Sonda: Który/e zapach/y, według Ciebie, jest/są najładniejszy/e ?

Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 207

Temat: CALIFORNIA SCENTS - Opinie/Ankieta

  1. #1
    Qid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    145 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny CALIFORNIA SCENTS - Opinie/Ankieta

    Witam,
    Po uzgodnieniach z Kolegą moderatorem, który prowadził grupowe zamówienie, zapachów: "CALIFORNIA SCENTS", postanowiłem założyć nowy temat i umieścić w nim ankietę pt.,,Który/e zapach/y, według Ciebie, jest/są najładniejszy/e ?". Temat, oraz ankieta, ma na celu przedstawienie, który/e zapach/y polecacie, a które stanowczo odradzacie, aby osoby chcące w przyszłości kupić sobie zapachy: "CALIFORNIA SCENTS", miały obrazowe rozeznanie.
    Ostatnio edytowany przez Qid - 20-01-13 o 22:50

  2. #2
    Marcin_BP's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin / BP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    76 razy
    Podziękował
    61 razy

    Domyślny

    Zapach kwestia gustu Mi osobiście przypadł do gustu Coronado Cherry

  3. #3
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    nie polecam zapachu orange blossom od dwóch dni jest w pomieszczeniu metr na metr jakim jest WC i nie czuć go kompletnie
    w postach dobrze będzie pisać jak długo zapach sie utrzymuje no i rzecz jasna, których należy omijać by się nie sparzyć

  4. #4
    wilda's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    krakow
    Auto
    Dzikuska
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    520 razy
    Podziękował
    664 razy

    Domyślny

    jak dla mnie coronado cherry jest przereklamowane..zapach za syntetyczny i szybko mnie meczy..ale co kto lubi..natomiast z fresh linen jestem mega zadowolona..faktycznie pachnie swiezym praniem moze bawelna..i utrzymuje zapach juz z trzy miesiace...mam dwie nowe puchy na zmiane zapchu a to tak pachnie ze szkoda wyrzucic
    Ojca oszukasz. .matkę oszukasz. .ale Kaliego nie oszukasz

  5. #5
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Hmm jeżeli mogę coś wtrącić to ankieta jest bez sensu Jeżeli oceniacie trwałość- to jeszcze pół biedy ale zapach? Przecież tutaj działa zasada- ile osób tyle zdań To tak jakby założyć ankietę, które perfumy ładnie pachną a które nie Ja również nie lubię coronado cherry i uważam, że jest przereklamowane (nie znoszę migdałowej nuty, którą tam wyczuwam). U siebie wożę Napa Grape i to chyba jeden z nielicznych zapachów CS, który mi odpowiada. Dużo bardziej jednak wolę Areon Ken guma balonowa


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  6. #6
    pkosc's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiolka Pokaż post
    nie znoszę migdałowej nuty, którą tam wyczuwam
    Dokładnie dlatego zaraz jak otworzyłem ten zapach opchnąłem go koledze potem nie kupiłem dla siebie już żadnego zapachu z CS. natomiast od jakiegoś czasu kupuję MY SHALDAN (z resztą z polecenia Wildy ). pachną bardzo długo i świeżo. może małym minusem jest to że nie ma ogranicznika zapachu ale radzę sobie tak że na początku obcinam trochę to wieczko żeby nie było całe otwarte. a później wraz z upływam czasu i zapachu otwieram całe. i znów pachnie tak jak wcześniej

  7. #7
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    obecnie mam xtreme arctic ice i pachniało po otwarciu puszki przez dobę, zapach sie ulotnił ?obecnie puszka zwietrzała, otworzyłem kolejna puszkę xtreme arctic ice i to samo
    co do samego zapachu to ładny, odświeżający
    trwałość mizerna- nie polecam

    co do zapachu który warto wypróbować squash blossom - Kwitnące kwiaty
    ma bardzo przyjemny odświeżający zapach
    puszkę którą kupiłem z pierwszej tury wsadziłem do samochodu służbowego i do tej pory jeszcze go czuć a zleciało kilka mies.
    sam kupiłem teraz 5 szt. tego zapachu
    z góry polecam

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  8. #8
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    kolejny zapach trafił bardzo szybko do śmietnika jest to hollywood tropicana, kompletnie nie pachnie nawet po zdjęciu ogranicznika
    jego miejsce zastąpił balboa bubblegum i szczerze powiem jest mega fajny, zapach jest identyczny jak różowa orbit dla dzieci w listkach bardzo popularna kila lat temu, trwałości jeszcze nie znam ale intensywność jest porównywalna do wisienki

  9. #9
    blacksline's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shell :)
    Auto
    Audi biturbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wilda Pokaż post
    jak dla mnie coronado cherry jest przereklamowane..zapach za syntetyczny i szybko mnie meczy..
    wsiadłem do auta kolegi... unosił się z fermentowany zapach cherry.. taki cudowny, że wolałem jechać tramwajem
    wszystko rozumiem zapach kwestia gustu..

    ale nie ma sensu się spuszczać kto co woli..
    Ankieta.. jest bez sensu.. ,bo nie mogę wybrać mojej choinki wunder baum new car

  10. #10
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Otworzyłem właśnie Coronado Cherry z ostatniego zamówienia i jestem bardzo zawiedziony. Dziwię się, że ten zapach może się większości tak podobać. Na mój nos pachnie migdałowym aromatem do pieczenia ciast, a na pewno nie żadną wiśnią, nie wiem czy w ogóle trzymać go w aucie bo mi się nie podoba. Co do intensywności też mega szału nie ma, chociaż może to być spowodowane nie za wysokimi temperaturami (boję się co musi być w zimę). Czuć zapach wyraźnie zaraz po wejściu do auta, po chwili już marnie, regulator na maxa.

    Wcześniej miałem Shasta Strawberry kupiony u CarOK na V OP i pachniał dużo bardziej intensywnie, powiedzmy, że do teraz (niecałe 2 miesiące), ale faktycznie im niższe temperatury, tym pachniało słabiej. Zapach bardzo fajny, przed zakupem przewąchałem chyba 10 zapachów i padło właśnie na Strawberry (nie było Coronado Cherry, więc nie wiedziałem jak pachnie.
    Głos oddany na truskawkę, chociaż chętnie sprawdzę jeszcze fresh linen i balboa bubblegum.

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •