Strona 160 z 161 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,591 do 1,600 z 1603

Temat: Zegary bez FIS na FIS

  1. #1591

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam serdecznie, posiadam a3 lift z 2001r 1.6AVU jak łącze się małym skanerem vag takim tanim z all... z silnikiem, licznikiem czy czymkolwiek to musze wybrać opcje bez CAN bo mi nie wejdzie, posiadam licznik 8L0920900F 100km/h po środku, chce zakupić VDO 8L920931E (chyba sprzedawca zjadł 0 po L bo fotki naklejki nie ma) obrotomierz również 8tys. Obr/min. I 100km na środku, i teraz pytanie czy podejdzie mi ten licznik i czy jest ktoś z Płocka lub okolic kto by mi przeprogramował ten licznik, i ile sobie za to liczy. W Płocku gdzie naprawiają liczniki napisali że się nie da , musi być taki sam licznik też od benzyny VDO ale będzie bez immo bo trzeba będzie wyłączyć.
    Pozdrawiam
    ->A3 8l AVU od 2013
    <-Vectra B x16XEL 3lata
    <-100NX GA16DS 7lat

  2. #1592
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek84r Pokaż post
    Witam serdecznie, posiadam a3 lift z 2001r 1.6AVU jak łącze się małym skanerem vag takim tanim z all... z silnikiem, licznikiem czy czymkolwiek to musze wybrać opcje bez CAN bo mi nie wejdzie, posiadam licznik 8L0920900F 100km/h po środku, chce zakupić VDO 8L920931E
    Tak będzie pasował ale do tego licznika wypadałoby dołożyć prawą manetkę do obsługi FIS i wiązkę z szarą kostką.
    Co do immo OFF to niekoniecznie trzeba to robić jeśli miałbyś pin z ECU lub ze starego licznika.

  3. #1593

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    eop
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    czesc,
    chce się was zapytać czy w samochodzie z usuniętym komputerowo immo, jest możliwość przełożenia dwóch takich samych liczników, tak, aby ten drugi działał bez dalszych modyfikacji? Mam mogę mieć działającego jaggera w cenie flaszki a u mnie nie dzialaja obroty.

  4. #1594

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Witajcie, mam problem z A3 8L - przestał odpalać a jak odpali to od razu gaśnie - na zegarach choinka i wszystko mryga, wymontowałem zegary i mam JAEGER 8L0920900B - wraz z zapaleniem się choinki na liczniku - przestała działać konsola klimatronika - może to być przez zwalone zegary? Teraz pytanie co zrobić - kupić VDO ? i jakich szukać - coś potrzebuje do nich jakichś kod albo coś? Proszę o pomoc bo auto mam uziemione :/ Zauważyłem też że po przekręceniu kluczyka nawet teraz bez zegarów załączają mi się wentylatory na chłodnicy



  5. #1595
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Padł Ci licznik, najlepiej zmień na VDO, w Twoim przypadku w wersji silnika AGR (podejrzewam immo 2) podejdzie każdy licznik VDO z pełnym FIS np 8L0920932D (dopasowuje się do immo 2 i 3). Oprócz licznika potrzebujesz jeszcze prawa manetkę nr OE 4B0953503H i wiązkę z szarą kostką do licznika, która trzeba samemu wykonać albo gdzieś dokupić.
    Załączające się wentylatory i nie działająca klimatyzacja to objaw wysypanego softu w liczniku, ponieważ w tych modelach większość danych idzie przez licznik (rola CAN GATE WAY).

  6. #1596

    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Witam mam licznik vdo full FIS sprzedający wysłał mi z pinem no i ten tego no przepadła mi gdzieś ta karteczka czy da się coś z tym zrobić?

  7. #1597
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    No da się ale musiałbyś wsad licznika odczytać.

  8. #1598

    Data dołączenia
    Jun 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamienna Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam wszystkich, kupiłem Aczy i mam w niej problem z fisem a dokładniej mówiąc-nie liczy spalania chwilowego jak i sredniego (ciągle 0.0l/100km) zasięg pokazuje, tak samo średnią prędkość, auto jest z 01r z silnikiem tdi a licznik pochodzi z S3 00r. Wszystko inne dział tj, prędkość obrotomierz i reszta wskaźników, w ecu błąd brak komunikacji can z licznikiem a w liczniku brak komunikacji z ecu,z tego co zauważyłem to immo jest off. Spotkał sie ktoś z takim problem?

  9. #1599
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Może w ecu masz immo 3 a w liczniku immo 2, wiec żeby licznik "zaadoptować" zrobił ktoś immo off. Sprawdź sobie jeszcze czy pokazuje temperaturę oleju w kanale 50 w blokach pomiarowych w liczniku.

  10. #1600

    Data dołączenia
    Jun 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamienna Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez renegat207 Pokaż post
    Może w ecu masz immo 3 a w liczniku immo 2, wiec żeby licznik "zaadoptować" zrobił ktoś immo off. Sprawdź sobie jeszcze czy pokazuje temperaturę oleju w kanale 50 w blokach pomiarowych w liczniku.
    Też tak przypuszczam ze komuś immo sprawiło problem i je ciachnął. Ecu to raczej immo2 bo nie ma nr VIN, tak samo w liczniku jest bez vinu tylko kropki, Dziwne ze wszystko działa a spalanie nie. Temperaturę oleju w bloku 50 pokazuje elegancko.

Strona 160 z 161 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •