Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 51

Temat: Skradziono a3 8l zielona

  1. #41
    kaiserman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Idzie to ominąć.... bardzo dużo o tym czytałem każda firma ochroniarska oferuje takie usługi.. a tirowcy wiedza jak to ominąć...
    Ja żyję
    "Jeżeli problem Można rozwiązać - nie ma się czym martwić. Jeżeli problemu nie można rozwiązać - nie ma się po co martwić"
    ----Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych wykładzin dywanów itp.----
    ****Karcher****

  2. #42
    $iwy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPR
    Auto
    Leon 1M SC
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    bez większego trudu można znaleźć urządzenia zagłuszające np. pierwsze lepsze z google.
    http://ks-elektronika.pl/zagluszacz-...trow-p-73.html

  3. #43
    luxusbca's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    stalowa wola
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Zawsze jest nadzieja ze złodziej może nie mieć takiego urządzenia

  4. #44
    kaiserman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mnie interesuje czy były jakieś alarmy w samochodzie?? jak ukradli? na lawetę? Czy był jakiś antynapad? Czy była jakakolwiek syrena?? oryginal czy zakladany alarm?
    Ja żyję
    "Jeżeli problem Można rozwiązać - nie ma się czym martwić. Jeżeli problemu nie można rozwiązać - nie ma się po co martwić"
    ----Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych wykładzin dywanów itp.----
    ****Karcher****

  5. #45

    michas11's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytow i okolice
    Auto
    Touran Cross BMN
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Michał chyba dawno nie zaglądał do tematu wiec ja odpowiem .
    Ja byłem pierwszym właścicielem tego autka w Pl. kaiserman powinieneś je kojarzyć ze spotów w Gdyni na skwerze, Ustki czy Jastrzębiej - tam się widywaliśmy (piękny zielony polift z felgami porsche). Samochód miał nietypowe odcięcie więc albo ktoś dał sobie dużo czasu i je obszedł (trzeba było troszkę rzeczy zdemontować) w innym przypadku była laweta.
    Było A3.
    Będzie A3.

  6. #46
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michas11 Pokaż post
    Samochód miał nietypowe odcięcie więc albo ktoś dał sobie dużo czasu i je obszedł (trzeba było troszkę rzeczy zdemontować) w innym przypadku była laweta.
    Bez urazy bo auto fajne, zadbane, szkoda go itd. Ale nikt o zdrowych zmysłach nie szarpał by się z lawetą dla auta o takiej wartości. Bez przesady
    Te wszystkie odcięcia i inne bajery są tylko po to żeby nam byle dres z osiedla nie odjechał autem. Jak ktoś przychodzi po konkretne auto to wie jak nim odjechać i w najlepszym przypadku zajmie mu to po prostu kilka, kilkanaście sekund dłużej...
    Mam nadzieję, że sprawy się szybko wyprostują

  7. #47
    kaiserman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam z moja kobietą kojarzymy je piekne audi i wlasciciela.
    Interesuje mnie tez czy były jakieś alarmy z syreną? ??Bo można zabezpieczenia ominąć czasem przekaźniki jakieś mostkować itp. Albo z laptopem i można tez odpalić albo komputer podmienić. A może był w jakiś warsztacie naprawiany…? I tam już go sobie przygotowali.. Czytałem takie problemy na audiklub ktoś musiał wiedzieć, co na rzeczy było masakra powinni dostać 10 lat…
    Ja żyję
    "Jeżeli problem Można rozwiązać - nie ma się czym martwić. Jeżeli problemu nie można rozwiązać - nie ma się po co martwić"
    ----Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych wykładzin dywanów itp.----
    ****Karcher****

  8. #48
    kazikdolny's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gdańsk/kazimierz dolny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Hej wszystkim,

    faktycznie długo mnie nie było tutaj
    Sprawy się rozwiązały... tzn przyszło z policji że umorzyli i już. Nawet sąsiadów nie pytali czy coś widzieli, beznadzieja.
    Trójeczka miała odcięcie zapłonu ale tak jak piszecie, jak przychodzą to wiedzą jak to ominąć. Niestety nie miałem nic "wyjącego" i to błąd bo MOŻE by pomogło.
    Jedno jest pewne: nie była to przypadkowa kradzież. Auto było parkowane na końcu ślepej uliczki gdzie przychodzą tylko mieszkańcy i nikt przypadkowo jej nie wyhaczył, więc musieli je namierzyć i obserwować. Wiedzieli jak po cichu otworzyć bramę itd.
    Nigdy go nie zostawiałem w warsztacie na dłużej jak pół dnia i to jeden raz w CNF na Osowej a drugi na wymianę opon u mechanika, którego znam już długo bo jeżdżę tam ze wszystkim co mam.
    Jak się dłużej zastanowić to każde zabezpieczenie jest tylko UTRUDNIENIEM. "Ludzie" co się parają tym procederem i robią to "profesjonalnie" zawsze będą mieli sposoby.
    Ja w następnym samochodzie zakładam autoalarm na ultra dźwięki i po prostu chamską blokadę skrzyni biegów! Tak, bolec stalowy i już, niech popier**ją na wstecznym.

    Tak czy siak nie ma jej... Najgorsza jest ta dziura która pozostaje w tobie i kłucie w żołądku bo dla nas każdy samochód jest członkiem rodziny. I teraz jak mój trzyipółletni synek pyta gdzie jest nasz audika to bym tym gnojom kazał odpowiedzieć!
    Dzięki wszystkim za słowa otuchy!
    Ukradli zbóje...!

  9. #49
    kaiserman's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Przeszukuj allegro może się odnaleźć i to mowie poważnie tylko cały kraj nie tylko pomorze części felgi itp.. Ale to mogą wznowić śledztwo nawet za dobry kawał czasu…
    A blokady skrzyni nie polecam serio to idzie szybko ominąć. A autko było ubezpieczone?? Może się odnajdzie jeszcze nie długo… a brama u Ciebie pod domem to na pilota? Zamykana na grubą kłódkę?
    Ja żyję
    "Jeżeli problem Można rozwiązać - nie ma się czym martwić. Jeżeli problemu nie można rozwiązać - nie ma się po co martwić"
    ----Profesjonalne pranie tapicerek samochodowych wykładzin dywanów itp.----
    ****Karcher****

  10. #50
    kazikdolny's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gdańsk/kazimierz dolny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kaiserman Pokaż post
    Przeszukuj allegro może się odnaleźć i to mowie poważnie tylko cały kraj nie tylko pomorze części felgi itp.. Ale to mogą wznowić śledztwo nawet za dobry kawał czasu…
    A blokady skrzyni nie polecam serio to idzie szybko ominąć. A autko było ubezpieczone?? Może się odnajdzie jeszcze nie długo… a brama u Ciebie pod domem to na pilota? Zamykana na grubą kłódkę?
    Szczęściem było ubezpieczone ale po kosztach czyli w sumie oddali połowę wartości... bo było naprawdę warte.
    Brama na pilota pod blokiem małym. Nie wiem po co to pozakładali bo zwykłym imbusem to otworzyli. A jak mozna ominąć bolec w skrzyni??? Chyba trzeba rozkręcać wszystko nie?
    Ukradli zbóje...!

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •