Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Czy kupic A3 1.9 TDI Rok 1997-1998

  1. #1
    Strazak's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wielbark/Szczytno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    284 razy

    Domyślny Czy kupic A3 1.9 TDI Rok 1997-1998

    Zastanawiam sie nad kupnem A3 1.9 TDI rok 1997-1999 tak za ok 5-6 tys Euro Tylko niewim nic o tym aucie wogle nic. Niewiem na co zwrócic uwage przy kupnie, nic o zaletach nic o wadach. Jaki jest koszt wksploatacji, koszt czesci zamiennych. Szczególnie zaiwszenienia przedniego - bo podobno pada szybko na naszych drogach. Wogle był bym wdzieczny za wszystkie wskazówki i podpowiedzi. Pozdrawiam Szymek z mazur.

  2. #2

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Co do zawieszenia przedniego to chyba Ci sie pomylilo z A4 ? ;] bo to wlasnie ono ma wielowachaczowe (dobrze mowie? jak nie to mnie poprawic !!) ... co do zawieszenia A3 to nie mam zadnych zastrzen, dosc sportowe, twarde i bdb sie trzyma w ostrych zakretach ;] jak jeszcze obnizysz to juz wogole, ja to wlasnie musze zrobic !!
    Poczytaj forum to sie dowiesz o tym wozku sporo !! W kazdym badz razie ja polecam !!!

  3. #3
    uczeszsie's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    peżo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    5-6 tys. euro , jezeli chcesz kupic w kraju to podejrzewam ze nawet na ten 1997 bedzie cieniutko !! mowa o tdi oczywiscie !

  4. #4

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ja za swoj dalem 26 kawalkow ... kupilem w polsce, ale autko z niemiec i uderzone przez motor w tylna klape... wiec tylnia klapa byla wymieniona ... that's all !! (miejmy nadzieje) narazie sie sprawuje bdb... oprocz zaworka n75 ktorego musialem wymienic wszystko smiga extra !! szkoda tylko ze tak malo PS ;/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •