Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokazane rezultaty 61 do 65 z 65

Temat: Prośba o analizę App

  1. #61

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ERA
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy

    Domyślny

    No dziwnie to wyglada jesli szzenosc sprawdzona dv sprawna to wyglaa ze zle ustawiona jest sztanga turbiny, bo chyba ze klapka jest nieszczelna mozna wykluczyc w swiezo wymienionym turbo. Trzeba by bylo dmuchnac kompresorem w wezyk od gruszki turbiny i sprawdzic przy jakim cisnieniu sztanga zaczyna uchylac klapke wg, powinno dopiero przy ok 0,3 bar.

  2. #62

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łodź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No właśnie nie wiem o co chodzi, najlepsze jest to, że czasami auto ma takie otchyły jakby łapało lewe powietrze tzn przyspieszam na trzecim biegu wciskam sprzęgło i rosną obroty ale to nie zawsze. Turbo zakładałem używane ale klapka chodziła ok i nie było żadnych pęknięć luzy na wirniku też minimalne wiec nie sądze żeby ta turbina aż tak nie trzymała. poza tym na starej turbawce zanim sie posypała było to samo. Jedyno co jest to gruszka jest k03-11 a turbina jest K03S, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie... wszystko zaczęło sie po zrobieniu głowicy i wymianie pierścieni przy okazji. Sił brak...

  3. #63

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łodź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Panowie jakiś pomys łco może sie dziać z boostem? dodam że po odpięciu węzyka od gruszki turbo nie przeładowywuje, czyli że co turbo? Możliwe, że turbina bez luzów i pęknięć aż tak nie trzyma ciśnienia? Może problem jest gdzie indziej? Szczelność sprawdzona raz jeszcze powietrze uchodzi tylko przez korek oleju i grzybek od odmy

  4. #64

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ERA
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy

    Domyślny

    Sprawdzałes przy jakim cisnieniu otwiera sie klapka? może spróbuj podregulować na sztandze powinno być lepiej.

  5. #65

    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łodź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Sprawdzałem panowie ta sztangę i podregulowalem ja ze otwiera się przy około 0,4 bara. Niestety brak poprawy... Nie mam już pomysłu co się dzieje z tym doładowaniem. Powiedzcie mi czy moze wina leży gdzie indziej? Może to być od tego ze głowica i walki są od Agn i nie było strojenia?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •