Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 27 z 27

Temat: [8L] Skaczą obroty na biegu jałowym

  1. #21

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zaworek ma puszczać tylko w jedną stronę i trzeba go wyjąć. Chociaż wątpię żeby to była jego wina. Objawy jego uszkodzenia to raczej nierówna praca, wypadanie zapłonu i zasysanie korka oleju. Ale sprawdzić nie zaszkodzi i dodatkowo tez zrobić szczelność dolotu.

  2. #22

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Przepływka i przepustnica wyczyszona zadaptowana poprawy nie ma wyskoczył błąd dv co najlepsze dv zmieniałem jakiś czas temu bo wyskoczył cheeck zaworka nie sprawdziłem od odmy tylko

  3. #23

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A sprawdziłeś fizycznie DV? U mnie po pół roku padła nówka ori. Pozostaje Ci ten zaworek (też potrafi powodować taki błąd) i sprawdzenie szczelności, kompresorem najlepiej.

  4. #24

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    dv sprawdzone jest okej nie puszcza,myślę jednak ze to będzie zaworek ten w trójniku od odmy bo od zakupu ten problem był nie jest to jakas wada bo auto chodzi bardzo ładnie i poza tym ze raz na jakiś czas na postoju z 750 obr skocza do 900 jakos nie przeszkadza bo podczas jazdy tego nie ma,auto nie szarpie ani nie gaśnie ale wolałbym żebył było perfekto.Na początku myślałem ze to węzę z kolankiem i trójnikiem pod kolektorem bo były tak zjedzone ze praktycznie tego nie było dopiero zobaczyłem jak się zainteresowałem tymi skokami ale po wymianie problem został troszkę się uspokoiło ale zaworka nie pomyślałem żeby sprawdzić jutro będę miał zaworek wieć dam znać mam jeszcze pytanie jak czyściłem przepustnice elektroniczna powinna być po zdjęciu zamknięta całkowicie ? i drugie u mnie z tego co pamiętam zaworek jest zielony jak będę miał szary coś złego może się stać czy nie ma wpływu ?

  5. #25

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mateusz173 Pokaż post
    zaworek jest zielony jak będę miał szary coś złego może się stać czy nie ma wpływu ?
    Jak będziesz kupował zaworek to tylko ori w ASO. Ja wymieniałem na zielony, taki jak był. Zamienniki są gówno warte i jeszcze więcej problemów powodują.

  6. #26

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Zaworek zmieniony co prawda był już skończony ale te skoki obrotów tylko na postoju z 750/60 do 900 nadal są nie mam pojęcia co to może być za pewne jakas głupota nie miał kiedyś ktoś czegoś takiego ze silnik chodził idealnie równo ale co jakoś czas był podskok obrotów?

  7. #27

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam panowie sprawa ogarnięta termostat był winny na postoju pokazywał 90 podczas jazdy ledwo 70 i wariowala audi mam jeszcze pytanie mam błąd shareware version. To decode all Dtcs P0441-35-00 please register activate. Mogło to wyskoczyć przez to że zmieniałem uszczelke między przepustnica a kolektorem? Ale kostki nie odczepialem co to wgl za błąd

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •