Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 27

Temat: SHELL Rzeszow :) i proxa :D

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny SHELL Rzeszow :) i proxa :D

    noo i kolejny story proxy...

    Kazdy wie ze ja zadziorny nie jestem ale dzis GLUPIA BABA WYPROWADZILA MNIE Z ROWNOWAGI !!! aaaaaaaaaaaaaaa.... juz mowie co i jak

    20:30 wpadam na stacje pan pyta co ja mowie olejek... do pelna ? ja mowie tak tak az pod korek ... no i gosc leje leje (bardzo spoko gosc pogadalismy sobie nawet ) az przela.. ze sie wylalo hahaha no ale mowie spoko wkoncu na full

    ide do kasy... tam dwie paskude BABY !!!! fuuuuuuuuuu daje karte kredytowa MAMY bo powiedziala zebym wzia i zatankowal do pelna... no i tak zporbbilem jedna pinda patrzy na karte i mowi ze ja tego nie przyjme.. a ja ZE CO ! a ona ze nie wiec powiedzialem moment...

    skoczylem po tel dzownie do mamuski mowie ze baba nie chce mnie skasowac,,, no to ja do babki juz wtedy z ryjem .. ze masz babo tel i pogadaj z matka... a ona nie ... a ja no to co mam zrobic.. a ona kezdz pan do bankomatu wybierz i wroc... no to ja do niej .. ok ale placisz za prowizje a ona nie... no to ja do niej przed oczy karte i mowie CO TU DO KUTWY JEST NAPISANE a ona ... Danuta Proksa a ja mowie no ok... pokazuje moja karte i CO TU JEST NAPISANE ? a ona DAriusz Proksa .. i ja do niej czy nie widzisz podobienstwa ... co ty myslisz ze jestem biedne dziecko co karte zawalilo matce i chce zatankowac Audi !! a ona ze jej to nie interesuje musi byc wlasciciel ... no wiec... mowie matce wpadaj bo inaczej sie nie rusze... matka sie zabrala.. .a ja lasce zrobilem obore na stacji (co mi sie naprawde nie zdaza... bo jestem spokojny) i mowie jej ze ide do auta czekac na matke... a ona tylko niech pan nie ucieknie a ja do niej z usmiechem na buzi WAL SIE glupia...

    siedze w aucie gadam z kumpela a laska chyba myslala ze po kogos dzownie zeby ja obic... i tez zaczela dzownic... i nagle jakis ****k w golfiku przybiegl... al enie wiedzialem jeszcze kto to ... moja matka wpadla... idzie do kasy a laska domnie niech pan da karte ta na punkty ... nie wiem jak sie zwie... smart czy matiz a ja masz... i zaczyna kasowac matki karte ... a ja A dowod sprawdz babo dowod bo to moze kots z ulicy... a ona nie a ja sprawdz i juz bo dzownie do kierownika... (jakis gosc caly czas za plecami mi sie kreci) ona wkoncu sprawdzila... i mowie jej no juz lepiej bo na dobra sprawe kazdy mogl prawda

    wychodzac powiedzialem kolesiowi dzieki wielkie temu co mi nalewal do baku ... a on spoko i przeprasza za kolezanke.. a ja do niego ze spox miala trudne dziecinstwo on sie usmial ... i jeszcze wolam go do autka ... ty co to ten pajac w golfie sie tak kreci ... przy kasie... a on domnie ze to facet tej laski CZAICIE LASKA ZADZOWNILA PO KOLESIA BO BALA SIE ZE MLYN ZROBIE taki na nia nakrzyczalem no i mowie gosciowi ... to powiedz temu koleszce ze naprawde mu wspolczuje ze ma taka laske... on sie zasmial i narka ...

    no i pojechalem do domku ... teraz wytlumaczenie !!! wiem ze nie mialem racji bo niektore stacje wymagaja wlascicela karty ... i nie mozna zawsze placic czyjas karta... ale ja mam taki charakter ze jak sie upre... to koniec !! noo i musialem wyladowac na kims zlosc...

    ale zato baba bedzie miala zemna przewalone jak bede tylko w Rzeszowie bede tankowal unich ... i za kazdym razem jak ona bedzie na zmianie... i jak mnie nie poprosi o dowod ... (ze to moja karta) to za kazdym razem dostanie zjebke... jak chce byc taka wedlug regulaminku ma przesrane hhihihihihi

    [ Dodano: Sro 19 Kwi, 2006 22:37 ]
    ps wowo moj najdluzszy post chyyba odkad jestem wow
    420 500 km
    1

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, boze.. naprawde MADA FAKA jestes - az sie Ciebie boje poznac!!

    btw: ona miala racje - slyszna racje do do karty - moglo jej grozic nawet wyrzuceniem z pracy i dalsze konswekwencje i nie chodzi o stacje ale o wszystkie sklepu itp. na ktorych mozna placic plastikiem.
    Szkoda dziewczyny ze na nia tak nakrzyczales
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Hyundai
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    + za akcje Trzeba się czasem odstresować. Ale tak poważnie to trochę przesadziłeś
    A3 in progress...

  4. #4
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    oj wiem wiem :_) ale nie jestem taki straszny spoko zapytaj kazdego ja mily jestem i spokojny,... poznacie mnie zobaczycie

    wiem ze pani miala racje ... ale
    po 1 chciala przyjac pozniej karte od babki ktora niewiadomo skad sie wziela nie sprawdzajac jej danych ... za to tez mozna poleciec z pracy...
    po 2 moglem wziasc babcie z chodnika i powiedziec zeby przyszla zaplacic... i pewnie laska by ja skasowala...
    po 3 mogla z matka pogadac... przez tel..
    po 4 mogla widziec moj dowod... DARIUSZ PROKSA !! jak byk

    po 5 zjechalem ja miedzy innymi niue za to ze mnie nie skasowala ale za to ze byla bardzo niemila naprawde nawet nei wstala jak mnie kasowala tylko plaszczyla ****...
    ja do niej usmiechniety dziendobry ... a ona cos tam burknela jej kumpela tez jakas frik... :\ wiec ogolnie pojechalem po niej za to ze jest taka niemila.. a karta wiem ze miala racje ale ja nie lubie sie przyznawac do bledu ihhihihi
    420 500 km
    1

  5. #5

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Dlatego tankuj na STATOIL ;] .. mila obsluga.. w 100% profi

  6. #6
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    hehehe... Ze Tobie chcialo sie taki esej pisac :tongue: . Moze chcesz moja magisterke skonczyc, bo cos urwalam w pol zdania i nie wiem co dalej??
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  7. #7
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dorotek
    hehehe... Ze Tobie chcialo sie taki esej pisac :tongue: . Moze chcesz moja magisterke skonczyc, bo cos urwalam w pol zdania i nie wiem co dalej??
    spoko wez na bemowo notkatki moze bede wczesniej nad morzem to sie ugadamy hahah
    420 500 km
    1

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja tez mysle ze miala racje ale z 2 strony jak jej pokazujesz karte "danuta" Proksa i potem "zdzisek" Proksa to chyba widzi ze to nie kradzione tez mogla juz ustapic,,,,

  9. #9
    Abdul from Dubai Fanta's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi A6 Dubai Style
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Proxa, boze.. naprawde MADA FAKA jestes - az sie Ciebie boje poznac!!

    btw: ona miala racje - slyszna racje do do karty - moglo jej grozic nawet wyrzuceniem z pracy i dalsze konswekwencje i nie chodzi o stacje ale o wszystkie sklepu itp. na ktorych mozna placic plastikiem.
    Szkoda dziewczyny ze na nia tak nakrzyczales
    Nie masz cie co bac, w real jest potulny jak baranek hehehe, przynajmniej jak z nami hehe

  10. #10
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fantass
    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Proxa, boze.. naprawde MADA FAKA jestes - az sie Ciebie boje poznac!!

    btw: ona miala racje - slyszna racje do do karty - moglo jej grozic nawet wyrzuceniem z pracy i dalsze konswekwencje i nie chodzi o stacje ale o wszystkie sklepu itp. na ktorych mozna placic plastikiem.
    Szkoda dziewczyny ze na nia tak nakrzyczales
    Nie masz cie co bac, w real jest potulny jak baranek hehehe, przynajmniej jak z nami hehe
    tacy sa najgorsi ...hehehe juz wspolczuje niemcom jak tutaj kiedys przyjedziesz ,zaraz cie do sadu pozwia ....tak trzamac

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •