Strona 82 z 86 PierwszyPierwszy ... 32728081828384 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 811 do 820 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #811

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ciekawi mnie ile w tym roku zawołają mi za ubezpiecznie więcej

    audi a3 8l 2002 1.9tdi 300k przebiegu, zero wypadków, 22 lata w tym roku (od 18 ubezpieczam), nnw + ochrona zniżek w tamtym roku coś 1291 zł - na siebie tylko

  2. #812

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lukasz87 Pokaż post
    Witam,

    Chodzi o ochronę zniżek AC i OC w PZU mam taką opcję w umowie i nie wiem jak to działa. A chciałbym skorzystać z naprawy lakierniczej bądź wymiany szyby czołowej ( mam tez auto szyba lecz ot się nie nadaje przy chęci wymiany na oryginał ). Pani na infolinii mówi oczywiście, że żadne koszta w nowej umowie nie będą poniesione a takowa kończy mi się z niem 1.04.2018r więc muszę dość szybko to załatwić. Czy korzystał ktoś czy ma ktoś jakąś wiedze na ten temat a może jest tu jakiś agent ubezpieczeniowy ?
    I jak kolego sprawdzałeś czy działa ta ochrona zniżek ? Mam podobny dylemat teraz a nikt inny sie nie wypowiedział ;/

  3. #813

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kualbipa Pokaż post
    ciekawi mnie ile w tym roku zawołają mi za ubezpiecznie więcej

    audi a3 8l 2002 1.9tdi 300k przebiegu, zero wypadków, 22 lata w tym roku (od 18 ubezpieczam), nnw + ochrona zniżek w tamtym roku coś 1291 zł - na siebie tylko
    jeszcze nie mam oferty przedłużenia (ubezpieczenie kończy się 26.05), ale na luźno wyliczone 1447 zł (oc, nww czy tam nnw i ochrona zniżek)

  4. #814

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Pytanie: czy podawać swoje dane na rankomacie? Bo część ofert mi nie nalicza jak nie mam podanych danych osobowych

  5. #815
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ostatnio też sobie liczyłem w cuk czy rankomat. Musisz podać dane nawet pesel gdyż pobierają z bazy ufg historię twojej bezszkodowości (zniżki).
    Genetalnie każde przedłużenie aktualnej polisy będzie ze zwyżką lepiej wychodzi się na tym jak bierzesz nową polisę. Warto więc zmieniać co rok ubezpieczyciela.
    Moj przykład a3 2008 2.0tdi
    W aviva z nnw 570zl teraz dostałem propozycję i zwyżka 80zł więcej za przedłużenie polisy. Więc wypowiedziałem umowę poszedłem do axa gdzie samo oc 370zł z nnw niecałe 450zł

  6. #816
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    dokłądnie, mi w kalkulatorze online pakiet AC/OC w AXA wyszedl niecałe 900zl , cena szokujaca, samo OC jakies bardzo male, tak jak Arcin pisze, 350 zl chyba, az nie do wiary...
    Ale nie moglem u nich tego wykupic, bo mialem juz ubezpieczenie, przyszla mi kontynuacja kalkulacja/propozycja poczta i tam jedyne 1250zl za to samo

    jak wszedzie, czy to w telefoniach komorkowych, telewizjach itd, stary/staly klient jest brzydko mowiac" rzniety w **** " a nowego caluje sie po rekach, nie powinno tak byc, ale to Polska wlasnie..

    wypowiedzialem umowe i przeszedlem do Warty, z ktorej de facto ucieklem 2 lata temu, bo robili dokladnie to samo
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #817
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    AXA ma niestety to do siebie, że za wiele rzeczy trzeba jakiś procent dopłacać samemu. I wiele kruczków w umowie...

    Mój ubezpieczyciel, do którego chodzę od kiedy mam auto przestrzegał mnie przed AXA.

  8. #818
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    teraz u kazdego ubezpieczyciela sa kruczki
    kiedys zamienniki albo udzial wlasny to bylo cos marginalnego
    teraz na standardzie jedno i drugie, czesto jeszcze procent przy kradziezy

    czesto ktos sie cieszy z dobrej ceny za pakiet, tylko nie popatrzyl ze ma udzial wlasny 1000zl i brak ochrony znizek
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #819
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    ja zrezygnowałem z AXA po tym jak prawie 3h nikt nie odbierał a na kilkanaście maili echo...
    polecam LINK4(gr.PZU) a dokładnie wypełnienie(uczciwe) kalkulatora na ich stornie oraz wpisanie numeru telefonu do siebie
    po dokończeniu wyliczenia zapisujemy ile nam wyszło i zamykamy stronę po czym dzwoni do nas agent(podgląd na żywo przy wypełnianiu?!) i proponuje do nawet 250zł mniej!
    telefony odbierają zawsze na maile odpisują i za samą obsługę należy się im +
    co do wypłacania pieniędzy nie maiłem i obym nie miał tej przyjemności ale kolega miał tą nieprzyjemność(kobieta wjechała w tył auta) i nie miał najmniejszych problemów

  10. #820

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WX
    Auto
    Inne
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    No to u mnie sytuacja wygląda inaczej w linku, dostaje telefon od agenta z wyceną, która jak się potem okazuje jest 100-200zł wyższa niż jak wpisze te same dane wejściowe w kalkulatorze na ich stronie. Potem pytam się dlaczego i średnio 2 tygodnie się głowią skąd ta różnica po czym z wielką łaską mówią, że mogą zaproponować ubezpieczenie w cenie z kalkulatora internetowego.

Strona 82 z 86 PierwszyPierwszy ... 32728081828384 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •