Strona 2 z 177 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 1769

Temat: Dylemat z telefonem

  1. #11
    m71's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Mercedes
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek.1781
    W dużej mierze to winna beznadziejnego softu do robienia zdjęć.
    Wystarczy zastąpić go i zdjęcia będą lepszej jakości.
    a jakim softem zastapic ? :>
    chetnie sprobuje

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Majkel
    Cytuj Oryginalnie napisane przez fast
    Na Twoim miejscu pozostalbym przy n95 bo ma symbiana
    to nie do konca jest zaleta

    dla mnie to oprogramowanie to najwieksza porazka, wiesza sie, wylacza, zyje wlasnym zyciem etc
    Ja od trzech lat tez bylem przeciwnikiem symbiana, niedawno kupilem nokie e51 z prockiem 369 Mhz i ten telefon zmienil moje odczucia, smiga naprawde szybko i nic sie nie wiesza .

  3. #13
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez m71
    a jakim softem zastapic ? :>
    jakimś programem do robienia zdjęć
    Nie wiem jaki byłby najlepszy do twojej nokii
    Poczytaj na forach o symbianie.
    Ja kiedyś używałem Photographer'a i zdjęcia były o wiele lepsze niż ze standardowego softa.
    Mam najlepsze Audi na forum !

  4. #14

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mrągowo
    Auto
    inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    testował ktoś już może nokie n81 ? z tego co słyszałem nie zły telefonik ...

  5. #15
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek.1781
    Ja też czekam właśnie na tego tomtoma. Jak sie pojawi i będzie działał ok to kupuje n95
    Akurat w N95 nawigacja jest straszna. Okropne problemy z polaczeniem, czas oczekiwania wynosi nawet ponad 15 minut, szybko gubi sygnal. Nie zlapiesz sygnalu jesli jestes w domu, lesie, lub niebo jest pochmurne. Przy wlaczonym GPSie bateria pada po okolo 2h.

    Slona cene zaplacilem za to, aby dowiedziec sie, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Filmy w jakosci DVD to fakt, ale ilez ja sie tych filmow nakrece? Zdjecia to padaczka, bateria jeszcze wieksza, a przez obudowe mam ochote swoj jezyk polknac.

    A co sadzicie o SE K850i?

  6. #16

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk/W-wa
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    poczytaj troche o n95 8gb, podobno dopracowali wiele niedociagniec... Iphone jest ******sty, bawilem sie nim

  7. #17
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Haro, gdzieś ty ten telefon kupował że taką kasę dałeś?? Ja mam ten telefon od jakiś 2 miesięcy i nie narzekam. Kupiłem go bo SE K800i którego miałem wcześniej znudził mi się i nadeszła pora na zmianę . Fakt że bateria szybko siada, ale od czego są ładowarki sieciowe i samochodowe ?? zresztą czego można było się spodziewać po baterii w takim kombajnie ?? Zdjęcia... no cóż przecież to nie aparat tylko telefon więc nie wiem czego sie spodziewałeś, jak dla mnie zdjęcia wystarczające.... SE robią ******ste fotki to fakt, nokia wypada słabo.... ja zawsze mówię "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" . Jakość obudowy nie wiem jaka jest, bo staram sie nie rzucać telefonem.. miałem za to już3 pokrowce takie ala silikon , takie czarne...ale niestety szybko popękały wiec teraz telefon jest bez obudowy..ale wyglądały na telefonie na prawdę ciekawie, praktycznie zmieniały telefon, tak jakby się dało nową obudowę. GPS.... nie używam, mam w samochodzie RNS-E , albo korzystam z Dell Axim X51V.... no N95 to nadal tylko komórka, zabawka dla tych co lubią zabawki i nie mają na co kasy wydawać

  8. #18
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Bo kupilem razem z karta 2GB w Vobisie. Generalnie zawiedziony mocno jestem i po swietach telefon trafi na allegro. Mimo, ze jest jeszcze na gwarancji to po prostu przejadlem sie nim. Napalilem sie na telefon-kombajn, a tak na prawde 3/4 jego funkcji mi sie nie przydaje.

  9. #19
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Ja chciałem tylko wtrącić, że Symbian nie jest tylko w nokiach, ale w większości nowych telefonów... Więc nie piszcie, że to zły system - to nokia źle zintegrowała swój sprzęt z nim...

    Haro, SE W580i bo bardzo ciekawy telefon. Miałem okazję zajrzeć na moment jak to działa. Też ma mp3(karta pamięci), robi ładne (jak dla mnie) zdjęcia, ciekawy design - pozbyli się w końcu joysticka - nie ma się co psuć ... Ma przeglądarkę xHTML i UMTS, EDGE - no i jak dla mnie minus nie do przyjęcia brak WiFi... Ale może Ty aż tak nie jesteś wymagający ;]

    Dziś poszedł do ludzi na allegro
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  10. #20

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    ciemne
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Haro
    Bo kupilem razem z karta 2GB w Vobisie. Generalnie zawiedziony mocno jestem i po swietach telefon trafi na allegro. Mimo, ze jest jeszcze na gwarancji to po prostu przejadlem sie nim. Napalilem sie na telefon-kombajn, a tak na prawde 3/4 jego funkcji mi sie nie przydaje.
    Vobis OMG tam ceny maja konkretne a na allegro nowki nie odpakowane po 1500-1800

Strona 2 z 177 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •