Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokazane rezultaty 241 do 247 z 247

Temat: Zmieniarka mp3 YATOUR YT-M06

  1. #241
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  2. #242

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8 TFSI - BYT
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam jeszcze jedno pytanie. Nie chcę zakładać specjalnie tematu w sprawie takiej błahostki. Nie mam kodu do tego radia (chorus ze zdjęcia na 24 str. tematu). Przeszukałem książki i nie mogę znaleźć. Jest każda rzecz oprócz tej na której mi zależy ;/ Czy jeśli będę chciał montować taką zmieniarkę i odepnę wtyczkę żeby podpiąć adapter to wskoczy SAFE ? Pytam, bo przy oplu mi wyskoczył, ale na szczęście kod był napisany na radiu.

  3. #243

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam.
    Mam do kolegów prośbę.
    Zakupiłem Audi A3 8L z 1999 roku z oryginalnym radiem na kasety ( AUDI CHORUS - tak pisze na klapce z kasety ) i tu moje pytanie. czy podłącze do niego coś takiego jak z tej aukcji
    http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3...ZDAwODg5OTQ%3D
    Jeżeli tak to czy coś będe musiał przerabiać z kabelkami we wtyczce ?

  4. #244
    Pawelek1994's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi A3 8L 1.9 ASZ
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam.
    Panowie zakupiłem sobie właśnie zmieniarkę cyfrową yatour do radia navi + lecz z uszkodzonym kablem znaczy kostka 8 pin urwana całkowicie i chciałem to dolutować lecz nie wiem jaki kolor kabla do czego. Czy wie ktoś jaki jest schemat kabla zmieniarki yatour do naszych Audiczek? Jedynie udało mi się ustalić opis pinoutów w radiu lecz w kablu jest kilka kolorowych kabli i nie wiem który idzie pod np plus, który pod remote itp. Pomoże ktoś? Wie ktoś może który kabelek gdzie ma być? Lub czy ktoś jest w stanie wysłać mi zdjęcie niebieskiej kostki yatoura od tyłu tak by było widać gdzie idzie jaki kabelek? Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowany przez Pawelek1994 - 03-12-18 o 06:55

  5. #245

    Data dołączenia
    Jun 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Dzień Dobry, podbiję temat, ma ktoś może pinout kabla? Mam taką zmieniarkę, ale z kablem do Fiata i dwa przewody mają inne zastosowanie. Chciałem to przerobić pod Audi...

  6. #246

    Data dołączenia
    Feb 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam czy jest na rynku do kupienia gniazdo usb takie w miejsce zaslepki obok np esp? Chcialbym tam miec mozliwosc podpiecia pendriva szukam w google ale moge znalezc.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  7. #247

    Data dołączenia
    Jun 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    widmo :D
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny Zmiana radia Audi Chorus na radio ze zmieniarką

    Cześć!

    Chciałbym zmienić swoje aktualne radio Audi Chorus I , dokładniej uściślając o takie:

    (Zdjęcie trochę zwężone- pochodzi z internetu)

    Na radio z możliwością podpięcia (nieco już archaiczne rozwiązanie) zmieniarki płyt CD.
    Interesuje mnie radio oryginalne (tak, żeby zachować spójność z wyglądem konsoli) oraz instalacja plug and play, czyli tylko fizyczna zamiana bez większych przeróbek ( poza oczywiście zmieniarką i ewentualnymi kostkami).
    Na forum czytałem, że Chorus II posiada już możliwość podpięcia zmieniarki, ponieważ ma przycisk mode.
    Aktualnie do radia posiadam podłączony oryginalny subwoofer w lewym nadkolu (od początku, nie dokładałem go).

    I tutaj pojawia się kilka pytań.
    Które radio będzie odpowiednie? To znaczy będzie spełniało przyjęte przeze mnie założenia. Chorus II czy może Concert ? Czy nie będzie problemu z regulacją głośności tak jak dotyczy to chorusa I? Bo aktualnie posiadam ten problem; co prawda wiem jak go rozwiązać ale myślę o tej zmieniarce.
    Czy znajdzie się jeszcze zmieniarkę która "podejdzie" i będzie współgrać?
    Chciałbym mieć zmieniarkę na fizyczne płyty CD a nie emulator.

    EDIT

    Doczytałem co nieco, temat trochę nie warty zachodu.
    Zatem szukam oryginalnego radia które będzie plug and play, będzie pasowało do konsoli oraz pozwoli na podłączenie emulatora, na przykład tego klasyka: YATOUR YT-M06
    Jest trochę tego na allegro i nie bardzo wiem co wybrać


    Za poświecenie czasu na przeczytanie tego posta i ewentualne odpowiedzi serdecznie dziękuję
    Ostatnio edytowany przez 3li45z - 17-04-22 o 12:43

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •