Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: podobne do a3

  1. #1
    PasiBrzuch's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów lubelski
    Auto
    Audi A3 1.8T 8L 1999r
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny podobne do a3

    Witam. Od dłuższego czasu poluje na dobrą a3, lecz powoli zaczynam tracić zapał. Myślę, że warto było by poszukać innej (tańszej?) odpowiedzi na ten samochód. Chodzi mi generalnie o 3 rzeczy: małą awaryjność, oszczędność (nie potrzebuje dużego silnika) i w miarę małą długość (aktualnie śmigam skodą fabią).
    Na aktualną chwile biorę pod uwagę modele, takie jak :
    Rover 25
    Ford Focus
    Toyota Corolla i civic (?)
    Moje pytanie brzmi, czy ktoś miał z nimi styczność? Warto się w to ładować? Jeżeli nie, to jakie są inne modele, przypominające a3 (tylko nie gofl... mam personalny uraz do tych samochodów). Moją granicą cenową jest 10 000PLN, przy czym może to być też kwota nieznacznie wyższa. Bardzo ważną role dla mnie odgrywa też rocznik, dlatego szukam czegoś co było by przy najmniej z 2000r., a jeżeli nawet troszke starsze to musiałoby być naprawdę w bardzo dobrym stanie.

  2. #2
    Borus's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin
    Auto
    szukam :P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Rovera to tak średnio. Nie miałem styczności oprócz Poloneza z silnikiem Rovera 1.4 101KM. Forda odpuść sb już. Nie znam osoby która by nie miała problemu z Fordem. Polecam Corollę którą kupują panowie starsi i można trafić naprawdę na egzemplarz idealny. Stylistyka Toyoty jakoś do mnie nie przemawia. Brzydkie są. Hondy są super ale uważaj na autka tuningowane lub/i młodych kierowców u których Civic'i są bardzo popularne i mogą być zajeżdżone. Jeżeli znajdziesz sztukę od kogoś kto dbał to taka Honda będzie ci służyła i staniesz się Hondomaniakiem. Auta naprawdę wytrzymałe.

  3. Podziękowania dla Borus za pomoc w problemie

    PasiBrzuch (22-06-12)

  4. #3
    przetyc's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Za 10tys nie da sie ukryć nie znajdziesz dobrej A3 i to jeszcze w młodym roczniku. Z tym budżetem polecam Ci honde Civic V gen 3D, Mitsu Colta CJ0 lub corolle E11 najładniejsza to wersja 3D. Moja mama i mój wujek użytkują corolle i to są auta nie do zajechania. Te przed liftingiem są produkowane głównie w Japonii są bardzo dobre, te po lifcie są ładniejsze tylko że już sa robione w UK, jednak też sa bardzo chwalone. Za takie pieniądze warto poszukać usportowionej wersji G6(dokładka zderzaka, ciemna tapicerka, kubełki, 6biegowa skrzynia, lekko obnizone zawieszenie) Jesli chodzi o hondy to co tu dużo mówić HONDA to HONDA Mam sentyment do japońskich aut bo moim poprzednim autem był mitsubishi colt 99r to był świetny samochód. Za 10tys spokojnie dorwiesz model z 2003r i z silnikiem 1.6 103km.

  5. Podziękowania dla przetyc za pomoc w problemie

    PasiBrzuch (22-06-12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •