Strona 137 z 161 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139147 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,361 do 1,370 z 1603

Temat: Zegary bez FIS na FIS

  1. #1361
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    pół lift
    -okrągłe klamki a np:kierunki boczne kwadratowe/małe(tak wiem okrągłe klamki nie są zawsze wyznacznikiem)
    -podsufitka po liftowa(duża lampka z przodu i tyłu)
    -po liftowe boczki bagażnika

  2. #1362

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Renault
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Wielkie dzięki za informację. Mam jeszcze tylko pytanie o zegary i lampy tylne i przednie w takich "przejściowych" bo w ogłoszeniach co jedno to inaczej

  3. #1363
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    lampy w pół liftach są przed liftowe zawsze zarówno z przodu jak i z tyłu
    zegary są bez i z pełnym FIS-em oraz z pół FIS-em

  4. #1364

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Renault
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Coraz bardziej mi się rozjaśnia więc to chyba ostatnie pytanie - jaki typ zegarów - te podświetlone na czerwono i z analogowym zegarkiem czy na biała i zegarkiem cyfrowym i drugie pytanie to w jakim okresie one wychodziły bo z tego ci widziałem na forum to te z września 2000 są już w pełni poliftowe a więc kiedy zaczęli kombinować w fabryce?

  5. #1365

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zgorzelec
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Mam problem z adaptacją pełnego fisa u siebie. Po wpisaniu starego pinu w kanale 50 adaptacji, test -> save, zamykam i nie gaśnie kontrolka immo. Przy zapisywaniu wyskakuje błąd na czerwono... Ktoś wie co mogę robić źle czy to wina złego vaga?

    Wysłane z mojego LG-H850

  6. #1366

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Marki
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX

    Domyślny

    Panowie, pytanko takie: Jak uruchomić podświetlenie tarcz w liczniku Jaeger, na który Pin podać +12v aby się uruchomiło?
    PIN 20 - terminal 58s oraz PIN 15 - terminal 58d odpadają -> sprawdzone.

  7. #1367
    Topoll113's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Panowie potrzebuje odpowiedzi na pare pytań.
    Mam a3 1.9tdi alh 1998rok więc przedlift, ale do zielonej kostki na podszybiu dochodzi skrętka can high i can low. Mogę bez przerabiania wsadu zamontować licznik 920 z can ? Jeśli nie to co konkretnie trzeba przerobić we wsadzie? Ogólnie to mam zakupiony licznik 919 z pełnym fisem ale planuje montaż radia concert 2 i nie wiem czy musze mieć licznik z canem czy moge po prostu poprowadzić ten can z kostki bezpośrednio do radia i czy wszystko będzie działać jak powinno.
    Dzieki wielkie z góry za pomoc

  8. #1368
    redwater's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mała Wieś
    Auto
    audi A3x2 AGU+AUM
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ramzesisko Pokaż post
    Mam problem z adaptacją pełnego fisa u siebie. Po wpisaniu starego pinu w kanale 50 adaptacji, test -> save, zamykam i nie gaśnie kontrolka immo. Przy zapisywaniu wyskakuje błąd na czerwono... Ktoś wie co mogę robić źle czy to wina złego vaga?

    Wysłane z mojego LG-H850
    Pastylki immo w kluczykach wymieniales na nowe ?
    U mnie po zmianie komputera nie szla adaptacja, musialem wylutowac kosc od immo i ja przeprogramowac na immo off.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Topoll113 Pokaż post
    Panowie potrzebuje odpowiedzi na pare pytań.
    Mam a3 1.9tdi alh 1998rok więc przedlift, ale do zielonej kostki na podszybiu dochodzi skrętka can high i can low. Mogę bez przerabiania wsadu zamontować licznik 920 z can ? Jeśli nie to co konkretnie trzeba przerobić we wsadzie? Ogólnie to mam zakupiony licznik 919 z pełnym fisem ale planuje montaż radia concert 2 i nie wiem czy musze mieć licznik z canem czy moge po prostu poprowadzić ten can z kostki bezpośrednio do radia i czy wszystko będzie działać jak powinno.
    Dzieki wielkie z góry za pomoc
    W 98 r. sa kompy bez can, przynajmniej w benzynie, nie wiem jak w dieslu, albo cos kombinowane bylo. Jesli masz stary licznik 919 to 920 nie podejdzie plug&play, bo wyprowadzenia w kostkach z tylu sie nie pokrywaja. Tez myslalem o tym, ale trzeba by przejsciowke zrobic i nie wiadomo czy wszystko bedzie dzialac, bo niektore piny sie wogole nie pokrywaja i niewiadomo czy fis bedzie dzialac.
    A3 8L - 1,8T AGU+DET3+K03S+FMIC (230ps/320Nm) + A3 8L - 1,8T AUM (angol/dawca)

  9. #1369
    Topoll113's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    W 98 r. sa kompy bez can, przynajmniej w benzynie, nie wiem jak w dieslu, albo cos kombinowane bylo. Jesli masz stary licznik 919 to 920 nie podejdzie plug&play, bo wyprowadzenia w kostkach z tylu sie nie pokrywaja. Tez myslalem o tym, ale trzeba by przejsciowke zrobic i nie wiadomo czy wszystko bedzie dzialac, bo niektore piny sie wogole nie pokrywaja i niewiadomo czy fis bedzie dzialac.
    Alh ma wyprowadzenie can ze sterownika ponieważ abs jest na can. Rozumiem ze musial bym przepiać piny jeśli montować bym 920. Bardziej chodzi mi o to czy radio concert 2 musi mieć sygnał can z licznika czy może mieć ze sterownika i czy trzeba było we wsadzić licznika grzebać jeski montowal bym 920.
    Pozdrawiam

  10. #1370
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Są różne prędkości przesyłu danych m.in. od ecu i od licznika dlatego radio nie będzie prawidłowo działać na tych CAN-ach

Strona 137 z 161 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139147 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •