Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: DSR5001 (cyfrowy polsat) kto ma liste nowa... POMOCY

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny DSR5001 (cyfrowy polsat) kto ma liste nowa... POMOCY

    hej ... jak w temcie transponder czy cos sie zmienilo i wyslzy nowe listy na (tunery satelitarne) no i mam DSR5001 to podobno odpowiednik FERGUSONA ... ale jakiego to nie wiem chyba AF-4018 SE i prosilbym o pomoc ludzi ktorzy wiedza cos otym zeby mi dac liste... listy znam z tad http://upload.dvhk.pl/ alenie wiem ktora do mojego ...

    [ Dodano: Pią 21 Kwi, 2006 19:43 ]
    ps albo jakis kontakt do kogos kto to czai
    420 500 km
    1

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    musisz wiedziec co masz, zeby mozna bylo szukac konkretnej listy. ale na zadnego DSR-a aktualnej z wczoraj lub dzisiaj nie znalazlem
    ale:
    Obecnie po zmianach ułożenie kanałów na poszczególnych transponderach wygląda następująco:

    transponder 11158 V - Polsat, Polsat 2, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat ZiU, TV Puls, CNN).

    transponder 12188 V - Jetix Play, Extreme Sports, Discovery, Animal Planet, AXN, Boomerang, ESPN Classic, Kino Polska, Jetix, TVP1, Cinemax, TVP2.

    transponder 12284 H - 2x Europa, Club, Reality TV, Playboy TV, Cinemax 2, Travel, Discovery Science, Discovery Civilisation.

    dla transpondera 1500, z którego emitowane są programy: TV POLONIA, TELE5, POLONIA1,
    KINO POLSKA, TRAVEL, CIVILISATION, SCIENCE, BBC PRIME, ITV, TVP3, CINEMAX,
    TVP KULTURA, XTRAMUSIC KLASYKA, INFO+, CYFRA+ GRY, KULTURA+, nowa częstotliwość to 11487,8 MHz,

    - dla transpondera 400, z którego emitowane są programy: HBO, HALLMARK,
    ANIMAL PLANET, NATIONAL GEOGRAPHIC, EDUSAT, REALITY TV, ESPN Classic Sport,
    HBO2, CNBC, MTV2, XTRAMUSIC POP, XTRAMUSIC RYTHM, nowa częstotliwość to11278,4 MHz,

    - dla transpondera 1000, z którego nadawane są programy: TVN, TVN24,
    TVN SIEDEM, TVN TURBO, TVN STYLE, TVN METEO, TVN GRA, MANGO24, nowa częstotliwość to 11393,4 MHz.


    i w przypadku pionierow np. nie trzeba wgrywac nowej listy tylko wchodzisz np. na TVN24 wpisujesz nowa czestotliwosc i zaswiecaja sie wszystkie kanaly paczki TVN i to co jest z nimi.
    podobnie zapewne sprawa sie bedzie mial z polszmatem
    aktualne klucze na

    00 :: 0A A3 12 42 62 5E 2C 2C 5A 86 00 D1 F9 E9 3B 33

    00 : 0A A3 12 42 62 5E 2C 2C

    01 : 5A 86 00 D1 F9 E9 3B 33



    01 :: BA DF E5 63 9F 6A 8B A9 E9 1B 93 10 70 8C B3 1D - nowy

    02 : BA DF E5 63 9F 6A 8B A9

    03 : E9 1B 93 10 70 8C B3 1D

    bardziej ci nie pomoge, musisz wiedziec konkretnie co za sprzet masz, najlepiej poczytaj jakies forum-sat http://dvb-board-pl.com/ np.

    sloneczko to i tak jest kwestia jeszcze parunastu dni, juz wysylaja zmodyfikowane klucze AC, hiszpanski D+ juz to zrobil i Tequila zgasla, przynajmniej narazie

    od wczoraj zaczal dzialac nowy satelita w paczce hot-bird i stad te zmiany kanalow, cala polska cyfra i nie tylko. a polsta swoje kanaly uporzadkowal, dostal wiecej miejsca i moze bedzie troche lepsza jakosc bo mniejsza kompresja.

    pozdro
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Podłacze sie do tematu jesli mozna, mam cyfre+ i jest cos o przeprogramowaniu , bo zaczyna działac jakis nowy satelita? ja nic nie przeprogramowalem i wszystko jest jak bylo ....wiec juz nie wiem o co chodzi???Moze macie cyfre+ i powiecie co zrobic Pozdrówka
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  4. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Mucka38 jesli masz syfre+ legalnie i oplacasz abonament, to aktualizacja listy juz wczoraj ci przyszla, tuner sam sie przeprogramowal i wszystko jest/powinno byc ok.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #5
    jarusiek's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa/Kraków
    Auto
    C70 T5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Proxa trzymaj, sam używam takiej w swoi DSR-ze
    LISTA

  6. #6
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Dzieki Mimuszek , niestety mam legalnie ale juz nad tym pracuje Dekoder sam sie zaktualizował , ale żona i tak mi suszy głowe bo nie ma juz Polsatu 2 , moze cos wiesz na ten temat ? Pozdrówka
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  7. #7
    jarusiek's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa/Kraków
    Auto
    C70 T5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    mucka posprawdzaj w ustawieniach czy masz podobnie
    Obecnie po zmianach ułożenie kanałów na poszczególnych transponderach wygląda następująco:

    transponder 11158 V - Polsat, Polsat 2, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat ZiU, TV Puls, CNN).


    powinno iść

  8. #8

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    moglby ktos mi w wolnej chwili ogolnie przyblizyc temat tych dekoderow... tzn jak to dziala i co potrzeba zeby odbierac te wszystkie kanaly gratisowo ?

    moze bym z tej cholernej kablowki zrezygnowal bo ogladam kilka kanalow a place ~60zl miesiac w miesiac

  9. #9
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    hehehe to jest tak

    kupujesz np tuner za 190zl na allgro taki jak ja DSR5001 ... jelsi masz talez to czad ... jesli nie to musisz kupic talez i konwerter plus kabelki ale mniejsza oto ...

    masz kabelek RS232 podlanczasz go pod kompa (ja mam przejsciowke na usb) najczesciej ten kabel jest juz z tunerem umnie tak bylo nie potrzebujesz zadnych kart itp...

    wczytujesz soft... , liste , klucze i masz odkodowany polsat co do kluczy ja mam z 23kwietnia i sie nie zmienily wiec jest calkiem spoko tylko lista wialsnie...

    jesli chcesz miec Cyfre+ pelen pakiet... czyli platinium znajdujesz sobie dostawce w polsce (ja tak ojcu zrobilem ;P ) i to wyglada tak
    masz hbo1 HBO2 itp ... poprostu wszystko co mozna w gazecie wyczytac

    z cyfra troche inaczej bo wlasnie jesli chcesz ja ogladac musisz miec kompa z netem... masz dostawce gdzies w polsce placisz mu 20zl miesiecznie i on takjakby udostepnia ci kody ... tzn swoja karte takjaby obraz masz normlanie czysciutki super jak bys mial ori tylko jak odpalisz taki program SBCL widzisz jak np na bierzaco kody ida... do tunerka ...
    w skrocie to wyglada tak odpalasz tuner... wlaczasz opcje sharing... idziesz do pokoju wlaczasz SBCL dajesz connect i jazda masz cyferke hihihihihi

    nie wiem jak ci to inaczej wytlumaczyc ale to dobry dil za 20zeta miec full pakiet... ktory normalnie miesiecznie kosztuje 149zl
    420 500 km
    1

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Proxa, dzieki za rozjasnienie tematu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •