Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 43

Temat: BMW E90 - uszkodzony silnik

  1. #21
    kulfon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PD-ZACH
    Auto
    BMW 320Ad xdrive
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Zyzio,chyba pomyliłeś kolegów Calax to nie Sebciu, i z tego co pamiętam to miał 2.0 tdi BKD

  2. #22
    Calax's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    BMW 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    37 razy

    Domyślny

    Dostałem odpowiedz, że przed zakupem doskonale zapoznałem się ze stanem technicznym pojazdu i doskonale wiedziałem co nabywam. Nie mniej jednak opinia rzeczoznawcy jednoznacznie wskazuje wadę ukrytą przez co oświadczenie sprzedającego jest niezasadne. Dodatkowo poinformowano mnie, że w imieniu dobrej woli proponują abym przyprowadził auto do sprzedającego aby ten mógł je sobie obejrzeć i ustosunkować się do usterki. Przypominam, że auto jest nie sprawne i rozebrane co uniemożliwia mi jazdę. Dlatego odpowiedziałem im, że jeśli chcą zobaczyć auto u siebie w warsztacie to sami na własny koszt mogą odebrać sobie auto ale nie w celu oględzin ale w celu naprawy. W przyszłym tygodniu spodziewam się odpowiedzi, jeśli ta będzie nie satysfakcjonująca wstępuję na drogę sądową bo nie będę w nieskończoność prowadzić z nimi korespondencji, która jak przewiduję nie przyniesie efektu który mnie zadowoli.
    Golf IV 1.6 AKL 101PS -> 8L 1.9 TDi ASV 110@135PS -> 8P 2.0 TDi BKD 140@170PS -> BMW E90 M47M2 2.0d 163@193 PS Nareszcie Automat
    MAN TGA 26.350 XLX E3 -> DAF XF 105.410 SPACE CAB E5

  3. #23

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Jeśli nie ma z ich strony nawet troche woli rozwiązania sprawy polubownie to nie ma co zwlekać tylko do sądu bo oni mogą działać tylko na jak największą zwłokę. Żadnych sentymentów. Zobaczysz że jak poczują że są na przegranej pozycji to będą chcieli się sami dogadać, tylko idiota będzie do końca walczył mimo że jest na przegranej pozycji. Moja dewiza to śmierć frajerom. Nie ma co im odpuszczać.

  4. #24
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    tak czytam, czytam i dochodzę do wniosku: ludzie w jakim Wy świecie żyjecie ?? za dużo się filmów naoglądaliście. Z sądem ok ale to może trwać w nawet ponad rok !! jest dużo rzeczy które mogą podważyć, odwołać się itd. Zwykła prosta sprawa trwa z 3 miesiące a tutaj jest dużo niejasności, obstawiam minimum rok.

    Ja bym cisnął na media, anty reklama dobrze działa na takie salony, nie tu, to pisz, dzwoń gdzie się da. Sąd w miedzy czasie też ogarniaj ale tak jak pisałem to będzie trwało. Ja wygrałem może niedużo ale 2 sprawy z czego mimo wygranej, do tej pory całej kasy nie odzyskałem. Najgorsze jest to że pozwany może sie odwołać od wyroku sądu pod byle pretekstem. Mój ojciec mimo konkretnych dowodów, dokumentów podpisanych przed biegłych itd nie mógł zakończyć sprawy (mniejsza o to o co chodziło) przez 2 lata !! a wszystko było czarno na białym.

    Żyjemy w Polsce, tutaj media mają większą siłe niż prawo... Szczerzę współczuję.
    Auto jak było już naprawiane i jest jak jest to pewnie lepiej się tego tanio nie da zrobić, ja bym wogole nie zgadzał się na naprawę, ciśnij na zwrot auta, prędzej to wywalczysz niż zwrot ewentualnych kosztów naprawy.

  5. #25
    Centrum dowodzenia kamilkow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz / Poznań
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    71 razy
    Podziękował
    62 razy

    Domyślny

    Sąd swoją drogą, ale tak jak wyżej - ich to powinno zainteresować http://www.tvnturbo.pl/programy/turbo-kamera,4463.html

  6. #26
    Calax's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    BMW 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    37 razy

    Domyślny

    Po prawie 2 miesiącach jest postęp w sprawie, mianowicie komisant odebrał ode mnie auto w celu oględzin i po zapoznaniu się ze stanem technicznym pojazdu określi się co do bezpłatnej naprawy. Czy do tego dojdzie czy nie, będę wiedział w przyszłym tygodniu. W każdym razie każdy kolejny krok przybliża mnie do możliwości korzystania z auta, bo jeśli nawet komisant nie naprawi go na własny koszt to ja to zrobię i automatycznie skieruję sprawę do sadu o zwrot kosztów. Nie mniej jednak, po dotychczasowej rozmowie z drugą stroną jestem "przekonany", że sprawa zostanie zakończona polubownie.
    Golf IV 1.6 AKL 101PS -> 8L 1.9 TDi ASV 110@135PS -> 8P 2.0 TDi BKD 140@170PS -> BMW E90 M47M2 2.0d 163@193 PS Nareszcie Automat
    MAN TGA 26.350 XLX E3 -> DAF XF 105.410 SPACE CAB E5

  7. #27
    Calax's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    BMW 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    37 razy

    Domyślny

    Jak się wczoraj dowiedziałem auto będzie do odbioru przed 10 stycznia, obecnie stoi w warsztacie.
    Co najważniejsze koszty naprawy pojazdu są po stronie sprzedającego, a do auta włożono już brakującą tuleję ustalającą, wymienili już kompletny rozrząd a obecnie wymieniają korbowód.
    Jak poinformował mnie warsztat zajmujący się moim autem, na silnik dostanę kompleksową gwarancję ponieważ został cały rozebrany i wszystko co się tylko kwalifikowało do naprawy zostanie naprawione.
    Niby silnik zostanie naprawiony i doprowadzony do stanu tak jak byłby nowy.
    Jeszcze chwila i się przekonamy.
    Golf IV 1.6 AKL 101PS -> 8L 1.9 TDi ASV 110@135PS -> 8P 2.0 TDi BKD 140@170PS -> BMW E90 M47M2 2.0d 163@193 PS Nareszcie Automat
    MAN TGA 26.350 XLX E3 -> DAF XF 105.410 SPACE CAB E5

  8. #28
    Centrum dowodzenia kamilkow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz / Poznań
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    71 razy
    Podziękował
    62 razy

    Domyślny

    Auto stoi pewnie w warsztacie Kordelasiński ?

  9. #29
    t0bby's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Gratuluję wygranej z tymi łachudrami. Tępić takie ku**stwo...Powodzenia
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

  10. #30

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Ja bym jeszcze szampana nie otwierał. Niech odbierze auto, pojeździ troche i nie stwierdzi że nie ma już nic do poprawki to wtedy może ogłosić sukkces. Poza tym ja bym takie auto sprzedał od razu bo nie wiadomo jakie kwiatki jeszcze mogą wyjść po czasie. Jak ktoś nie dba o auto to już po całości

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •