Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 43 z 43

Temat: Jaki głośnik woofer 200mm do skrzynki w nadkole?

  1. #41
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez k3nio Pokaż post
    w takim razie gdzie mogę go znaleźć?
    Pytaj w dobrych sklepach CarAudio W łodzi dwa sklepy mają głośniki tej firmy w ofercie.

    A jaką kwotę możesz przeznaczyć i czy w gre wchodzi tylko subwoofer w nadkolu?

  2. #42
    k3nio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    myślę że głośnik zewnętrzny też wchodzi w grę tylko wyjściowo myślałem o głośniku który nie będzie zabierał mi bagażnika.
    Tylko czy jest sens wydawania kasy na coś co będzie grało o wiele gorzej niż coś co mogę zrobić na zewnątrz i dźwięk będzie o niebo lepszy. Na razie się zastanawiam ale planuje wydać około 400-500zl na cały zestaw(sub+wzmacniacz)

  3. #43
    mulczas's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam szanowne grono forumowiczów!
    Podepnę się pod temat, bo w sumie to mam podobny problem. Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3, które kupiłem z ori graniem i jakimś radiem Sonego w zestawie. Całość gra bardzo "płytko", za płytko na moje ucho, więc postanowiłem się tym zająć Od razu przepraszam za monolog, ale starałem się wszystko w miarę jasno opisać.
    Z poprzedniego auta mam zestaw głośników 16cm Helix DB 62.1: http://www.ceneo.pl/1173529#tab=spec , subwoofer Clariona SW3013 i wzmak 2 kanałowy Clariona pod tą skrzynkę (niestety modelu nie pamiętam): http://www.mediaexpert.pl/glosniki/s...3013b,id-16921 oraz radio JVC, niestety modelu też nie pamiętam, ale mogę sprawdzić jak zejdę do auta. Radio już zmieniłem, bo JVC miażdży Sonkę, która była wcześniej w aucie, ale zastanawiam się nad systemem głośników. Chciałem podłączyć midwoofery z zestawu Helixa na tył, a na przód poszukać jakiegoś przyzwoitego zestawu 13cm, bo seryjnie takie tam się mieszczą, ale naczytałem się o scenie w aucie i o tym, że głośniki na tył to porażka i lepiej zainwestować w przód plus sub w bagażnik... wcześniej Helixy grały na przodzie i takie rozwiązanie spełniało 100% moich oczekiwań, niestety w A3 nie ma miejsca na 16cm w przód, więc zastanawiam się jak to mądrze rozwiązać. Boję się, że jak zamienię 16 na 13cm na przód to z 13 nie wydobędę takiego brzmienia jak wcześniej dlatego pomyślałem, że uzupełnię scenę o tylne midwoofery i suba. Czy takie rozwiązanie ma wg Was sens? Czy lepiej sprzedać zestaw 16cm i za to kupić coś 13cm na przód?
    Druga sprawa to sub. Ten Clarion, którego miałem wcześniej w Audi 80 B4 spisywał się znakomicie, ale ze względu na jego wymiary zastanawiam się, czy jest sens go pchać w bagażnik zabierając w ten sposób 3/4 miejsca w bagażniku A3... Wyjściem z sytuacji jest zamiana Clariona na skrzynkę w nadkole, np. taki: http://allegro.pl/re-audio-rex-8s4-2...737045138.html tylko nie wiem, czy gra jest warta świeczki, bo jednak Clariona już mam i gabarytowo jednak bez porównania, ale nie wiem, czy mocowo ten w nadkole da radę porównując go z normalną skrzynką? Gdybym nie miał tych wszystkich gratów, które woziłem wcześniej w 80-tce to bym pewnie kompletował wszystko pod granie w A3, jednak szkoda trochę tego sprzętu, które grało bardzo fajnie i boję się, że zmieniając głośniki na mniejsze i suba w nadkole stracę na jakości... nie jestem jakoś mega wymagający, ale cenię sobie czysty i ładny dźwięk.
    Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc, bo ja czym więcej czytam w internecie, tym mniej wiem... z góry dzięki, pozdrawiam.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •