Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Info dotyczace przelewow i wysylk.i Przeczytaj zanim wyslesz PW!!!

  1. #1
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Domyślny Info dotyczace przelewow i wysylk.i Przeczytaj zanim wyslesz PW!!!

    Pojawia sie wiele pytan dotyczacych wysylki i przelewow wiec postanowilam zrobic zbiorowa informacje bo naprawde ciezko jest jeszcze kazdemu osobno odpisywac na pw.
    Jesli jeszcze dostane od kogos wiadomosc z pytaniem ktore pojawi sie w tym poscie to czuje sie usprawiedliwiona tym ze poprostu nie odpisze. I nie bedzie to znaczylo o mojej ignorancji a o Waszym lenistwie .

    Najczesciej zadawane pytania

    1.Zrobilem przelew w sobote , dzis jest poniedzialek . Dlaczego nie jestem oznaczony jako "oplacone"

    odp; sprawdzam konto kilka razy dziennie i staram sie aktualizowac wplaty na biezaco.Niestety przelewy miedzy bankami nie przechodza natychmiastowo i tez trzeba to zrozumiec ze taki przelew moze isc nawet kilka dni.W dodatku w weekendy wiekszosc bankow nie pracuje. Specjalna kategoria sa przelewy ktory zostaja nadane na poczcie.Te potrafia isc naprawde dlugo. Jesli faktycznie status po odczekaniu kilku dni sie nie zmienia mozna zapytac a wtedy jeszcze raz sprawdze liste przelewow. Prosilabym jednak o chwile cierpliwosci , robie co moge, staram sie wysylac na biezaco wszystkie gadzety a bezpodstawne PW jedynie marnotrawia moj czas

    2.Zamawiam kilka gadzetow, Czy moga one zostac wyslane w jednej paczce

    odp. niestety nie jestem w stanie pakowac kazdego zamowienia z osobna. Ulatwiam sobie wysylki jak moge, a i tak zajmuje mi to mase czasu.Oprocz tych gadzetow mam jeszcze inne obowiazki np prace i dom Dla chcacych zaoszczedzic na przesylce polecam odbior osobisty w Krakowie..Zapraszam


    3.Mozliwe sa wysylki grupowe?

    odp.Owszem mozna sie zawsze skrzyknac w kilka osob z jednego miasta i zrobic jedno wieksze zamowienie.Zamawia jedna osoba i pozniej sie dzielicie.Ja nie wnikam co i do kogo ma dojsc. Chcecie miec taniej wiec organizujcie sie sami


    i na koniec przykra wiadomosc.Dochodza do mnie informacje ze kubki nie dochodza w calosci.Niestety na poczcie dostalam informacje ze nie maja naklejek " uwaga szklo" wiec wyslalam bez nich.Mialam nadzieje ze przesylki sa wystraczajaco zabezpieczone. NIestety w szale EURO 2012 nasz Poczta Polska chyba sie rzuca tymi paczkami ...
    Osoby doktorych doszly felerne kubki prosze o robienie zdjec i podsylanei mi na PW.. bedziemy dzialac


    4.Jestem forumowicze, moge zapisac sie na gadzety?


    Gadzety ktore tutaj sa widoczne sa ogolnodostepne. Zapisywac sie moga wszyscy



    5.Moge zaplacic przy odbiorze? Lub na spocie do reki?

    Nie ma mozliwosci placenia przy odbiorze, paczek za pobraniem itd. Na spocie tez nie przyjmuje zadnych pieniedzy poniewaz nie chce mieszac prywatnych pieniedzy z pieniedzmi klubowymi.Numer konta podany w przelewach jest tylko do spraw klubowych

    6.Wpłacilem kilka dni temu kiedy sie spodziewac wysylki

    Nie jestesmy sklepem internetowym gdzie wysylka jest na drugi dzien po zaksiegowaniu wplaty..dzialamy na zasadzie hobbistycznej i w ramach wolengo czasu wiec uprasza sie o cierpliwosc i wyrozumialosc..Jesli nie masz ochoty czekac poprostu nie rob zamowienia,oszczedzisz i sobei i nam nerwow

    7. Jesli zamawiasz gadzet to rob to w pelni przemyslanie..nie ma zwrotow ani gadzetow ani pieniedzy jesli sie rozmyslisz..szanujmy swoj czas i energie
    Ostatnio edytowany przez wilda - 04-08-14 o 23:17
    Ojca oszukasz. .matkę oszukasz. .ale Kaliego nie oszukasz

  2. The Following 4 Users Say Thank You to wilda For This Useful Post:

    ..::Paulina::.. (13-06-12),Byzio (13-06-12),lukasz87 (18-06-12),Szakall69 (12-06-12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •