Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 15

Temat: Obszywanie foteli skórą

  1. #1
    acidofilia's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pdkrpckie
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Obszywanie foteli skórą

    co s?dzicie o takiej propozycji go?cia: http://allegro.pl/obszywanie-foteli-...687872382.html, oczywi?cie nie m?wi? ?e akurat u niego, ale naprawde ci??ko dosta? fotele w sk?rce w zadowalaj?cym stanie wiec mo?e poprostu taka opcja ? zamiast szuka? po ebayu czy dawa? 2500 z? za komplet to mo?e tak to zrobi?, tylko pytanie czy mo?na dosta? takie materia?y profesjonalne i wytrzyma?e ?eby si? nie zawie??, ?rodeczek z alcantary ?eby dupa nie poci?a i reszte sk?rka, poza tym my?l? ze w?o?enie jakiej? maty podgrzewaj?cej przy okazji te? jest mo?liwe i mamy siedzonka podgrzewane sk?rzane za ok 1400 z?, poddaje temat do dyskusji.

    ---------- Post dodany 08-10-12 o 14:13 ----------

    znalaz?em co? takiego jeszcze u niemc?w ale tu widze go??ie robi? naprawd? konret, ale cena us?ugi plus cena przesy?ki, mo?e wyj?? kosmos
    http://www.ebay.de/itm/LEDERAUSSTATT...item1c0c0764eb
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 20:32

  2. #2
    dkamosinski's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice/cork, ire
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Mnie dziala, a taki kosmos to wam zrobi fly-tm jak dobrze zagadacie. I koszty nizsze. Robota rowniez profi, wtsraczy popatrzec na moje stolki

    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    Ostatnio edytowany przez czaro10 - 08-10-12 o 19:11 Powód: poprawa nicka

  3. #3
    Gregorski3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    W aukcji jest napisane,że obszycie eko skóra a to straszna lipa.Wytrzymałośc jest kiepska szybko sie wytrze itp.Zdecydowanie nie polecam.Jak robić to tylko na skórze samochodowej bo szkoda kasy na podróbki.
    Masz prawo do własnego zdania
    Inni mają prawo mieć je w dupie
    BYŁO
    1.9 TDi AHF 150KM 320Nm
    JEST
    A4 B6 1.9 AVF 160KM 350Nm

  4. #4
    acidofilia's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pdkrpckie
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gregorski3 Pokaż post
    W aukcji jest napisane,że obszycie eko skóra a to straszna lipa.Wytrzymałośc jest kiepska szybko sie wytrze itp.Zdecydowanie nie polecam.Jak robić to tylko na skórze samochodowej bo szkoda kasy na podróbki.
    ok zgodzę się, że ta akurat aukcja to lipa ale są przecież firmy które robią to mam wrażenie konkretnie, choćby tu http://www.carlex.pl/ + podgrzewanie foteli, tylko jeszcze nie wiem jaka kasa

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dkamosinski Pokaż post
    Mnie dziala, a taki kosmos to wam zrobi flaytm jak dobrze zagadacie. I koszty nizsze. Robota rowniez profi, wtsraczy popatrzec na moje stolki
    o jakich pieniądzach mówimy ? interesuje mnie obszycie foteli, kanapy i boczków plus grzanie tyłka

  5. #5
    acidofilia's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pdkrpckie
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    haha zapytalem w firmie Carlex o to ile by wyszło za obszycie i mate podgrzewająćą oto co odpisali:
    Witam,
    Koszt wykonania tapicerki skórzanej w pakiecie standardowym do VW Passata to 6396,00 zł brutto (5200,00 zł netto). Cena ta zawiera wykonanie tapicerki dwóch przednich foteli, kanapy, podłokietnika, elementów tapicerowanych boczków drzwiowych oraz mieszka. Do kompletu oferujemy obszycie kierownicy gratis. W cenie do wyboru jest około 100 kolorów skóry z próbnika podstawowego Carlex Leathers. Istnieje możliwość dowolnego łączenia kolorów, wyboru koloru nici. Brak dopłat za skórę perforowaną. Wykonanie środków foteli z Alcantary łączy się z dopłatą wysokości 738,00 zł brutto (600,00 zł netto) zł za komplet.
    Cena za montaż ogrzewania dwóch przednich foteli to 1230,00 zł brutto (1000,00 zł netto).
    Czas wykonania usługi to jeden dzień.
    Zachęcam do skorzystania z usługi wizualizacji wnętrza, wykonywanej przez grafików z naszego studia projektowego.

    NIE PINIONDZE A WYGODA CO NIE ?

  6. #6
    Gregorski3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    I własnie taka jest różnica między eko skóra ja dobrej jakości skórą samochodową.Jak zawsze jakość kosztuje.
    Masz prawo do własnego zdania
    Inni mają prawo mieć je w dupie
    BYŁO
    1.9 TDi AHF 150KM 320Nm
    JEST
    A4 B6 1.9 AVF 160KM 350Nm

  7. #7
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    naprawdę PRO obszycie dobrymi materiałami ceny zaczynają się od 3tys zł.
    6tys zł to nie wiem z czego oni to robią

    mój znajomy ostatnio w coupe obszywał, zrobili mu wszystko łącznie z kierownicą boczkami drzwi i gałką zmiany biegów. Robota naprawde profesjonalnie zrobiona, gwarancja itd, cena: 3600zł

  8. #8
    dkamosinski's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice/cork, ire
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Dobrej jakosci skora, nappa wyglada prawie jak oryginal Audi na fotele kanape I boczki to 2000 jakby ktos chcial zrobic samemu


    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

  9. #9
    kacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    co do wykonania polecam znajomego który zrobił mi kierownice i mieszek, pytałem ile by chciał za siedzenie to powiedział że w granicach 300-500zł w zależności jaki materiał

    http://www.tapmax.pl.tl/

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny Obszycie foteli

    Cześć.
    Nowy pomysł, nowy plan, nowe pytanie.
    Z pewnością ktoś z was obszywał wnętrze auta alcantarą i/lub skórą. Zachorowałem na odrobinę luksusu na swoich beżowych, materiałowych fotelach. Na razie chodzi mi po głowie obszycie boczków alcantarą w kolorze identycznym lub podobnym do fabrycznego, kierownicy i mieszka alcantarą, foteli (boki skóra, środek alcantara, żeby tyłek się nie przyklejał) oraz tylnej kanapy. Czy ktoś z własnego doświadczenia może powiedzieć jaki to sumaryczny koszt? Wiadomo, że można to sobie zrobić za furę kasy, ale to nie sztuka. Zależy mi na dobrej jakości zarówno materiałów i wykonania przy rozsądnej cenie za usługę.
    Zapraszam do dyskusji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •