Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokazane rezultaty 81 do 81 z 81

Temat: Instalacja Gazowa 1.8t 180km budzet 2500-2600zl

  1. #81

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Powiedzial ze najgorszy jest zawór w butli ze taki to sie montuje w autach 100km i ze to bedzie trzeba poprawic ale zebym sie nia zabil podczas wyprzedaznia ustawil obciazenie na 90% i jest ok ale miedz podobno jakos ekstremalnie mala mówi mówi ze ustawil maksymalne cisnienie gazu czy cos ale i tak nie domaga moze zagieta po tamtych partaczach a moze jemu sie zagiela jak obracal butle nie wiadomo ale napewno nie zaszkodzi wymiana na 8mm faro. Bo na takim juz pelnym zestawie bedzie mozna spokojnie zrobic program i modyfkajce na jakies 210-220km w przyszlosci
    Na silverze podiepiral sie benzyna ja tego nie czulem poprostu dlatego nawet wydawalo mi sie ze jet ok ze ma moc. W kazdym badz razie ja jechalem z komputerem na kolanach a on kierowal i cisnol mocno do odcinki o powiedzial jasno co jest nic nie chce ukryc takze budzi zaufanie. Powiedzial ze mam pojedzić bo moze nie bedzie mi to przeszkadzac niby mozna tak jedzic tak ale juz tak niewiele mnie dzieli od tego aby bylo tip top ze trzeba to zrobic i miec spokój
    Ostatnio edytowany przez piolux89 - 15-10-12 o 18:07

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •