Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: Cala prawda o ASO :/

  1. #11
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    dla mnie to jest masakra gdzie jak gdzie ale W ASO wszystko powinno byc robione na cacy,,, powinni dbac o swoja firme... ale po co... ASO jest tak bandycko drogie ze powinni bardzo sie starac a nie dosc ze sie nie staraja to jeszcze okradaja,,,,
    w sumie w kazdej firmie patrza tylko na kase a nie zrobiona robote i dlatego tez jak ktos grzebie przy moim aucie chce byc na miejscu i miec ich na oku ...a jak sie komus nie podoba ide do innego mechanika a konkurencji jest od zaj...nia wiec sie przewaznie godza

  2. #12
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    dlatego wlasnie sam siedzialem i pilonwalem mechanika przy wymianie paska, filtrow, swiec itd ...troche czasu zeszło, ale przynajmniej mam pewnosc ze wszystko zostalo wymienione....a czy na nowe to nigdy nic nie wiadomo, bo nie wiem co bylo w pudelkach , ale ten mechanior co mi wymienial robil juz inne autka znajomemu i jezdza super... tak wiec i moje jak narazie dobrze sie sprawuje....

    ale juz zdazylem sie przekonac ze nie warto autka spuszczac z oka i pilnowac wszstkich dziadow co przy nim cos ruszaja i patrzec im dobrze na rece..

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •