Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: Błąd spalonej żarówki

  1. #31

    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Luban
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Czyli będzie ciężki temat aby to wyłączyć

  2. #32

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limerick - Irlandia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6TDI CAYC

    Domyślny

    Cześć
    W A3 8P 2011 wrzuciłem na drogowe LED-y. Pomijam fakt, czy to jest zgodne z prawem - w końcu to tylko drogowe, a w Irlandii się w zasadzie nie czepiają. Tak więc wrzuciłem, ale oczywiście był efekt "strobo" po załączeniu zapłonu. Czytałem forum i czytałem i jedyna rada to było wyłączenie "diagnozy typu zimnego" co niestety nie wpływało na rzeczywistość w żaden zadowalający sposób. (Korzystałem z OBD eleven). Prawdopodobnie opis konkretnych punktów niekoniecznie odpowiadał stanowi faktycznemu. Rozszerzyłem krąg poszukiwań, i w sterowniku 09 Bajt 27 Bit 5 znalazłem "LED headlights", zmieniłem na "Installed" i problem znikł. Jak na razie nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych.
    Tak nawiasem mówiąc, to poznawanie diagnostyki VAG od podstaw łatwe nie jest. Pomimo że ponad dwadzieścia lat spędziłem na diagnostyce samochodowej, to z VAG-iem nie miałem do czynienia i mam trochę obawy grzebać "na ślepo". Na początek zakupiłem trzy różne testery (kabel VAG, VCDS Viaken i OBD11) i mam nadzieję, że praktyka przyjdzie z czasem

  3. #33

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    audia a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak wymienić żarówki w przednich światłach przeciwmgielnych w polifcie?

  4. #34
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Audi S3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BRC
    Pomógł
    raz

    Domyślny Kontrolka spalonej żarówki

    Witam mam taki problem ze pokazuje mi na fisie że mam spaloną przednią prawą żarówkę kierunkowskazu żarówka dobra lecz po włączeniu kierunku na liczniku miga szybko strzałeczka zielona a kierunkowskazy migają normalnie gdzie mogę szukać przyczyny Pozdrawiam

    - - - Aktualizacja postu - - -

    dziś wymieniłem do pewności na nową żarówkę i bez zmian jak odpalę auto to odrazu wywala błąd ale kierunek miga normalnie

  5. #35

    Data dołączenia
    Aug 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Dzień dobry!

    Mam pewien problem z światłem stop.

    Audi a3 8p 1.9 BLS 2008 listopad ( polift jak w 2009 )

    Na FIS błąd prawego światła stop.

    Co z tyłu - jedna z żarówek nie świeci - po zamianie żarówek na nowe, po przełożeniu jednej z drugą dalej ten sam slot nie świeci.
    Po sprawdzeniu napięcia na wiązce ( po ściągnięciu lampy i wypięciu ) okazuje się, że po naciśnięciu hamulca stop1 ma 12v a stop2 ma 0.4v.

    Co sprawdzić dalej ? Co może być problemem?

    Dodam, że wczesnej ten błąd się pojawiał w czasie jazdy podczas dłuższego hamowania i znikał po chwili.

    Dzięki !
    Ostatnio edytowany przez Montis - 25-08-22 o 20:41

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •