Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 49

Temat: sprzęgło dwumasowe na sztywne

  1. #21
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    warto powiedziec, ze te skrzynie padaja na standardowym sprzegle czesciej niz przecietna w porownaniu do innych skrzyn tego samego producenta

  2. #22
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Ja tak jeżdżę swoim MK2 TFSI i mało tez nie mam bo ostatnio było 330KM i coś ponad 400NM w 4 kółkach. I tutaj mówię o benzynie. Bo w TDI to już spokojnie ponad 10szt zrobiłem na tym samym zestawie z tarcza organiczną. I jeżdżą auta do dziś. Niektóre były robione bardzo dawno temu. Dlatego opinia o jednomasie "że jest be" jest zła!!
    a powiedz czy golfem równie często strzelasz ze sprzęgła ?

  3. #23

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rapix Pokaż post
    a powiedz czy golfem równie często strzelasz ze sprzęgła ?
    A jak myślisz po co robiłem starego golfa 2 z tym silnikiem, żeby jeździć do sklepu po bułki . Ja auto używam w następujący sposób. Rozgrzewam motor i jadę na miasto kilować Audi A3 TFSI . Dlatego dziwię się Waszym opinią.
    Mam tylko nadzieję że Patryk napisze dokładnie z jakim sprzęgłem mieli problem, bo to jest bardzo ważne podając takie negatywne informacje.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  4. #24

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Korzystalismy ze sprzegla Sachs Performance z jednomasowym kołem. Tak jak napisałem skrzynie 02M/Q nie sa zaprojektowane do jednomasowego koła. Nie bez przyczyny jest napisane na kole Sachs Performance "Only for Motorsport, Not for Street USE". My sie o tym przekonalismy. Od czasu kiedy stosujemy nowe ori koła zamachowe z tarcza i dociskiem Sachs Performance nie mamy najmniejszy problemow ze skrzyniami biegów.

    To są nasze doswiadczenia. Jak zrobicie to Wasza sprawa.
    AXX - 445Ps

  5. #25
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    A jak myślisz po co robiłem starego golfa 2 z tym silnikiem, żeby jeździć do sklepu po bułki . Ja auto używam w następujący sposób. Rozgrzewam motor i jadę na miasto kilować Audi A3 TFSI . Dlatego dziwię się Waszym opinią.
    Mam tylko nadzieję że Patryk napisze dokładnie z jakim sprzęgłem mieli problem, bo to jest bardzo ważne podając takie negatywne informacje.
    Borysa jak pytałem to mówił ze te sprzęgło się nie nadaje stad moje pytanie...

  6. #26

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez CompSport Pokaż post
    Korzystalismy ze sprzegla Sachs Performance z jednomasowym kołem. Tak jak napisałem skrzynie 02M/Q nie sa zaprojektowane do jednomasowego koła. Nie bez przyczyny jest napisane na kole Sachs Performance "Only for Motorsport, Not for Street USE". My sie o tym przekonalismy. Od czasu kiedy stosujemy nowe ori koła zamachowe z tarcza i dociskiem Sachs Performance nie mamy najmniejszy problemow ze skrzyniami biegów.

    To są nasze doswiadczenia. Jak zrobicie to Wasza sprawa.
    Czyli rozmawiamy o dwóch różnych kołach jednomasowych. Jednomas Sachs Perfomance rzeczywiście powoduje drgania i ja go nawet nigdy nie próbowałem zakładać za względu na jego pracę. Ja mówię zupełnie o czym innym i jednak jest to zupełnie inne sprzęgło które znajduje zastosowanie do aut seryjnych na drogę. I to sprzęgło daje radę.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rapix Pokaż post
    Borysa jak pytałem to mówił ze te sprzęgło się nie nadaje stad moje pytanie...
    Tzn, które ??
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  7. #27
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Czyli rozmawiamy o dwóch różnych kołach jednomasowych. Jednomas Sachs Perfomance rzeczywiście powoduje drgania i ja go nawet nigdy nie próbowałem zakładać za względu na jego pracę. Ja mówię zupełnie o czym innym i jednak jest to zupełnie inne sprzęgło które znajduje zastosowanie do aut seryjnych na drogę. I to sprzęgło daje radę.
    Czyli jakie? Wymagasz od innych napisania co zakładali to sam też się pochwal

  8. #28
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    kingsoft-grucha - ten zestaw który ma u siebie borys nie wiem czy jest taki sam jak u Ciebie w aucie ?
    dodam nie jestem przeciwnikiem koła jednomasowego, szukam alternatywy dla siebie, do tej pory mam założoną tarcze spiekową (4łopatkową) do seryjnego docisku i dwumasu... wszystko ok ale po sezonie startów dwumas jest do wymiany...

  9. #29

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez morgan Pokaż post
    Czyli jakie? Wymagasz od innych napisania co zakładali to sam też się pochwal
    Zakładam koła serii VALEO. Tam koło jest metalowe ( i tak lżejsze od dwumasu) więc nie ma problemu żeby je wyważyć. Docisk jest na systemie Sachs i tarcza organiczna lub kevlarowa.

    P.S. Jak u borysa na tej mocy co ma obecnie to sprzęgło trzyma i wytrzyma jeszcze długo, to ja osobiście będę pod mega wrażeniem i na pewni nigdy do swojego auta nic innego nie włożę. A klienta tez będę namawiał. Zamontowałem dokładnie 16 zestawów do TDI ARL ASZ ze skrzynią 6bieg. 4 sztuki jeżdżą w TFSI. No cóż ja też jestem firma więc nie mogę komuś zaproponować czegoś czego wcześniej nie sprawdziłem.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez CompSport Pokaż post
    To są nasze doswiadczenia. Jak zrobicie to Wasza sprawa.
    Propozycja, jak będziesz miał następnym razem TDI (od tego zacznijmy) to jak chcesz to odezwij się do mnie, ja wyślę Ci ten zestaw bezgotówkowo. Jak będziesz zadowolony zapłacisz (po kosztach), jak nie odeślesz.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  10. #30
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rapix Pokaż post
    Borysa jak pytałem to mówił ze te sprzęgło się nie nadaje stad moje pytanie...
    Nie tworz historii kolego. Ja Tobie napisalem, ze sie nie nadaje?? Jedyne co napisalem to ze do strzelania przy quatrro nie polecam bo nie da rady za dlugo jak praktycznie kazde sprzeglo nie wyczynowe.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •