Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: Proszę o analizę logów 1.8t

  1. #11

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Przeglądnąłem internet w poszukiwaniu przepływki. Na większości stron są dwa przepływomierze BOSCH: 0986280217 http://www.iparts.pl/czesc/przeplywo...cje-produktowe i 0280218063 http://www.iparts.pl/czesc/przeplywo...cje-produktowe, które są swoimi zamiennikami. Pytanie, jaka jest różnica między nimi, bo w cenie to prawie stówka? Co do tych świec, to śmiało mogę ładować BKR7E?

  2. #12

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Co do przep?ywomierza to rozwa? jeszcze Pierburg zamiast Boscha - czyta?em, ?e s? zdecydowanie trwalsze i sam niedawno wymieni?em u siebie na taki (kupi?em tutaj: http://allegro.pl/przeplywomierz-aud...536713611.html - to jest sam czujnik, bez obudowy ale oczywi?cie pasuje bez problem?w).
    Sprzedam przekaźnik OMRON G8N1 - element modułu kierunkowskazów i awaryjnych

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    a ja nie polecam pierbugra , wrzuć logi sony ze swego ary to zobaczymy czy pierburg działa jak oryginał.
    ja puki co nie spotkałem się z lepiej działającym przepływomierzem niż oryginalny BOSCH.
    przyklad z podwórka - testowane było 4 różne przepływki NOWE z intercarsu , wszystkie nadawaly sie na smietnik, korekty szalaly jak piorun, a auto nie jechalo, dopiero wstawiona została przeplywka z mojego parcha 13letniego i auto nabralo ognia, wlasciciel jak zobaczyl co potrafi bosch , juz o nic nie pytał tylko z predkoscia swiatla pognał po nówke boscha buląć pare dobrych zielonych władków.

  4. #14

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jak tylko zrobię jakieś nowe logi to wrzucę z ciekawości
    Sprzedam przekaźnik OMRON G8N1 - element modułu kierunkowskazów i awaryjnych

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Jutro będzie nowy BOSCH. Różnica pomiędzy 0280218063 a 0986280217 jest taka, że ten pierwszy to całkiem nowy produkt, drugi to przepływka regenerowana przez BOSCHA, cena podana jest po zwrocie i przyjęciu starej przez BOSCH'a, do ceny należy doliczyć kaucję, która może być później zwrócona. BOSCH może nie uwzględnić zwrotu jeżeli dopatrzy się czegokolwiek na obudowie, nawet śladów wykręcania wkładu. W praktyce wychodzi tak, że oszczędność jest na poziomie 40 - 80 zł w zależności od sklepu. Ja wybrałem całkiem nowy w miejscowym sklepie, gdzie zrobili mi cenę 420 zł. Dla porównania w jednym z tańszych sklepów internetowych bez uwzględnienia przyjęcia starego, za regenerowany wyszło mi 400 zł. Wybór był oczywisty!
    Ostatnio edytowany przez waldiosa - 17-08-12 o 13:12

  6. #16

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

  7. #17

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No i jest gitara
    Fajnie że udało mi się Tobie pomóc.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •