Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: [8L] wyciek - prawy tylny zacisk hamulcowy

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wieliczka
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny [8L] wyciek - prawy tylny zacisk hamulcowy

    witam mam nadzieje że niedostane upomnienia ale szukałem tego motywu w opcji szukaj ale nigdzie nic a nic na ten temat. na pierwszym przegląddzie w kraju mechanik się dopatrzył że trace płyn hamulcowy na tylnym zacisku między przewodem giętkim a "holenderkiem", czy tam jest jakaś uszczelka albo coś, jeśli nie to jak mozna by się tego problemu pozbyć, zacisk jest w pełnym komplecie tylko koszt nieoryginalnego to 260 i przymus oddania tego zepsutego inaczej koszta rosną.a ja potrzebuje jakoś to pokombinować na chwile by po zakupie auta stanąć teraz na nogi a później już się zrobi jak trzeba... wierze w Was pomożecie? POMOŻEMY z góry dzięki
    pps. sorki że zadaje same nowe pytania a niepisze co z Waszymi podpowiedziami z poprzednich pytań...puki co wsumie zbieram info a wskazówki zaczne dopiero wykorzystywać jak dotacje będą i pomogą mi to wszystko realizować a wtedy napewno napisze co i jak się miało w konkretnych kwestiach poruszanych przezemnie puki co pozdrawiam i dzieki Wszystkim za pomoc.
    kukurydza

  2. #2
    8LBN's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Witam, jeżeli masz jeszcze ten problem to może wystarczyć, tzw. regeneracja zacisku. Jest to koszt ok. 100zł czyli sporo niższy niż wymiana (do zrobienia raczej w serwisie z hamulcami, na stacji kontroli pojazdów może być ciężko). Pozdrawiam.

  3. #3
    Aes's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    73 razy

    Domyślny

    Przerabialem ostatnio podobny temat. Tez wyciekal mi plyn hamulcowy na laczeniu przewodu z zaciskiem. Mechanik odkrecil, wyczyscil, zmienil chyba uszczelke (a moze i nie? ) i jest ok.

  4. #4
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    jak zacisk bedzie do du.. to w sklepie zapytaj o zacisk z trw lucas, ja kupiłem niedawno za 140zl.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  5. #5
    Zitek's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    gdzie kupiłeś ten zacisk za 140 pln?? Bo moj przecieka na cylinderku tam gdzie wychodzi dzwignia do ręcznego - raz juz wymieniłem uszczelnienia zakładajac zestaw naprawczy ale nie pomoglo i musze kupić nowy zacisk!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •