Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: 78 % kierowców codziennie dojeżdża do pracy samotnie - a można oszczędzić:)

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny 78 % kierowców codziennie dojeżdża do pracy samotnie - a można oszczędzić:)

    Cześć Koledzy,

    Jeśli również dojeżdżacie do pracy w pojedynkę (lub macie wolne miejsca w aucie), a chętnie jeździlibyście z kimś kto mógłby dorzucić się do kosztów paliwa to zapraszam na portal www.Car-Matching.pl.

    Idea portalu jest bardzo prosta i ma na celu ułatwienie użytkownikom kontaktowania się ze sobą i umawianie na wspólne dojazdy do pracy (i nie tylko).

    Więcej info na portalu.

    pozdrawiam,
    Czarek

  2. #2

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Czy ktoś z was skorzystał już z naszego portalu? Czy uważacie, że obsługa wyszukiwania tras i dodawania ich jest przyjemna w obsłudze?

    Pytam, ponieważ celowo zintegrowaliśmy ją z google maps (które wszyscy znają), aby uzyskać taki efekt - pytanie czy nam się udało

  3. #3
    carbon_dioxide's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oborniki Wlkp.
    Auto
    inne
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    świetny pomysł !!
    Co prawda nie pokazuje mi żadnej trasy podczas wyszukiwania, ale sam proces szukania jest bardzo łatwy. Bardzo chciałbym znaleźć kogoś z kim mógłbym dojeżdżać do pracy i oczywiście dzielić koszty wykańczają mnie obecne koszty
    Swoją drogą, jak to jest z tym wyszukiwaniem, czy wyszukuje tylko na podstawie docelowych miejscowości czy szuka też czegoś po drodze? Co gdy na przykład jestem gotów kogoś podrzucić kogoś kilometr czy dwa (jeśli jest to oczywiście uzasadnione)?

  4. #4
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Pomysl super! To ma szanse zaistniec i fajnie działac! W stolicy tez jest taki problem, widzialem nawet jak ludzie sie na forach probuja umawiac! Teraz to reklamujcie, bo wykonanie tez niezle.

    ---------- Post dodany 23-08-12 o 08:50 ----------

    Mała uwaga... Nie przechowujcie hasel w postaci jawnej w jakiejs bazie i nie wysylajcie ich na maila. Najlepiej od razu zaszyfrowac te hasla, tak abyscie nawet wy nie mieli do nich wgladu. W razie jakiegos wlamu, stracicie caly autorytet z powodu utraty tych hasel. One powinny byc pohashowane.

  5. #5
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Mi coś nie działa. Zarejestrowałem się, ale żadnej trasy nie mogę ustalić, chyba mam jaka blokadę na firmowym pudle.
    Zobacze w domu.

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Witam ponownie i już odpisuję na wasze pytania:

    Wyszukiwarka tras działa jednak nadal borykamy się z problemem, że nadal za mało osób wie o naszym portalu (w skali kraju) przez co i tras jest niedużo. Ja cały czas walczę o to, żeby wypromować portal i tak np. ostatnio udało mi się zainteresować lokalne media, gdzie opowiedziałem o idei



    Ale co mnie cieszy jeszcze bardziej udało nam się zainteresować TVN Turbo (program Raport) i w przyszłym tygodniu mają nagrywać materiał o nas co na pewno pozwoli polepszyć jakość i ilość bazy tras dojazdowych.

    Jesteśmy na takim etapie, że każda promocja i każdy info o nas się przyda, dlatego jeśli to nie problem - wstawcie swoją trasę dojazdową lub po prostu info o nas
    na swoim facebooku czy innym portalu społecznościowym to na pewno pomoże w budowaniu bazy tras i pasażerów co w rezultacie pozwoli każdemu znaleźć dojazd do siebie.

    W razie pytań piszcie

    ---------- Post dodany 16-09-12 o 12:30 ----------

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Pomysl super! To ma szanse zaistniec i fajnie działac! W stolicy tez jest taki problem, widzialem nawet jak ludzie sie na forach probuja umawiac! Teraz to reklamujcie, bo wykonanie tez niezle.

    ---------- Post dodany 23-08-12 o 08:50 ----------

    Mała uwaga... Nie przechowujcie hasel w postaci jawnej w jakiejs bazie i nie wysylajcie ich na maila. Najlepiej od razu zaszyfrowac te hasla, tak abyscie nawet wy nie mieli do nich wgladu. W razie jakiegos wlamu, stracicie caly autorytet z powodu utraty tych hasel. One powinny byc pohashowane.
    Dzięki Malik za zwrócenie uwagi na ten temat. Zobacz u nas z hasłami jest tak, że nie można ich nawet odzyskać czyli jeśli ktoś zapomni lub zgubi hasło to proces "odzyskiwania" polega na tym, że zakłada się całkiem nowe hasło.

    Czy według Ciebie taki mechanizm wystarczy? Czy jeszcze coś byś dodał?

    pozdrawiam,
    Czarek

  7. #7
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    No ale po zarejestrowaniu na maila wysylaliscie haslo, czyli da sie jednak je jakos odzyskac Czy zmieniliscie juz ten mechanizm? Opcja z nowym haslem jest ok, pod warunkiem, ze stare jest nie do wyciagniecia z waszych systemow

  8. #8

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    No ale po zarejestrowaniu na maila wysylaliscie haslo, czyli da sie jednak je jakos odzyskac Czy zmieniliscie juz ten mechanizm? Opcja z nowym haslem jest ok, pod warunkiem, ze stare jest nie do wyciagniecia z waszych systemow
    Malik po Twoim zgłoszeniu hasła po rejestracji już nie wysyłamy w mailu. A odzyskać się go nie dało.. i jak ktoś zapomni to zakłada nowe hasło..

    W każdym razie jeszcze raz dzięki za info

    PS. Ostatnio byliśmy w TVN Turbo: http://vimeo.com/49892465 - jeśli to nie problem to wrzućcie nas na fejsa

    pozdrawiam,
    Czarek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •