Strona 78 z 86 PierwszyPierwszy ... 28687677787980 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 771 do 780 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #771
    Cortex's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Panowie, macie jakieś porady przed zakupem OC+AC? Słyszałem np że warto kupować przez internet bo są większe zniżki ... słyszałem również, że nie warto patrzeć na te rankomaty tylko bezpośrednio dzwonić ...

    Dodatkowo jak to jest, przy wyborze OC ustawiam gdzie najczęściej parkuje auto w nocy, prawda jest taka że bywa u mnie różnie. Zależy gdzie przebywam, bo mam dwa mieszkania - przy jednym parking przy bloku, drugie garaż. Wiadomo, parkowanie w garażu obniża sładkę (tak powinno być bynajmniej) I dajmy na to, zaznaczam garaż, a pod blokiem ktoś mi obija auto lub nie daj Boże, kradnie. Co wtedy? Nie ma tak, że ubezpieczyciel stara się wymigać bo zaznaczyłem garaż a samochód stał gdzie indziej?

  2. #772
    Piotrek._'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdzieś w Polsce B
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    28 razy

    Lightbulb Podwyżki OC

    Jak wiadomo ostatnio OC poszło w górę. Wpisujcie gdzie macie ubezpieczenie i poprzednią/aktualną wysokość składki.

    U mnie AXA OC+ NNW z 550 na 930.

  3. #773
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    Ostatnio słyszałem, że placówki pocztowe są jakby agencjami ubezpieczeniowymi i można normalnie na poczcie wykupić ubezpieczenie auta w dużo lepszej cenie niż w normalnej agencji ubezpieczeniowej. Prawda to? Kupował ktoś?

  4. #774
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja teraz mam w Avivie. Zeszły rok 470 zł, teraz wycenili na 544 zł. Szukam jeszcze u innych, ale jak na razie wszędzie wyższe stawki.
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  5. #775
    son's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Centrum Polski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek._ Pokaż post
    U mnie AXA OC+ NNW z 550 na 930.
    1049 dałem za OC + Autocasco


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cortex Pokaż post
    I dajmy na to, zaznaczam garaż, a pod blokiem ktoś mi obija auto lub nie daj Boże, kradnie. Co wtedy? Nie ma tak, że ubezpieczyciel stara się wymigać bo zaznaczyłem garaż a samochód stał gdzie indziej?
    To pytanie zadaj konsultantowi z infolinii ubezpieczyciela a przy okazji nagrywaj rozmowę, w smartfonach o to nie trudno, będziesz miał nagranie w razie czego a raczej powie że ubezpieczenie działa wszędzie. Dziwne by było gdyby powiedział inaczej. przecież możesz pojechać np. na wakacje i co wtedy auto zaparkowane nie w garażu nie ma ubezpieczenia ?
    Przy wyborze oc na stronie w pytaniu "Jak często autem będą przewożone dzieci ?" zaznacz że regularnie przynajmniej trzy razy w tygodniu, to obniża nieco składkę.
    Niewiedza kosztuje.
    Autor wypowiedzi zastrzega sobie prawo do zmiany zdania bez podania przyczyny.

  6. #776
    Piotrek._'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdzieś w Polsce B
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Sprawdziłem kilka stron i ostatecznie najkorzystniej wyszło w link 4; 640 zł za OC+NNW+ jakieś mini assistance

  7. #777
    kskej's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rbk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Jeśli LINK4 i kupujesz na ich stronie internetowej to szukaj po necie kodów rabatowych, ja jak kupowałem akurat był kupon 15% zniżki

  8. #778
    Piotrek._'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdzieś w Polsce B
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kskej Pokaż post
    eśli LINK4 i kupujesz na ich stronie internetowej to szukaj po necie kodów rabatowych, ja jak kupowałem akurat był kupon 15% zniżki
    Za późno już kupione;p

  9. #779
    deeze's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro 2002
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARX
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Podzielę się swoją historią, dla potomnych i ciekawostki...

    Mam 32 lata, kupiłem właśnie swój pierwszy samochód (A3 8L 2002, 1.8T). Co ciekawe w tym samym roku co produkcja auta posiadłem swoje prawo jazdy

    Z różnych względów chciałem ubezpieczenie/własność tylko na siebie, bez zniżek niestety innych kierowców. Najniższe stawki jakie na własną rękę udało mi się znaleźć to Generali/Link4/AXA i podobne w okolicach 2.000 zł. Potem trafiłem na AXA Direct, okazało się, że to coś zupełnie innego jak AXA, tam zaproponowano mi za samo OC 1.700 zł, ale za OC+AC już bardzo ciekawe 2.100 zł (niecałe). Już miałem cały formularz wypełniony, już chciałem wpłacać... ale dałem bliski termin rozpoczęcia OC (następny dzień), więc musiałem potwierdzić przez telefon. Dzwonię, a automat: "...jeśli zamawiałeś OC przez mBank, wybierz..." i myślę sobie hmm, akurat u nich jestem, może jakaś jeszcze ciekawa oferta, sprawdzę - i się rozłączyłem. Wypełniam formularz i wyskakuje za OC: 1.200 zł Ucieszyłem się, wziąłem, sprawa załatwiona raz dwa przez neta i przelewem Niestety mBank nie daje możliwości AC dla samochodów powyżej 15 lat, a tyle akurat moje Audi ma. Lajf.

    PS. Fun story: za parę dni dzwoni pan, który chce potwierdzić stan auta do ubezpieczenia, umawiamy się elegancko na 7.30, przyjeżdża ogląda, coś mu się nie zgadza, bo ja tylko OC wziąłem, a on inspekcje tylko pod AC raczej robi, na OC nie ma potrzeby... co ciekawe nie ma dwóch cyferek w środku mojego VINu... Wnioskuję - już na własną rękę - że pojawił się mój samochód w systemie AXA do AC, ale nie potwierdziłem telefonicznie ubezpieczenia, wziąłem z mBanku... a mBank ubezpiecza przez AXA, więc ubezpieczenie zostało pewnie potwierdzone i Pan musiał się przejechać zobaczyć samochód

  10. #780
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    czy macie jakieś doświadczenie z LINK4?
    mam możliwość OC/AC 11tys.zł./NNW 12tys.zł./ASSISTANCE/SZYBY/ŻYWIOŁY... za 1120zł(wkład własny 500zł)
    aktualnie w/w mam LIBERTY DIRECT(obecnie AXA DIRECT) ale dodzwonić się tam to jakieś qurwa nieporozumienie więc nie znam jeszcze szczegółów

Strona 78 z 86 PierwszyPierwszy ... 28687677787980 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •