleszany
    Auto
    ALH++
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Proszę doradźcie gdzie najlepiej ubezpieczyć auto tak żeby cena była adekwatna do jakości, czytałem że PZU jest spoko ale...
    mój znajomy dostał w dupę jak stał bo była procesja jakaś i się kolo z tyłu zagapił i ... wiadomo, chłopak dostał uszczerbku na zdrowiu(chodzi dokładnie o kręgi szyjne) co potwierdził lekarz ale jednak PZU nie dowierzało i wysyłało chłopaka od jednej komisji do drugiej i tak przez 2 miesiące w końcu zagroził sądem i adwokatem, wtedy zdecydowali o wypłacie "odszkodowania" w wysokości 5tyśi żeby sprawa nie trafiła do sądu, czy miał ktoś podobne problemy z tą firmą ?? Z góry dzięki za każdą sugestię i opinie na temat waszych ubezpieczalni

  3. #333
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    wg mnie PZU to jedna z lepszych firm, Link 4 podobno też jest spoko... Nie polecam PZM TU i innych z Vienna Insurance Group...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  4. #334
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Czemu nie polecasz wszystkich z Vienna Insurance Group?? Ja jestem ubezpieczony w Benefii:/

  5. #335
    skabol_87's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    odradzam PZU w kolege "civic" na a4 wjechal gosciu "Q7" oczywiscie sie do wszystkiego przyznal spisali wszystkie potrzebne dokumenty i pojechali razem do ubezpieczalni i niby bylo wszystko ok. A pozniej.... pozniej... po ok 40 dniach zaczely sie problemy powiedzieli ze koszt napray przewyzsza koszt auta ( naprawa ok 13tys koszt auta 11tys) pozniej sciemniali jeszcze cos ze w kolizji uczestniczyl inny pojazd ( o ktorym niegdzie nie ma mowy) i tak po 3 miesiacach co do dnia wyplacili mu 6 tys wiec szczerze odradzam ja napewno z pzu nie skozystam nigdy

  6. #336
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    HellBoy, mam teraz z nimi do czynienia ze swoim autem i trochę przegięli Mocno zaniżyli odszkodowanie... Wartość rynkową auta obliczyli na 12700zł ;] Fakt 97r ale bez przesady Więc widać, że kombinować umieją...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  7. #337
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    Wartość rynkową auta obliczyli na 12700zł ;] Fakt 97r ale bez przesady Więc widać, że kombinować umieją...
    To i tak wycenili dobrze jak na pierwsza wycena
    odwolaj sie i bedzie jakies 1,5k wiecej

  8. #338
    Centrum dowodzenia kamilkow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz / Poznań
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    71 razy
    Podziękował
    62 razy

    Domyślny

    Każda firma ubezpieczeniowa kombinuje jak koń pod górę, ale z wszystkich tych firm Polecam Compense, wszystko szybko i na czas bez owijania w bawełnę, wszystkie auta mamy tam ubezpieczone i nigdy nie było żadnych problemów.
    Sprawę z OC sprawcy oddałem do sądu..

  9. #339
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    HellBoy, mam teraz z nimi do czynienia ze swoim autem i trochę przegięli Mocno zaniżyli odszkodowanie... Wartość rynkową auta obliczyli na 12700zł ;] Fakt 97r ale bez przesady Więc widać, że kombinować umieją...
    Ok, dzięki za info..:/ W takim razie będę musiał ostro uważać... i od następnego roku poczytać opinie zanim coś wykupię...

  10. #340
    kaska777's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Tczew
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    HellBoy, mam teraz z nimi do czynienia ze swoim autem i trochę przegięli Mocno zaniżyli odszkodowanie... Wartość rynkową auta obliczyli na 12700zł ;] Fakt 97r ale bez przesady Więc widać, że kombinować umieją...
    Jak chcesz to mogę Ci wycenić auto i podać wartość katalogową oraz wartość wraz z dokładnymi korektami stosowanymi przez ubezpieczycieli. Tak na marginesie to od wielu lat pracuję w Warcie i żaden z moich klientów nie ma problemu z wypłatą odszkodowania. Dużo zależy od agenta i ja oprócz wystawiania polis zajmuję się również obsługą powypadkową oraz monitoruję sprawność obsługi klienta. Mimo że mam w ofercie tylko jedną firmę to sporo mam klientów, przede wszystkim zadowolonych. co do zapytań o dobrą firmę to nie ma reguły, zawsze ktoś kręci nosem i coś mu się nie podoba. Pamiętajmy jednak, że na odszkodowaniu nigdy się nie wzbogacimy a odszkodowanie otrzymamy adekwatnie do wykupionego pakietu AC (a opcjonalność tych pakietów jest różna). Trzeba wiedzieć czego oczekujemy przy wypłacie odszkodowania i nie radziłabym kusić się na tanie oferty firm direktowych (tzw. internetowych).
    Ostatnio edytowany przez kaska777 - 01-12-09 o 21:56

Strona 34 z 86 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •