Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Spadek mocy?

  1. #1
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Spadek mocy?

    Mam taki problem, czasami jak sobie jade i przycisne troche i jestem na jakims biegu, powiedzmy 2,3 lub4 i krece caly czas kolo 3tys, to nagle spada moc, moge wcisanc gaz do konce i nic nie przyspiesza, zauwazylem ze jak zgasze auto i zapale to wszystko ok. Nie jest to zawsze roznie sie to zdarza, czasami tez jak cisne wiecej niz 3tys to tez moge sie czasami zawiesc i po mocy tak jak bym mial z 80KM moze mniej. W ASO taki moj cichy agent mechanior powiedzial ze i teraz nie pamietam ze jest zabrudzona turbina i te brudy maja jakas nazwe techniczna swoja lub moze byc zabrudzona turbina, wystarczy ja wyczyscic i problem powinien zniknac moze jakies inne sugestie lub podobny problem
    .......

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    standardowa dolegliwosc w dieslach - ten spadek mocy to notlauf czyli przejscie komputera w tryb serwisowy na skutek przeladowania cisnienia doladowania - powodem jego sa pewnie zapieczone kierownice w turbinie od zbyt delikatnej jazdy najlepiej jest rozebrac turbine i ja przeczyscic albo probowac podzialac WD40 chociaz nie zawsze pomaga - u mnie w poprzedniej turbinie tak byly zapieczone ze nawet mlotkiem ich nie dalo sie ruszyc - dodam tez ze po wymianie turbiny tez czasem lapal notlaufy ale bardzo zadko - okazalo sie po pewnym czasie ze zaworek N75 odmowil posluszenstwa na dobre - po wymianie jego wszystko jest OK
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    objawy PSJ

  4. #4
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ok, dzeki za odpowiedzi, jade z tym po swietach odrazu bo teraz nie chce bez fury zostac
    Pozdro
    .......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •