Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: Jaka Nawigacja na Smartfon Android 4.0

  1. #31
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    szybkosc i miodnosc, to moim zdaniem ciagle Sygic
    Sam używam sygicia obecnie 13
    Mapy są z września 2013 a nie na niej paru dróg a nawet obwodnicy która jest zmianą trasy drogi wojewódzkiej która istnieje z 2 lata co mnie mega zaskoczyło
    Kolejną rzeczą jest myk że jak miałem zainstalowaną 12stke to przy probie jej zaaktualizowania lub odinstalowania i zainstalowania tej samej wersji z nowszą mapą jest kaszana bo juz takiej operacji nei da sie zrobić gdyż nawigacja chyba pamieta jakby nasze ip telefonu czy coś i lipa albo kupujesz legal albo nie zaistalujesz ponownie ;/
    Stąd byłem zmuszony zainstalować 13 jest ok nawet troche lepsza niż 12 ale jedną z moich tras dalej przelicza w tai sam głupkowaty sposób
    poza tym co wyżej napisałem to ma tez sporo zalet
    szybko sie łączy
    ma 3d
    ma asystenta pasa ruchu
    jak juz przetrzelisz droge to nie namawia cie w kółko zawróć zawróć tylko przeliczy dość szybko nową trase
    i pewnie jeszcze pare rzeczy których nie używam
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



  2. #32

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja też używam sygnic'a . Jeszcze mnie nie zawiodła tak że polecam jeśli chodzi o navi na telefon

  3. #33
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA

    Domyślny

    z całkowicie darmowych polecam 'yanosik'
    z płatnych 'naviexpert' - notabene najlepsza nawigacja na adroida dla polski.

  4. #34
    marszal12321's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Ja jeszcze mogę polecić iGo z mapami Navteq. Tylko zmieniamy na nim profil na ciężarowy i możemy ruszać w trasę. Dobrze czytacie, że cieżarowy bo wtedy pewność, że nas w pole nie wyprowadzi ani nie poprowadzi żadnymi zadupiami. Sprawdzony sposób. Jesli chodzi o zalety to takie bajery jak glos TTS (z wypowidaniem nazw ulic i kierunkow podczas nawigowania) czy też rzeczywisty wygląd rozjazdów i zjazdów od dawna nie są mu obce i o dziwo nawet sporo jest ich już przynajmniej na śląsku. A asystent pasa ruchu to chyba przed moim narodzeniem już tam był
    Także pobiera swoje dane traffica choć akurat nie są tak rozbudowane jak w AM, wynika to z mniejszej popularności. Dla tych którym Sygic nie przypadł do gustu to jest idealna alternatywa. Bo korzysta z tych samych map a moim zdaniem wygodniejsza obsługa i większa funkcjonalność. No i do wyboru aż 3 dostawców map: TomTom (kiedyś TeleAtlas (Sygic)), Navteq (Europa w AM też korzysta z od nich map - podkeślam, że Europa bo polska jest przygotowywana przez Geosystem) no i lokalny dostawca eMapa ale ta ostatnia to rzadko używana (dużo dróg w Polsce np ale za dużo "pipidów" przez co kiepskimi drogami wyznacza trasy).

  5. #35

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUblin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    W swoim smartfonie korzystam z Yanosika. Dobra nawigacja, darmowa. Znośna grafika. Aplikacja informuje również o zagrożeniach które mogą mnie spotkać na drodze typ: suszarka, wypadki, korki itd. Dobre dopełnienie CB Radio. To co może się nie podobać to pakiet danych który trzeba mieć włączony. Yanosik na bieżąco pobiera sobie trasę z sieci, komunikaty podobnie pochodzą z internetu. Aplikacja którą często wykorzystuje będąc w innym mieście to ta dostarczona przez firmy net. Wspomaga ona wyszukiwanie usług w danym mieście typu stacji benzynowych, mechanika, wulkanizatora, punktu ksero, noclegu itd. Przy wielu wpisach znaleźć można kupony rabatowe obniżające dodatkowo koszt usługi przy płatności można ją sobie pobrać z http://www.firmy.net/aplikacja.html

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •