Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 38

Temat: A3 - wycieraczka szyby tylnej

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny A3 - wycieraczka szyby tylnej

    Witam, czy ktos wie moze ktory bezpiecznik jest odpowiedzialny za wycieraczke szyby tylnej ? Nie mam ani instrukcji ani na dekielku od bezpiecznikow nie ma rozrysowanych bezpiecznikow !! potrzebuje wogole najlepiej to schemat gdzie on sie znajduje i opis wszystkich jezeli ktos posiada !! A przy okazji to moze ktos posiada instrukcje w PDF albo moglby mi zrobic Ksero !! Pozdrawiam, oczywiscie A3 1997 TDI

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    posiadam instrukcje polska do modeli po 2000r i francuska do modeli przed 2000r ale jeszcze nie zabralem sie do przerobienia jej na pdf'a bo ciagle mam za malo czasu i motywacji - w serwisie takowa mozesz kupic za ok 40zl

    zas co do bezpiecnzikow to prosze (tak na szybko):
    http://www.dtm.internetdsl.pl/ks1.jpg
    http://www.dtm.internetdsl.pl/ks2.jpg

    nr 27 bezpiecznik 15A
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    WIELKIE DZIEKI KOLEGO !! MOZE CI SIE JAKOS ODWDZIĘCZE KIEDYS !! pozdrawiam... bardzo mi pomogles

  4. #4
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    A tak jak jestesmy przy tylniej szybie - to spryskiwanie dziala fatalnie
    Szkoda ze nie ma dyszy umieszczonej gdzies wyzej a nie na wycieraczce - bo pryska tylko na jedna strone a jak wycieraczka chodzi to zaslania przy ruchu ..
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #5

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    niezgodze sie z twoja teoria !! u mnie jak wycieraczka leci wtedy naciskam spryskiwanie i ladnie po calej szybie rozprowadza tak ze mi sie wlasnie to rozwiazanie dyszy na wycieraczce !! a co do bezpiecznikow to bardzo mi to zdjecie pomoglo i juz wszystko smiga w auduni jak nalezy aaa tak wogole to zamarzaja wam zamki ? czy jest np podgrzewanie zamkow standardowo czy to jest opcja ? bo moze mi sie tylko bezpiecznik spalil bo czesto mi zamaraja

  6. #6
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wother
    WIELKIE DZIEKI KOLEGO !! Smile MOZE CI SIE JAKOS ODWDZIĘCZE KIEDYS !! Smile pozdrawiam... bardzo mi pomogles
    nie ma za co - od tego tu jestem

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    A tak jak jestesmy przy tylniej szybie - to spryskiwanie dziala fatalnie Sad
    Szkoda ze nie ma dyszy umieszczonej gdzies wyzej a nie na wycieraczce - bo pryska tylko na jedna strone a jak wycieraczka chodzi to zaslania przy ruchu ..
    no mi chodzi fatalnie bo mi przewod z pompki wypada przy zbiorniku plynu
    u mnie pryska tylko do gory i wycieraczka dzialajac go rozprowadza odpowiednio na prawo i lewo ale moge miec cos zwalone jak u was prsyka no i wycieraczka mi przestala chodzic jak wcisne wajche tzn dziala tylko raz i tyle no i czasem sie potrafi zacinac (nie rusza sie)

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wother
    aaa tak wogole to zamarzaja wam zamki ? czy jest np podgrzewanie zamkow standardowo czy to jest opcja ? Smile bo moze mi sie tylko bezpiecznik spalil bo czesto mi zamaraja Smile
    mi nie zamarzaja a przynajmniej nic o tym nie wiem bo centralnym z pilota otwieram napewno nie ma tego standardowo
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #7

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    spyskiwacz tylnej szyby jak jest nowa dysza dziala bardzo ok
    pryska na cala szybe rownomierna mgielka

    mysle ze Wasze problemy ze leje w jedno miejsce szyby sa spowodowane zatkana dysza.

    Ja akurta po zakupie auta w ogole nie mialem tam kilku czesci i dokupilem w ASO dysze (~24zl) i plastikowa przykrywne na wierzch (~8zl) potem tylko regulacja igla i dziala bez zarzutu

    moze szarpnijcie sie na nowa dysze


    wother: moze twoj problem zwiazany jest z pompka od centralnego a nie z zamarzaniem zamkow ?

  8. #8
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    co do spryskiwania tylej szyby mam podobny problem co DTM tez leci mi strumien na srodek a pozniej wycieraczka rozprowadzam:/ myslalem ze moze tak ma byc. i zauwazylem ze teraz slabiej mi leci z przodu jeden wewnetrzny spryskiwacz
    .......

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    mozna jeszcze zlozyc aworek jednokiedynkowy na wezyku z plynem ktory idzie do tylu. nie bedzie wtedy plun wracam w wezyku i bedzie prawie od razu pryskalo na szybe i wycieraczak nie bedzie przez pierwsza chwile chodzin na sucho po szybke. ot taki tuning trzeba zrobic

  10. #10
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    a powiedzcie mi jak sie do tych dysz najlepiej dostac, co rozkrecic wyjac :]
    .......

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •