Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: A4 B5 ,1.8 ben+lpg, 1998, czarna, 12 000PLN

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otw
    Auto
    golf plus,rower
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny A4 B5 ,1.8 ben+lpg, 1998, czarna, 12 000PLN

    Niestety szukanie A3 mnie troch? ju? zm?czy?o, a TDI niestety odpada bo stawiam na podtlenek LPG.
    http://allegro.pl/audi-a4-b5-avant-1...460636755.html

    Auto wizualnie prezentuje si? dobrze. Ma ju? za?o?on? instalacje LPG, w?a?ciciel dodaje zim?wki, czyli okej mniejszy wydatek dla mnie. ALe samoch?d ma swoje lata a przebieg 237 ty? troch? mnie przera?a. Ile na prawd? te samochody mog? przejecha?? Wiem ?e ka?dy samoch?d jest inaczej eksploatowany i ka?dy inny dystans.

    A co do efekt?w czy wam te? si? wydaje ?e lampa od strony kierowcy jest jako? dziwnie pochylona?

  2. #2
    Warhammer's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina smoków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    156 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Silniki 1,8 są dobrymi silnikami, można zrobić masę kilometrów nie ingerując w silnik,a co do przebiegu to zejdz na ziemie auto ma 14 lat to ci wychodzi jakieś 17tys .rocznie mysle ze to norma,chociaz niewiadomo czy akurat to auto niema 800tys jak chcesz kupic 14 letnie auto z małym przebiegiem to idz do salonu
    1.8-125km->1.8T-180km

  3. #3
    brumek29's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biłgoraj
    Auto
    Audi A4 allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Kolego, taki przebieg - jeżeli jest autentyczny albo chociaż zbliżony do autentycznego - to okazja

    Tak jak pisze Warhammer, nikt nie kupuje samochodu po to żeby go trzymać non stop w garażu i wyjeżdżać w niedzielę.

    Ze zdjęć A4 wygląda całkiem ładnie, ale niektóre są tak udoskonalane w jakims photoshopie, że ciężko jednoznacznie stwierdzić

    Rant prawego tylnego błotnika wygląda na lekko przerysowany

    Większym problemem wg mnie jest brak klimy, w dzisiejszych czasach bardzo trudno odsprzedać później taki samochód!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •