Strona 154 z 161 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,531 do 1,540 z 1603

Temat: Zegary bez FIS na FIS

  1. #1531

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ok i te piny odpiam od licznika i podpimam z kostki pod masę czy odpinam z kostki i z licznika podłączam pod masę ?

  2. #1532
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzych2 Pokaż post
    Ok i te piny odpiam od licznika i podpimam z kostki pod masę czy odpinam z kostki i z licznika podłączam pod masę ?
    są podpiete w kostce do licznika, a konce podlaczone do masy.

  3. #1533

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ok a co w przypadku jak mam niebieska kostkę zielona i czerwono/biała ?

  4. #1534
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Prosze bardzo,czerwona kostka piny od 1 do 20 opisane (wystarczy poszukac):
    https://www.a3-club.net/forum/showth...%B3adowego-FIS

  5. #1535

    Data dołączenia
    Sep 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lidzbark Warmiński
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Witam. Posiadam A3 8L z zegarami bez CAN 8L0919860A. Zegary VDO i zdechły krótko mówiąc. Raz działają normalnie a raz nie działa nic ( podświetlenie zegarów, wnętrza, prędkość, obroty, temp i paliwo ). Mam do wiązki licznika dołożone coś jakby immo albo emulator immo nie wiem co to może być. Pytanie brzmi, czy jak kupię zegary o tych samych numerach i także VDO to czy nie będzie trzeba ich kodować ? Auto z 96r liczniki także. Z tego co wyczytałem na forum to licznik o tych numerach to immo1 (zegarek analog bez cyferek). Proszę pomóżcie ;(

  6. #1536
    Yashar's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    A3 8L 1.8T AUM 2001 3d
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Siemka, nie chcę zakładać nowego tematu a problem mam zbliżony do tego jakiego dotyczy ten wątek. Mianowicie chodzi o to, że u siebie w poliftowej A3 mam zegary Jaeger z pół fisem w których padł procesor i dzieją się dziwne rzeczy, chciałbym kupić VDO z pełnym FIS'em ale wiem, że do tego potrzeba manetki. Mógłby mi ktoś podesłać link do tego jakie mają to być manetki i co ogólnie jeszcze trzeba zrobić? U mnie na miejscu gość powiedział, że problem jest potem z immobiliserem bo trochę zachodu z nim jest i lepiej go usunąć.. Tak czy inaczej głównym pytaniem to jest to, jakie to manetki potrzebne sa i czy jeszcze do tego jakieś kabelki dokupić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

  7. #1537

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TRZEBIEL
    Auto
    audi a3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Witam panowie mam pytanie jak z czytać pim licznika z A3 I zapodać do innego krok po kroku posiadam kabel VAG K+CAN

    licznik obecny ma problem ze skazuwką temperatury i paliwa
    nalałem 5 litra paliwa a pokazuje pół baku to samo z temperaturą auto zimne a pokazuje 60stopni a potem 120st

    dlatego zdecydowałem wymienić licznik mam taki sam ale jak zrobiłem przekładkę to samochód nie odpala ponoć pin trzeba wydostać i wpisać
    moze ktoś krok po kroku poprowadzi mnie dziękuję za pomoc pozdrawiam

    takie liczniki mam

    1 link to obecnie w aucie mam do wymiany https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...QqeHwt5hOuC28l

    2 licznik to ten chcę zapodać do auta link https://www.fotosik.pl/zdjecie/cbcd5bf361f363be
    Ostatnio edytowany przez kuki01 - 05-09-18 o 20:17

  8. #1538

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AVF

    Domyślny

    Witam wszystkich jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość Jeśli w złym temacie pisze to proszę o przeniesienie .

    Moim problemem jest licznik w Audi a3 8l 1.9tdi a mianowicie licznik 1/2fis jagera padł czyli wariuje wskaźnik paliwa i temperatury Więc postanowiłem zmienić na vdo też 1/2 fis i o tych samych numerach co jager Ale niestety dalej jest problem ponieważ po zaadoptowaniu licznika źle pokazuje paliwo i nagle zaczął wyświetlać się komunikat niskiego poziomu oleju. Po sprawdzeniu vagiem wywala błędy uszkodzonego czujnika poziomu oleju oraz błąd od wskaźnika poziomu oleju Co może być nie tak ? Czy rozkład pinow między jager a vdo 1/2fis jest taki sam czy inny Będę bardzo wdzięczny za pomoc

  9. #1539
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Rozkład pinów jest taki sam, lecz problem może być w oprogramowaniu tego licznika czyli potocznie mówiąc we "wsadzie" , ktoś mógł wcześniej coś grzebać ze wsadami i część mapy odpowiedzialnej za temp. oleju jest nieprawidłowa albo maski szyfrujące macierzystego licznika i wsadu wgranego nie były takie same.
    Spróbuj poszukać jakiegoś dobrego sprawdzonego wsadu o tym numerze i tej samej masce szyfrującej bo to jest ważne ( maska szyfrująca oznaczenie np D09), wgraj wsad i zaprogramuj immo i kluczyki.
    Powinno pomóc.

  10. #1540

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AVF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez renegat207 Pokaż post
    Rozkład pinów jest taki sam, lecz problem może być w oprogramowaniu tego licznika czyli potocznie mówiąc we "wsadzie" , ktoś mógł wcześniej coś grzebać ze wsadami i część mapy odpowiedzialnej za temp. oleju jest nieprawidłowa albo maski szyfrujące macierzystego licznika i wsadu wgranego nie były takie same.
    Spróbuj poszukać jakiegoś dobrego sprawdzonego wsadu o tym numerze i tej samej masce szyfrującej bo to jest ważne ( maska szyfrująca oznaczenie np D09), wgraj wsad i zaprogramuj immo i kluczyki.
    Powinno pomóc.
    Czy potrafił byś coś takiego zrobić oczywiście nie za darmo ???

Strona 154 z 161 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •