Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 14 z 14

Temat: Swap 1,9 tdi > 1,8 t

  1. #11
    Burz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    kolega robił swapa silnika w citroenie,posmigal 2 miechy i sprzedal,bezsens poprawiac fabryke...

  2. #12
    Inko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan/ Czerwonak
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    dlatego przed takim czymś warto się zastanowić ja robiłem SWAP z 1.8 wolnossaka na 1.8t i śmigam tym już 2 rok auto jest zrobione po SWAP-ie na 210ps i nie miałem go zamiaru sprzedawać... do tej pory aczkolwiek chyba i tak go nie sprzedam tylko zostawię sobie jako niedzielniaka. SWAP to indywidualna sprawa każdego posiadacza auta lecz trzeba ją dobrze przemyśleć i pamiętać o pobocznych kosztach które się pojawiają w takiej zabawie

    - - - Aktualizacja postu - - -

    dlatego przed takim czymś warto się zastanowić ja robiłem SWAP z 1.8 wolnossaka na 1.8t i śmigam tym już 2 rok auto jest zrobione po SWAP-ie na 210ps i nie miałem go zamiaru sprzedawać... do tej pory aczkolwiek chyba i tak go nie sprzedam tylko zostawię sobie jako niedzielniaka. SWAP to indywidualna sprawa każdego posiadacza auta lecz trzeba ją dobrze przemyśleć i pamiętać o pobocznych kosztach które się pojawiają w takiej zabawie
    Spawanie kwasu doloty,wyloty itp... mechanika samochodowa... http://www.demcar-customs.pl http://www.facebook.com/pages/Dem-Car/558007140883770

  3. #13
    arab21's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dzierżoniów
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Lepiej sprzedaj swojego diesla a jak masz zadbana a3 i silnik zdrowy to szybko pójdzie. Kupisz 1.8t i taniej wyjdzie niż przekładka i kilka groszy co zostanie włożysz w podniesienie mocy

  4. #14

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gronków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny SWAP 1.9tdi VP na 1.8t a3 8l

    Witam, zaczynam własnie swap z 1.9tdi na 1.8t w swoim A3 8L (silnik z Golfa 4 anglik, mam cale auto) i mam kilka pytan
    Pytania
    1. Jak z podpieciem wiazki silnika, trzeba zmieniac cos we wtyczkach przy skrzynce bezpiecznikow lub tam na scianie grodziowej przy tych kolorowych wtyczkach?
    2. Silnik 1.8t jest po modach lecz nie znam dokladnej mocy (turbo k03-053 dl) wtryski 320ccm, ja celuje tak w 250/270km i planuje zmienic turbo na k04 i wtryski 440ccm zeby miec troche zapasu, cos ktos podpowie?
    3. Chce załozyc zewnetrzna chłodnice oleju, ma ktos cały zestaw na sell?(podstawka filtra + chłodnica 11/13 rzedowa)
    4. Zegary, mam wersje przedlift, chcialbym zegary polift z MFA, co potrzebuje?
    5. Sprzegło, raczej zostaje montaz sztywnego kola + tarcza kevlar, ktos poleci ludzi od tego? i ewentualne porady jaki zestaw zalozyc
    Chyba wszysto xd
    PS:
    Jezeli masz napisac ze sie to nie oplaca to oszczedz sobie na to czasu i nie pisz nic prosze o konkretne odpowiedzi bo na pewno ktos juz taki temat przerabial

    Dzieki Panowie na odpowiedzi i porady

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •